Новини - УЕФА Лига Европа - К Луо предложи асистенция Манчестър Юнайтед 1-0 Реал Сосиедад втори плейоф от групата

УЕФА Лига Европа – К Луо предложи асистенция Манчестър Юнайтед 1-0 Реал Сосиедад втори плейоф от групата

Рано сутринта на 4 ноември, пекинско време, в мач от шестия кръг от група E за Купата на УЕФА 2022/2023 Реал Сосиедад се изправи у дома срещу „червените дяволи“ Манчестър Юнайтед.След първото полувреме Си Луо асистира на 18-годишния Гана Джо за пробив на вратата, след което и двата отбора нямаха успех, МанчестърЮнайтедкато гост победа с 1-0 над Реал Сосиедад, но поради головата разлика във втората група, не директно извън линията ще играе плейофите, Реал Сосиедад е на върха на групата, за да продължи към фазата на елиминациите.
Манчестър Юнайтед 9 мача без загуба в добро състояние C Luo асистира + 70 метра назад, за да преследва сърцето на битката за победа, няма да умре

В началния етап Реал Сосиедад започна удар с високо напрежение, само 30 секунди Реал Сосиедад атакува близо до наказателното поле на Юнайтед, лявото центриране на Мартин излетя направо от долната линия.В 5-ата минута Реал Сосиедад напредна в средата, Мерино подаде точно зад Фернандеш, вкаран в наказателното поле, ударът с левия крак бе отразен.В 8-ата минута Юнайтед най-накрая имаше шанс да атакува близо до наказателното поле на Реал Сосиедад, Люк Шоу вдигна наказателното поле, Си Луо се облегна на гърба на защитника, за да вземе топката, но реферът не каза нищо.

В 16-ата минута безизходицата беше прекъсната, заден крак на Юнайтед назад Дългият пас на Де Хеа намери точно дясната страна на таксата B, последният удар с глава в средата, C Luo получи топката и отправи прецизен десен крак директно, 18-годишен -старият млад Ганачо по протежение на лявата страна на бързия нападател, вкара топката в наказателното поле, намушкан с левия крак.Ганачо вкара първия си гол за сезона, за да даде преднина на Манчестър Юнайтед с 1-0 като гост.

В 20-ата минута Реал Сосиедад атакува отляво на терена, Мериньо отне топката и стреля от центъра, но бранителят блокира изстрела.В 26-ата минута Манчестър Юнайтед отне топката от халфовата линия, Би Фее получи топката в средата на терена и изпрати диагонален пас към лявата страна на защитата.В 31-ата минута халфът на Реал Сосиедад, 19-годишният Мартин, опита удар от далечна дистанция, който бе аут.В 40-ата минута Манчестър Юнайтед непрекъснато сипеше топката в задната част на терена, Ганачо с пета изби топката в средата на терена и беше пробита, Мартин получи топката в средата и удари вратата, без да заплашва при намесата на Каземиро.

В 41-та минута Лисандро изпрати дълъг пас от повече от 70 метра към задната част на терена, за да играе отзад, К Луо с висока скорост напред, принуждавайки централния бек на Реал Сосиедад Пачеко да пропусне изчистването, К Луо единствен шанс да се изправи срещу атакуващия вратар С Луо избра да удари малко по-високо.В 43-ата минута Реал Сосиедад атакува след успешна контраграбеж пред терена, а асистираният Гросабел бе блокиран от Де Хеа пред наказателното поле.

През второто полувреме в 47-ата минута Реал Сосиедад центрира топката отляво, а ударът с глава от средата на терена бе твърде висок при намесата на Търот.В 58-ата минута Манчестър Юнайтед направи корекция и замени Рашфорд с Ван Дер Беек, който бе посредствен в атаката.Ударът на Фернандеш с глава премина над вратата.

В 70-ата минута Реал Сосиедад хвърли топката към наказателното поле от лявата страна на терена, а Фернандеш стреля високо от наказателното поле, след като ударът с глава беше върнат.В 76-ата минута Рашфорд бе изрязан в средата на терена, а Търот напредна с топката и стреля високо.В 79-ата минута Турот стреля ниско и встрани от наказателната линия.

След това Манчестър Юнайтед продължи да виси топката към наказателното поле на Реал Сосиедад, но така и не успя да хване удар с глава.Целият мач завърши с победа на Манчестър Юнайтед над Реал Сосиедад с 1:0 като домакин, но поради головата разлика вторият в групата няма да излезе директно от групата и ще играе двукръгов плейоф с третата група на Шампионската лига.

Състави от двете страни

Манчестър Юнайтед (4-2-3-1): 1-Де Хеа/20-Далот, 2-Линделоф (58 минути 39-Мактоминей), 6-Лисандро, 23-Луксхау/14-Ериксен (81 минути 17-Фред) , 18-Касемиро/34-Ван Дер Беек (58 мин. 10-Рашфорд), 8-Б такса, 49-Ганачо (81 мин. 5-Магуайър) / 7-Кро

Реал Сосиедад (4-4-2): 1-Ремиро/18-Гросабел (58 мин. 6-Ерустрадо), 24-Ленорман, 20-Пачеко, 15-Диого Рико/3-Зубименди, 8-Мерино, 23-Брайс Мендес (81 мин. 5-Сувердия), 42-Мартин (58 мин. 17-Наваро) / 19-Сероте, 9- Карлос Фернандес (71 мин. 16-Гевара)

Подобни продукти могат да бъдат намерени в Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdазsa професионално производство и изграждане на предприятия за стадиони в клетка, ние изграждаме професионален футболен стадион в клетка покрива гъвкава зона, може да персонализира 3 души, 5 души, 7 души, 11 души и други зони с размера на мястото и лесна инсталация, може да бъде инсталирани във всякакви закрити и открити обекти.

С производствения принцип на „опазване на околната среда, високо качество, красота, нулева поддръжка“, качеството на продуктите е на първо място в индустрията и продуктите също са похвалени от клиентите.В същото време много клиенти „фенове“ винаги са загрижени за динамиката на нашата индустрия, придружавайки ни да растем и да напредваме!

Футболен гол

图片3 图片4 图片5 图片6

Луксозна преносима седалка за играч

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Вашите най-важни въпроси

(1) Имате ли отдел за научноизследователска и развойна дейност, моля?
Да, всички служители в отдела са с повече от 5 години опит.За всички клиенти на OEM и ODM ние предлагаме безплатна услуга за проектиране, ако е необходимо.

(2) Каква е следпродажбената услуга, моля?
Отговор в рамките на 24 часа, 12 месеца гаранция и време за обслужване до 10 години.

(3) Какво е времето за доставка, моля?
Обикновено е 7-10 дни за проби, 20-30 дни за масово производство и това варира в зависимост от сезона.

(4) Можете ли да организирате пратката за нас, моля?
Да, по море, по въздух или експресно, ние разполагаме с професионален екип за продажби и пратки, който предлага най-доброто и бързо обслужване.

(5) Бихте ли отпечатали нашето лого, моля?