Навіны - Ліга Еўропы УЕФА - Сі Луо зрабіў галявы пас Манчэстар Юнайтэд - Рэал Сасьедад, 1:0, другі матч плэй-оф групы

Ліга Еўропы УЕФА – Сі Луо зрабіў галявы пас Манчэстар Юнайтэд 1-0 Рэал Сасьедад другі плэй-оф групы

图片1

Ранняй раніцай 4 лістапада па пекінскім часе ў матчы шостага тура групы E Кубка УЕФА 2022/2023 «Рэал Сасьедад» на сваім полі сустрэўся з «Чырвонымі д'ябламі» «Манчэстар Юнайтэд».Пасля першага тайма Сі Луо асіставаў 18-гадоваму Гане Джо прабіць вароты, пасля чаго абедзве каманды не дамагліся поспеху, МанчэстэрАб'яднанывыязная перамога над «Рэал Сасьедадам» з лікам 1:0, але з-за розніцы мячоў у другой групе, не непасрэдна з лініі будзе гуляць у плэй-оф, «Рэал Сасьедад» лідзіруе ў групе, каб перайсці ў накаўт.
Манчэстэр Юнайтэд 9 гульняў без паражэнняў у добрым стане Сі Луо пасуе + 70 метраў назад, каб пераследваць сэрца барацьбы за перамогу не памрэ

На стартавай стадыі "Рэал Сасьедад" пачаў рэзкі ціск, толькі праз 30 секунд "Рэал Сасьедад" атакаваў каля штрафной Юнайтэд, левы крыж Марціна вылецеў прама з ніжняй лініі.На 5-й хвіліне «Рэал Сасьедад» прасунуўся ў цэнтры, Мерыно прайшоў прама за спіну Фернандэса, устаўленага ў штрафную, левай нагой адбіў удар.На 8-й хвіліне «Юнайтэд» нарэшце атрымаў шанец атакаваць каля штрафной «Рэал Сасьедад», Люк Шоу выбраў штрафную, Сі Луо абапёрся на спіну абаронцы, каб прыняць мяч, быў адкладзены, суддзя нічога не сказаў.

На 16-й хвіліне тупік быў разарваны, "Юнайтэд" у абарончай зоне назад, доўгі пас Дэ Хеа дакладна знайшоў правы бок штрафнога B, апошні ўдар галавой у сярэдзіну, Сі Луо атрымаў мяч і зрабіў дакладны прамы напрамак правай нагой, 18-гадовы -стары малады Ганачо ўздоўж левага боку хуткага форварда, атрымаў мяч у поле левай нагой нажом.Ганачо забіў свой першы гол у сезоне і вывеў «Манчэстэр Юнайтэд» наперад з лікам 1:0 у гасцях.

На 20-й хвіліне «Рэал Сасьедад» атакаваў па левым краі, Мэрыно адабраў мяч і прабіў з цэнтра, але абаронца адбіў удар.На 26-й хвіліне «Манчэстэр Юнайтэд» забраў мяч з паўабароны, Бі Фее атрымаў мяч у цэнтры поля і адправіў дыяганальны пас на левы фланг абароны.На 31-й хвіліне паўабаронца «Рэал Сасьедад» 19-гадовы Марцін зрабіў спробу далёкага ўдару, які прайшоў у міма брамы.На 40-й хвіліне «Манчэстэр Юнайтэд» бесперапынна закідваў мяч у заднюю частку поля, Ганачо пяткай выбіў мяч у сярэдзіну поля і быў прабіты, Марцін атрымаў мяч у сярэдзіну і без пагрозы пад перашкодай прабіў па варотах. Каземіра.

На 41-й хвіліне Лісандра адправіў доўгі пас даўжынёй больш за 70 метраў у тыл поля, каб гуляць ззаду, К Луо высакахуткасны форвард прымусіў цэнтральнага абаронцу «Рэал Сасьедада» Пачэка не выбіць, К Луо атрымаў адзін шанец сустрэцца з брамнікам атакі К Луо вырашыў ударыць крыху вышэй.На 43-й хвіліне «Рэал Сасьедад» атакаваў пасля ўдалага контррабавання перад полем, а пасіст Гросабеля быў заблакаваны Дэ Хеа перад штрафной.

