Навіны - Суперліга Кітая - У Лэй, Чжан Ліньпэн і Варгас унеслі свой уклад, Хайган забіў 4 галы і прайграў з лікам 3:1 Хэнань

Суперліга Кітая – У Лэй, Чжан Лінпэн і Варгас унеслі свой уклад, Хайган забіў 4 галы і прайграў з лікам 3:1 Хэнань

30 сакавіка ў 20:00 на футбольным стадыёне Shanghai SAIC Pudong прайшоў матч трэцяга тура чэмпіянату Кітая 2024 года паміж клубамі «Шанхай Хайган» і «Хэнань Цзюзу Дукан».У выніку «Шанхай Харбар» перамог з лікам 3:1.На 56-й хвіліне У Лэй забіў першы гол дадатковым ударам;на 84-й хвіліне Ковіч ударам галавой зраўняў;на 89-й хвіліне Чжан Ліньпэн забіў гол галавой;на 7-й хвіліне кампенсаванага часу Варгас замацаваў перамогу.Акрамя таго, У Лэй (2 разы), Ян Шыюань і Ван Шэнчаа забілі 4 галы і ўсе былі абвешчаны ў афсайдзе.Шанхай Харбар выйграў 2 гульні запар дома.У першых 3 турах мае 2 перамогі і 1 нічыю, набраўшы 7 ачкоў.У гісторыі кітайскай Суперлігі ён выйграў усе 8 хатніх матчаў супраць супернікаў.Хэнаньскі клуб Цзюзу Дукан не выйграў у першых 3 турах, 2 нічыіх і 1 паражэнне, набраўшы 2 ачкі.

У першых двух турах кітайскай Суперлігі "Шанхай Хайган" заняў 4-е месца з 1 перамогай, 1 нічыёй і 4 ачкамі, а клуб Хэнань Цзюзу Дукан заняў 11-е месца з 2 ачкамі і 2 нічыямі запар.Клубы «Шанхай Харбар» і «Хэнань» Цзюзу Дукан сустракаліся 16 разоў у Суперлізе Кітая, у «Шанхай Харбар» 11 перамог, 1 нічыя і 4 паразы.Суперліга Кітая "Шанхай Харбар" 7 разоў гуляла дома супраць клуба "Хэнань" Цзюзу Дукан, і "Шанхай Харбар" выйграла ўсе.У параўнанні з папярэднім раундам Баа Шымэн, Чытардзіні, Ян Шыюань і Лу Вэньцзюнь з Шанхай Хайгана памянялі Ван Шэнчаа, Руса, Сюй Сінь і Лю Чжуруня ў стартавым складзе, а Лю Ісінь, Хуан Руйфэн і Хуан Цзычан з вінаробнага продка клуба Хэнань Ду Кан змяніліся Лю Бінь, Ван Шан'юань і Ян Ілінь.

Цудоўны момант

На 11-й хвіліне Ву Лэй развярнуўся і нанёс мяч з пярэдняй лініі штрафной, але мяч апынуўся ў афсайдзе і гол быў несапраўдным.

На 13-й хвіліне Ахім Пэн выйшаў наперад з левага боку штрафной і адскочыў ад вонкавага боку супінаторыя левай нагі.Мяч трапіў у вонкавы бок левай штангі і адскочыў ад асноўнай лініі, але таксама быў у афсайдзе.

На 31-й хвіліне Варгас паправіў левую нагу ў верхняй частцы дугі і люта прабіў.Сюй Цзямін лёгка канфіскаваў мяч.

На 38-й хвіліне Ян Шыюань прабіў мяч з правага вугла штрафной, але трапіў у афсайд.

На 42-й хвіліне Ковіч прабіў з сярэдзіны штрафной, і Янь Цзюньлін феерычна адбіў мяч.

На 43-й хвіліне Насарыа падаў вуглавы злева, і Майдана галавой перакінуў мяч праз цэнтр.

На першай хвіліне кампенсаванага часу Ян Шыюань дальнабойна прабіў з верхняй дугі, і Сюй Цзямін злавіў мяч.

На 47-й хвіліне У Лэй абышоў мяч у цэнтры штрафной і прабіў, але ў афсайдзе і гол аказаўся несапраўдным.

На 54-й хвіліне Назарыо з левага штрафнога правёў у штрафную.Удар Ковіча галавой з левага флангу штрафной прайшоў над перакладзінай.

На 56-й хвіліне Сюй Цзямін моцным ударам у штрафной памыліўся.Удар Фэн Цзіня з правага боку штрафной адбіў Сюй Цзямін.Ву Лэй упаў на зямлю ў штрафной і пракаціў мяч унутр. У Лэй забіў свой трэці гол у Суперлізе Кітая ў гэтым сезоне, а «Шанхай Хайган» павёў з лікам 1:0!

На 59-й хвіліне штрафны ўдар Насарыё з 25 метраў быў занадта дакладным, і Янь Цзюньлін канфіскаваў мяч.

