Новини - Вдъхновете се от Световното първенство: Как да се занимавам с футбол?Световно първенство по футбол 2022: Хаким Зийех бележи поразителен гол, след като Мароко и Гана спечелиха подгряващите мачове

Световно първенство по футбол 2022: Хаким Зийех бележи поразителен гол, след като Мароко и Гана спечелиха подгряващите мачове

图片14

Хаким Зиех от Челси вкара от пет ярда в собствената си половина, докато Мароко победи Грузия с 3:0 в последния си подгряващ мач преди финалите на Световното първенство в Катар.

Крилото на сините, който се завърна в състава на Атласките лъвове през септември след дългогодишна вражда с бившия треньор Вахид Халилходжич, забеляза вратаря Георги Мамардашвили извън линията си през първото полувреме.

Юсеф Ен Несири и бившият полузащитник на Саутхемптън Софиян Буфал също отбелязаха за северноафриканците в Шарджа.

Нападателят на Севиля Ен Несири даде преднина на Мароко в петата минута с глава от близко разстояние, преди Зиех да удвои преднината със стил в 29-ата минута.

Буфал добави дузпа 18 минути след края след фаул срещу резервата Нусаир Мазрауи, докато крилото на Бърнли Анас Зарури направи своя старши международен дебют като резерва през второто полувреме след смяната му на вярност от Белгия.

Бързи отговори-Как да вляза във футбола?

Защо да се занимавам с футбол?

Това е проста игра, лесна за стартиране и вълнуваща за игра, това е най-популярният спорт в света по много добра причина!

За кого е?

Каквато и да е вашата възраст, способности или фитнес ниво, има тип футбол, подходящ за вас.

Има ли евтин вариант?

Всичко, от което се нуждаете, за да играете, е топка и малко пространство.Комплектът и терените следват, но няма разходи отпред.

Ами ако искам правилна тренировка?

Редовната игра повишава вашата физическа форма и подобрява вашите умения и баланс, като същевременно е добър начин да се видите с приятелите си.

Ами ако искам собствени спортни игрища?

Можете да построите свое собствено футболно игрище.Мини преносима футболна клетка е приложима във вашия двор или градина.Но ако се стремите да бъдете бъдещата звезда, по-добре е да тренирате в професионални клубове или спортни центрове. Те поддържат професионално и безопасно оборудване и съоръжения.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdазsa професионално производство и изграждане на предприятия за стадиони в клетка, ние изграждаме професионален футболен стадион в клетка покрива гъвкава зона, може да персонализира 3 души, 5 души, 7 души, 11 души и други зони с размера на мястото и лесна инсталация, може да бъде инсталирани във всякакви закрити и открити обекти.

图片15

С производствения принцип на „опазване на околната среда, високо качество, красота, нулева поддръжка“, качеството на продуктите е на първо място в индустрията и продуктите също са похвалени от клиентите.В същото време много клиенти „фенове“ винаги са загрижени за динамиката на нашата индустрия, придружавайки ни да растем и да напредваме!