У другім тайме, на 47-й хвіліне, «Рэал Сасьедад» правёў мяч з левага флангу, і ўдар галавой з цэнтру поля быў занадта высокі пад перашкодай Туррота.На 58-й хвіліне «Манчэстар Юнайтэд» зрабіў карэкціроўку і замяніў Рэшфарда на Ван Дэр Бека, які пасрэдна дзейнічаў у нападзе.Удар Фернандэша галавой прайшоў вышэй варот.

На 70-й хвіліне «Рэал Сасьедад» кінуў мяч у штрафную з левага краю поля, і Фернандэс прабіў высока знутры штрафной пасля таго, як галавой быў адкінуты назад.На 76-й хвіліне Рэшфард быў адрэзаны ў сярэдзіне поля, і Туррот прасунуўся з мячом і прабіў высока.На 79-й хвіліне Турот прабіў нізка і міма штрафной лініі.

Пасля гэтага "Манчэстар Юнайтэд" працягваў наводзіць мяч на штрафную "Рэал Сасьедад", але так і не змог забіць галавой.Увесь матч скончыўся тым, што «Манчэстэр Юнайтэд» перамог «Рэал Сасьедад» з лікам 1:0 у гасцях, але з-за розніцы мячоў, якія займаюць другое месца ў групе, яны не выйдуць з групы напрамую і згуляюць у двухраўндавы плэй-оф з трэцяй групай. Лігі чэмпіёнаў.

Склады абодвух бакоў

Манчэстэр Юнайтэд (4-2-3-1): 1-Дэ Хеа/20-Далот, 2-Ліндэлаф (58 хвілін 39-Мактаміней), 6-Лісандра, 23-Люксхау/14-Эрыксэн (81 хвіліна 17-Фрэд) , 18-Касеміра/34-Ван Дэр Бік (58 хвілін 10-Рэшфард), 8-B fee, 49-Ганачо (81 хвіліна 5-Магуайр ) / 7-Кро

Рэал Сасьедад (4-4-2): 1-Рэміра/18-Грасабель (58 хв. 6-Эрустрада), 24-Ленорман, 20-Пачэка, 15-Дыёга Рыка/3-Зубімендзі, 8-Мэрынос, 23-Брайс Мендэс (81 хв. 5-Сувердыя), 42-Марцін (58 хв. 17-Навара) / 19-Серотэ, 9- Карлас Фернандэс (71 хв. 16-Гевара)

图片2

Падобныя прадукты можна знайсці ў Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdяsa прафесійнае вытворчасць і будаўніцтва стадыёнаў з клеткай прадпрыемстваў, мы будуем прафесійны футбольны стадыён з клеткай ахоплівае гнуткую тэрыторыю, можа наладзіць 3 чалавекі, 5 чалавек, 7 чалавек, 11 чалавек і іншыя зоны ў залежнасці ад памеру пляцоўкі, і лёгкая ўстаноўка, можа быць усталёўваецца ў любых закрытых і адкрытых памяшканнях.

З прынцыпам вытворчасці «ахова навакольнага асяроддзя, высокая якасць, прыгажосць, нулявое абслугоўванне», якасць прадукцыі з'яўляецца першай у галіны, і прадукты таксама хваляць кліентаў.У той жа час, многія кліенты «фанаты» заўсёды занепакоеныя дынамікай нашай галіны, суправаджаючы нас расці і прагрэсаваць!

Футбольны гол

图片3 图片4 图片5 图片6

Пераноснае сядзенне для плэера класа люкс

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Вашы самыя важныя пытанні

(1) Ці ёсць у вас аддзел даследаванняў і распрацовак?
Так, усе супрацоўнікі аддзела маюць стаж работы больш за 5 гадоў.Для ўсіх кліентаў OEM і ODM мы прапануем бясплатныя паслугі дызайну пры неабходнасці.

(2) Што такое пасляпродажнае абслугоўванне?
Адказ на працягу 24 гадзін, гарантыя 12 месяцаў і тэрмін абслугоўвання да 10 гадоў.

(3) Калі ласка, які час выканання?
Звычайна гэта 7-10 дзён для ўзораў, 20-30 дзён для масавай вытворчасці, і гэта залежыць ад сезону.

(4) Ці можаце вы арганізаваць для нас дастаўку, калі ласка?
Так, па моры, па паветры або экспрэсам, у нас ёсць прафесійная каманда па продажах і адгрузцы, каб прапанаваць лепшае і аператыўнае абслугоўванне.

(5) Не маглі б вы надрукаваць наш лагатып?