Новини - Сезонният рекорд от 48 точки на Джеймс, вечерта в кариерата на Шен Дзин, Лейкърс победиха Рокетс, за да спрат поредицата от загуби

Сезонният връх от 48 точки на Джеймс, вечерта в кариерата на Шен Дзин, Лейкърс победиха Рокетс, за да спрат поредицата от загуби

На 17 януари, пекинско време, редовният сезон на НБА 2022-23 продължи, като Лос Анджелис Лейкърс играха последователни мачове срещу Хюстън Рокетс у дома.В края на мача Лейкърс победиха на косъм Рокетс със 140-132.Докато спряха своята серия от 3 загуби, те също така дадоха на опонентите си серия от 11 загуби.

Фокус играчи:

За Лейкърс ЛеБрон Джеймс отправи 16 от 26 удара, включително 5 от 10 тройки и 11 от 12 наказателни удара.Той отбеляза 48 точки, 8 борби и 9 асистенции, като в мача нямаше нито една загуба.48 точки, също най-висок резултат на Лао Жан в един мач за сезона.

За Ракетите Алперен Шин Кюнг направи 14 от 17, 2 от 2 тройки, 3 от 5 наказателни удара, рекорд в кариерата си от 33 точки, 15 борби, 6 асистенции и 4 блокади.

Други статистики на играча:

Други играчи от страната на Лейкърс, Трой Браун 6 точки и 3 борби, Томас Брайънт 6 точки, 6 борби и 2 блокади, Бевърли 11 точки и 2 борби, Шрьодер 9 точки и 3 асистенции, Уестбрук 24 точки, 5 борби и 4 блокади Асистенции , Габриел 14 точки, 9 борби и 2 блокади, Нън 15 точки и 2 борби, Тоскано-Андерсън 7 точки и 3 асистенции.

Други играчи от страната на Рокетс, Кениън Мартин Джуниър 17 точки, 7 борби и 2 блокади, Джабари Смит 14 точки, 4 борби и 4 асистенции, Ерик Гордън 19 точки и 8 асистенции, Джейлън Грийн 23 точки, 5 борби и 3 асистенции, Тари Итън 9 точки и 7 борби, Джей Шон Тейт 7 точки и 4 асистенции.

Конкретни резултати: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Лейкърс изостават).

图片5 图片4 图片3

Баскетболен кош

Преглед на играта:

През първата четвърт Бевърли първо вкара тройка, но скоро въртящите се крошета и хвърлянията на Шин Кюнг удариха мрежата последователно.След това двете страни започнаха дърпане на въже.От страната на Лейкърс Джеймс и Бевърли продължиха да удрят тройки.Ракетите разчитат на атаките на Ерик Гордън и Шин Кюнг, за да печелят точки на свой ред.В края на четвъртината двата отбора се състезаваха и се смениха.Габриел и Уестбрук направиха 2 от 2 наказателни удара за последователни нарушения, а Трой Браун също вкара тройка.Итън направи върха, а Гордън направи 3 от 3 наказателни удара.След единствената четвърт Рокетс временно изостанаха с 35-37.

图片6

Баскетболна халка

През втората четвърт Лейкърс поставиха началото на нова вълна от малка кулминация.Габриел направи едно отклонение и отбеляза 2+1.Лейкърс веднъж установиха двуцифрено предимство.Но оттогава Ракетите също отговориха на атаката.Шен Дзин е в особено добро състояние.След скок и тройка точковата разлика се върна на 5 точки.Оттогава Лейкърс продължиха да поддържат леко предимство, Шрьодер проби и вкара, а Тоскано Андерсън също отбеляза стабилна тройка.В края на тази четвърт Джеймс асистира на Бевърли да вкара тройка, а също така направи пасиране 2+1 и пробивно забиване.След полувремето Лейкърс продължи да води със 73-61.

图片7

Сменяйки страните, за да се бие отново, Шен Дзин продължи с огненото си докосване и вкара 8 поредни точки и отбеляза 28 точки, записвайки нов рекорд за отбелязване на точки в една игра в кариерата си.За Лейкърс Джеймс все още е в отлична форма.След две поредни удара за тройки точковата разлика продължава да е над 10 точки.Навлизайки в последната част на третата четвърт, Гордън направи укриване, Мартин Джуниър вкара последователни забивки, Рокетс отговориха на атакуващата вълна, а Джейлън Грийн също намери офанзивното усещане.В края на четвъртината той успя със скок и вкара три тройки.В кулминацията, след три четвърти, те бяха само на 4 точки зад Лейкърс 98-102.

图片9 图片8

табло с резултати

В последната четвърт Джеймс дори реализира 4 наказателни удара и вкара тройка.Лейкърс веднъж водеха до двуцифрени резултати.Но Рокетс бяха изключително упорити и под ръководството на Грийн се доближиха до резултата.В последните 3 минути и половина на мача Джабари-Смит вкара тройка и точковата разлика се върна на 3 точки, а напрежението от победа и поражение се поднови.Оттогава Рокетс продължават да натискат силно, Гордън вкара пауза, Джеймс отговори със скок и Лейкърс водеха с 4 точки 50,4 секунди до края на мача.След това Ракетите възприеха фал тактика, но не успяха.В крайна сметка, след като играта приключи, Лейкърс победиха на косъм Рокетс със 140-132.Докато спряха своята серия от 3 загуби, те също така дадоха на опонентите си серия от 11 загуби.

图片10

Баскетболна зала

И двата стартови състава:

Ракети: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Лейкърс: Патрик Бевърли, Томас Брайънт, Трой Браун, Денис Шрьодер, ЛеБрон Джеймс

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Подобни продукти могат да бъдат намерени в Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdазsa професионално производство и изграждане на предприятия за стадиони в клетка, ние изграждаме професионален футболен стадион в клетка покрива гъвкава зона, може да персонализира 3 души, 5 души, 7 души, 11 души и други зони с размера на мястото и лесна инсталация, може да бъде инсталирани във всякакви закрити и открити обекти.

С производствения принцип на „опазване на околната среда, високо качество, красота, нулева поддръжка“, качеството на продуктите е на първо място в индустрията и продуктите също са похвалени от клиентите.В същото време много клиенти „фенове“ винаги са загрижени за динамиката на нашата индустрия, придружавайки ни да растем и да напредваме!

Вашите най-важни въпроси

(1) Имате ли отдел за научноизследователска и развойна дейност, моля?
Да, всички служители в отдела са с повече от 5 години опит.За всички клиенти на OEM и ODM ние предлагаме безплатна услуга за проектиране, ако е необходимо.

(2) Каква е следпродажбената услуга, моля?
Отговор в рамките на 24 часа, 12 месеца гаранция и време за обслужване до 10 години.

(3) Какво е времето за доставка, моля?
Обикновено е 7-10 дни за проби, 20-30 дни за масово производство и това варира в зависимост от сезона.

(4) Можете ли да организирате пратката за нас, моля?
Да, по море, по въздух или експресно, ние разполагаме с професионален екип за продажби и пратки, който предлага най-доброто и бързо обслужване.

(5) Бихте ли отпечатали нашето лого, моля?