Новини - Мавс преднина на Никс в продължения

Мавс преднина на Никс в продължение

Дончич пише история с трипъл-дабъл от 60 точки

Звездата на Далас Лука Дончич пренаписа книгата с рекорди на НБА­Вторник със зашеметяващ трипъл-дабъл от 60 точки, довеждайки Маверикс до дива победа със 126-121 след продължения над Ню Йорк Никс.

Дончич добави 21 борби и 10 асистенции, превръщайки се в първия играч в историята на НБА с трипъл-дабъл с поне 60 точки и 20 борби.

Той е едва вторият играч след Джеймс­Хардън, за да отбележи 60 точки в a­трипъл-дабъл, като Хардън вкара 60 точки с 10 борби и 11 асистенции в мач за Хюстън през 2018 г.

Дончич записа висок брой борби в кариерата си и отбеляза седмия си трипъл-дабъл за сезона, за да помогне на Далас да се събере за победата.

Никс, водени с 33 точки от Куентин Граймс, водеха с девет с 33,9 секунди до края в четвъртата четвърт, но Далас ги превъзхождаше с 12-3, за да затвори периода.

Дончич изравни резултата с една оставаща секунда, стигайки до рикошета от собствения си умишлено пропуснат свободен удар и се издигаше през тълпата от играчи, за да изтощи изравняващ скок.

Дончич вкара седем от тях­11 точки на Маверикс в продълженията, когато те подпечатаха победата и напуснаха корта под огромните овации на публиката в Далас.

В Бостън Джейлън Браун вкара 39 точки, а Джейсън Тейтъм добави 38, за да поведе­Селтикс, които също бяха подкрепени с 11 точки и 15 борби от Робърт Уилямс.

Лейкърс, които загубиха четири поредни, откакто звездата Антъни Дейвис беше извън терена поради контузия на крака, спечелиха така необходимата победа в Орландо.

Джеймс вкара 28 точки, Томас Брайънт добави 21, а Ръсел Уестбрук направи трипъл-дабъл от 15 точки, 13 борби и 13 асистенции.

Финикс Сънс поднесоха изненада в Мемфис, побеждавайки Гризлис със 125-108.

Резервният гард на Финикс Дуейн Уошингтън отбеляза рекордните в кариерата си 26 точки, за да поведе осем Слънца­двуцифрени играчи.

Денвър Нъгетс, воден от­30-те точки на Майкъл Портър, натрупани от дефицит от 20 точки през втората четвърт, за да победят Кингс със 113-106 в Сакраменто.

Джамал Мъри добави 25 точки, а най-полезният играч на НБА Никола Йокич отбеляза 20 с девет борби и 11 асистенции за Денвър.

Ивица Зубак записа 23 точки и 16 борби, а гостуващият Лос Анджелис победи Торонто.

图片3

Пол Джордж добави 23 точки за Клипърс, които имат две поредни победи.Бившият Раптър Норман Пауъл вкара 11 от своите 22 точки през третата четвърт за Клипърс, които водят с 2-1 в гостуване от пет мача.

Реджи Джаксън добави 20 точки, а бившият Раптър Кауай Леонард записа 15 точки, осем асистенции и седем борби.

Паскал Сиакам вкара 36 точки за Раптърс, които спечелиха двата си предишни мача.Гари Трент младши добави 20 точки, О. Г. Ануноби вкара 18, а Скоти Барнс записа 17 точки и 12 борби.Фред ВанВлийт напусна играта през третата четвърт със схванат гръб.

Шай Гилгеус-Александър вкара 28 точки, а Майк Мускала добави 19 от пейката, когато Оклахома Сити спечели победата над гостуващия Сан Антонио, за да завърши най-дългото домакинство в историята на франчайза.

图片4

Джейлън Уилямс добави 15 точки и девет борби за Тъндър, които предизвикаха малко възраждане, като отбелязаха 4-3 по време на серията домакински мачове, като и трите поражения дойдоха с едно притежание.

Резервната скамейка отбеляза 68 точки, вторият най-много по време на мач в историята на Оклахома Сити.

Състезанията в НБА винаги са преследвани от хора на всички възрасти, от тийнейджъри до възрастни хора.Знаете ли как е произведен баскетболният кош?Знаете ли някаква разлика между обръчите на корта на НБА и обръчите във вашето училище?

图片5图片6

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdазса професионалистидоставчик на баскетболни кошове за състезания и тренировки.Различни модели срещат хората'различно изискване.Гамата обръчи включва одобрение от най-висок клас на FIBA, стандарт на FIBA, както и нормален баскетболен кош.Дизайнът на баскетболната стойка покрива с регулируема височинаобръчи, подвижни обръчи, обръчи в земята, обръчи, монтирани на стена и обръчи на покрив-таван, както и диференцирани обръчи за възрастни и за деца.

图片7

Обикновено международно състезание, като игрище на NBA или някакво друго младежко, или международно състезание на колеги, ще използва този най-висок клас одобрен от FIBA ​​баскетболен кош.Клубовете или училищата ще използват само нормална баскетболна трибуна без сертификат от FIBA.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltd, wс производствения принцип на „опазване на околната среда, високо качество, красота, нулева поддръжка“, качеството на продуктите е първото в индустрията и продуктите също са похвалени от клиентите.В същото време много клиенти „фенове“ винаги са загрижени за динамиката на нашата индустрия, придружавайки ни да растем и да напредваме!