Новини - Китайската Суперлига - У Лей, Джан Линпенг и Варгас допринесоха, Хайганг вкара 4 гола и беше разгромен с 3-1 Хенан

Китайската Суперлига – У Лей, Джан Линпенг и Варгас допринесоха, Хайганг вкара 4 гола и беше разгромен с 3-1 Хенан

В 20:00 часа на 30 март мачът между Shanghai Haigang и Henan Club Jiuzu Dukang от третия кръг на китайската Суперлига 2024 се проведе на Shanghai SAIC Pudong Football Stadium.В крайна сметка Шанхай Харбър спечели с 3-1.В 56-ата минута У Лей вкара първия гол с допълнителен удар;в 84-ата минута Кович изравни с глава;в 89-та минута Джан Линпенг вкара с глава;в 7-ата минута на добавеното време Варгас подпечата победата.Освен това Ву Лей (2 пъти), Янг Шиюан и Уанг Шенчао отбелязаха 4 гола и всички бяха обявени за засада.Шанхай Харбър спечели 2 поредни мача у дома.В първите 3 кръга има 2 победи и 1 равенство, като натрупа 7 точки.В историята на китайската Суперлига той спечели всичките 8 домакински мача срещу своите опоненти.Клубът от Хенан Джиузу Дуканг няма победа в първите 3 кръга, с 2 равенства и 1 загуба, натрупвайки 2 точки.

В първите два кръга на китайската Суперлига Shanghai Haigang се класира на 4-то място с 1 победа, 1 равенство и 4 точки, докато Henan Club Jiuzu Dukang се класира на 11-то място с 2 точки и 2 последователни равенства.Клубът на Шанхай Харбър и Хенан Джиузу Дуканг са се срещали 16 пъти в китайската Суперлига, като Шанхай Харбър има 11 победи, 1 равенство и 4 загуби.Шанхай Харбър Китайската Суперлига игра срещу клуба Хенан Джиузу Дуканг 7 пъти у дома и Шанхай Харбър спечели всички.В сравнение с предишния кръг, Бао Шименг, Цитардини, Янг Шийуан и Лу Уенджун от Shanghai Haigang завъртяха Уанг Шенчао, Руса, Сю Син и Лиу Джурун в стартовия състав, докато Лиу Исин, ​​Хуанг Руйфън и Хуанг Зичанг от предшественика на виното на Хенан Клуб Ду Кан завъртя Liu Bin, Wang Shangyuan и Yang Yilin.

Прекрасен момент

В 11-ата минута Ву Лей се обърна и удари топката от воле от предната част на наказателното поле, но беше засада и голът се оказа невалиден.

В 13-ата минута Ахим Пенг излезе напред от лявата страна на наказателното поле и рикошира от външната страна на стъпалото на левия му крак.Топката удари външната страна на лявата греда и се отби от основната линия, но също беше засада.

В 31-ата минута Варгас нагласи левия си крак на върха на дъгата и стреля яростно.Xu Jiamin лесно отне топката.

В 38-ата минута Янг Шъюан стреля от десния ъгъл на наказателното поле, но в засада.

В 42-ата минута Кович натисна удар от средата на наказателното поле, а Ян Юнлинг магически спаси топката.

В 43-ата минута Насарио подаде ъглов удар отляво, а Майдана с глава прати топката над центъра.

В първата минута на добавеното време Янг Шиюан стреля далечен удар от горната част на дъгата, а Сю Джиамин улови топката.

В 47-ата минута Ву Лей заобиколи топката в средата на наказателното поле и отбеляза, но в засада и голът беше невалиден.

В 54-ата минута Назарио пусна пряк свободен удар отляво в наказателното поле.Удар с глава на Кович отляво на наказателното поле мина над гредата.

В 56-ата минута Сю Джиамин сгреши със страхотен удар в наказателното поле.Удар на Фън Джин от дясната страна на наказателното поле бе спасен от Сю Джиамин.У Лей падна на земята в наказателното поле и помете топката. У Лей вкара третия си гол в китайската Суперлига този сезон и Шанхай Хайганг поведе с 1-0!

В 59-ата минута пряк свободен удар на Насарио от 25 метра бе твърде точен и Ян Юнлинг отне топката.

В 65-ата минута Варгас стреля от воле от дясната страна на горната част на дъгата, а топката леко мина в дясната греда.

В 70-ата минута Ван Шен се обърна и стреля от малкото наказателно поле.Топката попадна в Лиу Исин и влетя във вратата.Уанг Шен обаче пръв изпревари топката и попадението се оказа невалидно.

图片3

图片4

В 84-ата минута Назарио подаде ъглов удар отдясно.Кович изскочи високо от линията на малкото наказателно поле и преодоля Цзян Гуангтай и прати топката с глава в долния ляв ъгъл на вратата.Хенан Клуб Джиузу Дуканг изравни резултата 1-1!

В 89-ата минута Варгас подаде ъглов удар отляво, Джан Линпенг удари отляво на малкото наказателно поле и отбеляза, Шанхай Хайганг поведе с 2-1!

图片5

图片6

В 7-ата минута на добавеното време Оскар подаде ъглов удар отдясно.Кович засече топката с глава от средата на наказателното поле.Варгас спря топката отляво на дъгата и стреля от воле в близкия ъгъл.Шанхай Харбър уби резултата с 3-1!

В крайна сметка Shanghai Harbour победи Henan Club Jiuzu Dukang с 3-1 у дома.

[Състав от двете страни]

Пристанище Шанхай (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Оскар), 10-Варгас, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Неиграещи резерви: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic , 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Назарио (90+2'9-Фен Боюан), 20-Кович;

Неиграещи резерви: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Подобни продукти могат да бъдат намерени в Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdазsa професионално производство и изграждане на предприятия за стадиони в клетка, ние изграждаме професионален футболен стадион в клетка покрива гъвкава зона, може да персонализира 3 души, 5 души, 7 души, 11 души и други зони с размера на мястото и лесна инсталация, може да бъде инсталирани във всякакви закрити и открити обекти.

С производствения принцип на „опазване на околната среда, високо качество, красота, нулева поддръжка“, качеството на продуктите е първото в индустрията, а продуктите също са похвалени от клиентите.В същото време много клиенти „фенове“ винаги са загрижени за динамиката на нашата индустрия, придружавайки ни да растем и да напредваме!

Футболен гол

图片11

Луксозна преносима седалка за играч

图片12

Вашите най-важни въпроси

(1)Имате ли отдел за научноизследователска и развойна дейност, моля?
Да, всички служители в отдела са с повече от 5 години опит.За всички клиенти на OEM и ODM ние предлагаме безплатна услуга за проектиране, ако е необходимо.

(2) Каква е следпродажбената услуга, моля?
Отговор в рамките на 24 часа, 12 месеца гаранция и време за обслужване до 10 години.

(3) Какво е времето за доставка, моля?
Обикновено е 7-10 дни за проби, 20-30 дни за масово производство и това варира в зависимост от сезона.

(4) Можете ли да организирате пратката за нас, моля?
Да, по море, по въздух или експресно, ние разполагаме с професионален екип за продажби и пратки, който предлага най-доброто и бързо обслужване.

(5) Бихте ли отпечатали нашето лого, моля?