Новини - Какво баскетболно оборудване използва НБА за игри

Какво баскетболно оборудване използва НБА за игри

На 8 април пекинско време, в редовния сезон на НБА, Тимбъруулвс победиха Лейкърс с резултат 127-117.Тимбъруулвс се завърнаха на №1 в Западната конференция на НБА.Лейкърс се върнаха на девето място в Западната конференция на НБА преди днешния мач.След като загубиха днешния мач, те изостават с 0,5 мача от Кингс – осми в Западната конференция на НБА и с 1,5 мача пред Уориърс, десети в Западната конференция на НБА.

Джеймс отсъстваше поради заболяване в този мач.В първата четвърт на мача Антъни Дейвис изигра целия сезон и изведе Лейкърс до 37 точки в една четвърт, водейки Тимбъруулвс с 4 точки и завършвайки първата четвърт.Въпреки това, поради удар в окото, Антъни Дейвис по-късно се оттегли рано поради контузия.През втората четвърт Наз Рийд поведе Тимбъруулвс с 18 точки за една четвърт и вкара 46 точки, изпреварвайки Лейкърс.В края на полувремето Тимбъруулвс водеха на Лейкърс с 15 точки.В третата четвърт Джаксън Хейс избухна и Лейкърс върнаха разликата само на 10 точки.В последната четвърт Лейкърс работиха здраво, за да преследват точки, докато Тимбъруулвс стабилизираха резултата.В крайна сметка Timberwolves победиха Lakers с резултат 127-117.

1

Както знаем, международните турнири по баскетбол са много интензивни.Той изисква не само отлични баскетболисти, но и перфектен терен, така че отличните спортисти да могат да разгърнат напълно способностите си.И така, какво включва перфектният стадион?Стандартни баскетболни стойки на FIBA, баскетболни игрища с дървена настилка, както и таймери и табла.

Тогава какъв вид баскетболно игрище може да бъде баскетболно игрище на FIBA?

Ето представяне на баскетболна стойка LDK10000 FIBA ​​за справка:

1.LDK10000: Одобрен от FIBA ​​електрически баскетболен кош за ходене за състезания

2

LDK10000 FIBA ​​баскетболно предимство:

1. Електрическа хидравлична система
2. Автоматична електрическа система за ходене, която може лесно да се движи
3. Всички качества и размери са одобрени от FIBA.
Сгъваем: Лесно електрическо хидравлично сгъване
Подплата: Висококачествена издръжлива стандартна дебелина на FIBA
Повърхностна обработка: Електростатично епоксидно прахово боядисване, опазване на околната среда, анти-киселина, анти-мокро, дебелина на боята: 70 ~ 80um

3

2.LDK10015B: FIBA ​​Разглобяема висококачествена дървена спортна подова система

Състав:PE пила/влагоустойчива мембрана + Еластична ударопоглъщаща гумена подложка/еластична подложка + Плоча Keelson/спалня- LVL WOOD + Земен анкер/стоманено резе + Груба дъска/натоварващ панел + Звукопоглъщащ нетъкан текстил/шумоизолиращ слой + Композитни панели от масивна дървесина/плот етаж
Дебелина:общо 72 мм
повърхност:Висококачествено дълготрайно многослойно боядисване
Материал:Екологична, водоустойчива и износоустойчива професионална спортна боя, внос от САЩ

Размер:32*19м
Предимство:Разглобяем, може да се отдава под наем
Сертифициран:Сертифициран от FIBA

4

5

3.В баскетболните игри всяка минута и секунда могат да повлияят на резултата.

Така че таблото с резултати е много важно. LDK1304 Многофункционално табло за баскетбол за справка.
Имаме два размера:1800х900 мм и 1200х600 мм
Входен волтаж:AC110V-240V