На 65-й хвіліне Варгас прабіў з правага флангу па верхняй дузе, і мяч крыху не трапіў пад правую штангу.

На 70-й хвіліне Ван Шэнь разгарнуўся і прабіў з малой штрафной.Мяч трапіў у Лю Ісіня і заляцеў у вароты.Аднак Ван Шэнь першым пераўзышоў мяч, і гол быў несапраўдным.

图片3

图片4

На 84-й хвіліне Назарыё падаваў вуглавы справа.Ковіч высока выскачыў з лініі малой штрафной, абыграў Цзян Гуантая і галавой накіраваў мяч у левы ніжні вугал варот.Хэнаньскі клуб Цзюзу Дуканг зраўняў лік, 1-1!

На 89-й хвіліне Варгас выканаў вуглавы ўдар злева, Чжан Ліньпэн прабіў з левага боку малой штрафной і забіў, Шанхай Хайган вядзе 2:1!

图片5

图片6

На 7-й хвіліне кампенсаванага часу Оскар падаў вуглавы справа.Ковіч адбіў мяч галавой з сярэдзіны штрафной.Варгас спыніў мяч з левага боку дугі і прабіў з лёту ў блізкі вугал.Шанхайская гавань забіла лік, 3-1!

У рэшце рэшт «Шанхай Харбар» дома перамог клуб «Хэнань» Цзюзу Дукан з лікам 3:1.

[Склад абодвух бакоў]

Шанхайская гавань (4231): 1-Янь Джунлін;31-Бао Шымэн (53'4-Ван Шэньчао), 3-Цзян Гуантай, 5-Чжан Ліньпэн, 19-Ван Чжэньао;18-Цытадзіні, 20-Ян Шыюань (79'9) -Густава);11-Лв Вэньцзюнь (64'8-Оскар), 10-Варгас, 27-Фэн Цзінь (80'17-Шэнь Цзыгуй);7-У Лэй (80'16-Сю Сінь);

Запасныя не гуляюць: 2-Лі Анг, 12-Чэнь Вэй, 13-Вэй Чжэнь, 14-Лі Шэнлун, 37-Чэнь Сюйхуан, 41-Лян Кунь, 45-Лю Сяолун

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Сюй Цзямін;2-Лю Ісінь, 36-Майдана, 24-Лі Сун'і, 13-Сюй Хаофэн;11-Ахім Пэн (74'7-Чжун Іхаа), 8-Дэнік, 22-Хуан Руйфэн (73'6-Ван Шан'юань), 10-Хуан Цзычан (64'19-Ян Ілінь);40-Назарыо (90+2'9-Фэн Боюань), 20-Ковіч;

Запасныя не гуляюць: 1-Шы Чэнлун, 3-Чжоу Юаньдэ, 16-Ян Куо, 17-Ван Цзіньшуай, 21-Чэнь Кэцян, 23-Кэ Чжао, 27-Ніу Цзыі, 32-Лі Тэнлун

图片7

Падобныя прадукты можна знайсці ў Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdяsa прафесійнае вытворчасць і будаўніцтва стадыёнаў з клеткай прадпрыемстваў, мы будуем прафесійны футбольны стадыён з клеткай ахоплівае гнуткую тэрыторыю, можа наладзіць 3 чалавекі, 5 чалавек, 7 чалавек, 11 чалавек і іншыя зоны ў залежнасці ад памеру пляцоўкі, і лёгкая ўстаноўка, можа быць усталёўваецца ў любых закрытых і адкрытых памяшканнях.

З прынцыпам вытворчасці «ахова навакольнага асяроддзя, высокая якасць, прыгажосць, нулявое абслугоўванне», якасць прадукцыі з'яўляецца першай у галіны, і прадукты таксама хваляць кліентаў.У той жа час, многія кліенты «фанаты» заўсёды занепакоеныя дынамікай нашай галіны, суправаджаючы нас расці і прагрэсаваць!

Футбольны гол

图片11

Пераноснае сядзенне для плэера класа люкс

图片12

Вашы самыя важныя пытанні

(1)Калі ласка, у вас ёсць аддзел даследаванняў і распрацовак?
Так, усе супрацоўнікі аддзела маюць стаж работы больш за 5 гадоў.Для ўсіх кліентаў OEM і ODM мы прапануем бясплатныя паслугі дызайну пры неабходнасці.

(2) Што такое пасляпродажнае абслугоўванне?
Адказ на працягу 24 гадзін, гарантыя 12 месяцаў і тэрмін абслугоўвання да 10 гадоў.

(3) Калі ласка, які час выканання?
Звычайна гэта 7-10 дзён для ўзораў, 20-30 дзён для масавай вытворчасці, і гэта залежыць ад сезону.

(4) Ці можаце вы арганізаваць для нас дастаўку, калі ласка?
Так, па моры, па паветры або экспрэсам, у нас ёсць прафесійная каманда па продажах і адгрузцы, каб прапанаваць лепшае і аператыўнае абслугоўванне.

(5) Не маглі б вы надрукаваць наш лагатып?