Новини - Няма Джеймс, Няма Дейвис!Шрьодер държи деня, в който Лейкърс победиха надпреварата със 112-109!

Няма Джеймс, няма Дейвис!Шрьодер държи деня, в който Лейкърс победиха надпреварата със 112-109!

В 11:00 сутринта на 5 януари пекинско време редовният сезон на НБА продължава да бъде горещ.Лос Анджелис Лейкърс срещу Маями Хийт у дома.Лейкърс загубиха с 14 точки в последния мач.

Лейкърс са един от най-разочароващите отбори този сезон.Съгласно рамката за поддържане на конкуренцията сред първите трима играчи в извън сезона, те основно изчистиха всички играчи, които можеха да бъдат разменени, само някои играчи от ъглите.Джан все още е един от десетте най-добри играчи по отбелязани способности този сезон, но е на 37 години.Дебелите вежди също са със стъклена конституция.Способностите на Wei Shao са намалели, така че Lakers не могат да спечелят твърде много игри.

Представянето на Жегата този сезон също е трудно за задоволяване на хората, а представянето в нападение е много лошо.За щастие защитата им е силна и звездите винаги светят и изгасват.Наскоро Heat се възстановиха и спечелиха четири мача в 15 спирания.Особено Хиро и Абайо са в много горещо състояние.Тази игра очаква победата на Heat.

Лейкърс, 16-21, класирани на 12-то място в Западната конференция.

The Heat, 20-18, се класира на седмо място в Изтока.

图片1图片2

图片3图片4

И двете страни започват тази игра:

Нагряване: Лори, Шайло, Бътлър, Мартин, Адебайор

Лейкърс: Шрьодер, Бевърли, Рийвс, Андерсън, Брайънт (Джеймс пропусна Лони Уокър от Хийт поради заболяване без COVID-19)

В началото на мача Бевърли се включи и вкара първия гол за Лейкърс.Тогава Лори и Адебайор удариха и отговориха.По-късно трите гардове на Лейкърс се бориха равностойно с Хийт.Тогава Лейкърс започнаха да повеждат, за да открият резултата.В края на първата четвърт Лейкърс водеха в Серията с 32-23.

В началото на втората четвърт Лейкърс продължиха доброто си офанзивно състояние и продължиха t

o атака и веднъж поддържа двуцифрен аванс.В края на сесията Heat изведнъж положи усилия.Еманюел Адебайор вкара непрекъснато от вътрешната страна, за да помогне на Хийт да намали разликата.След битката на полувремето Лейкърс 52-48 Heat.

Половин съдебни данни на двете страни:

Лейкърс: Рийвс 4:3, Брайънт 8:6, Бевърли 4:4, Шрьодер 10:2, 3:3, Уайшао 12:5, 6:6, Браун 2:3, 2:2, 2:2, Габриел 7 :2, Нан 5:5

Серия: Мартин 6 точки, 3 борда, Бътлър 9 точки, 2 асистенции, 2 пробива, Адебайор 12 точки, 5 борда, 2 асистенции, 2 брейка, 2 мача, Хиро 4 точки, 2 борда, Лори 9 точки, 2 асистенции, Аудибо 4 точки, 2 табла, 2 асистенции.图片5

图片6

2018-New-Design-Portable-Indoor-Spring-Assisted_副本 LDK1001A-баскетболна врата3_副本 LDK1001B_副本

Ако има страхотен проект за спортна дейност, не се колебайте да ме уведомите.Тъй като мога да ви помогна с моя дългогодишен опит в спортната сфера, хайде, доверете ми се!

Добре дошли в LDK индустрията, професионален спортен производител в Китай.Изложете исканията си!

Heat веднъж надхвърли резултата.Лейкърс също стреляха навътре и навън, за да стабилизират ситуацията, след което двете страни продължиха да се бият за известен период от време.Резултатът се покачва последователно.В края на третата четвърт Лейкърс водеха със 79-78.

Хийт поведе през последната четвърт, но за период от време след това Лейкърс бяха войници.Стражът и Брайънт винаги можеха да дадат отговор и да запазят преднината.В последния момент Шрьодер успя да пробие в критичния момент, за да убие играта.Бътлър беше абсолютно равен и пропусна три точки.Накрая Лейкърс побеждават на косъм Хийт със 112-109 и печелят три последователни игри.

Днешният мач накара кръвта ми да кипне.Без веждите на Джан Лейкърс успяха да победят подредения Хийт, което изненада всички.Weishao, Bryant и Schroeder също се представиха добре.Това е победата на отбора.Всеки е герой.

Надявам се този цивилен да може да си почине в дните на Лао Джан.Играйте както трябва, изиграйте собствените си специални умения и дайте на Джан почивка.Въпреки че Лейкърс имат лоши резултати, този сезон може да е труден за игра в плейофите, но вярвам, че Жан и Лейкърс могат да ни дадат обяснение.Искам да извикам, Лейкърс шампионат!