Новини - Сасуоло 0:2 Наполи——Прекрасен футболен мач

Сасуоло 0:2 Наполи——Прекрасен футболен мач

Лидерът в Серия А Наполи се придвижи с 18 точки преднина в горната част на таблицата благодарение на рутинна победа като гост над Сасуоло.

Наполи вкара след само 12 минути чрез Хвича Кварацхелия, стреляйки ниско в ъгъла след добро изпълнение.

Арман Лауриенте нацели гредата за домакините, преди Виктор Осимен да уцели рамката на Наполи.

Освенхен направи 2-0 след 33 минути, когато стреля силно на обрата и победи вратаря на Сасуоло Андреа Консили на близката му греда.

Освенхен отбеляза гол в седем поредни мача от Серия А за Наполи, който се опитва да стане шампион на Италия едва за трети път и за първи път от 1989-90 г. насам.

Гостите смятаха, че са добавили трети гол в добавеното време чрез Джовани Симеоне, но той беше отменен, след като видео асистент съдийската проверка показа, че има засада.

Наполи загуби само един мач в първенството през целия сезон и има 62 точки от 23 мача, като вторият Интер има 44 точки.

Интер има мач по-малко, който играе в събота, когато гостува на Удинезе на Сан Сиро.

Наполи завърши над Ливърпул в групата си на Шампионска лига и играе като гост на Айнтрахт Франкфурт в първия мач от осминафиналите във вторник.

Изградете корт в задния си двор, за да се присъедините към този вълнуващ спорт.Как да го реализираме?LDK ви помага.LDK предлага обслужване на едно гише, обслужва цялостното оборудване за игрището, включително ограда, изкуствена трева, футболни врати и др.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdазsa професионално производство и изграждане на предприятия за стадиони в клетка, ние изграждаме професионален футболен стадион в клетка покрива гъвкава зона, може да персонализира 3 души, 5 души, 7 души, 11 души и други зони с размера на мястото и лесна инсталация, може да бъде инсталирани във всякакви закрити и открити обекти.

С производствения принцип на „опазване на околната среда, високо качество, красота, нулева поддръжка“, качеството на продуктите е на първо място в индустрията и продуктите също са похвалени от клиентите.В същото време много клиенти „фенове“ винаги са загрижени за динамиката на нашата индустрия, придружавайки ни да растем и да напредваме!