Vijesti - Celticsi neustrašivi, Lakersi ponosni na Božićnu utakmicu

Celticsi neustrašivi, Lakersi ponosni na Božićnu igru

1-1

U rano jutro 26. decembra, po pekinškom vremenu, počinje NBA Božićni rat.Svaka utakmica je fokusni obračun, pun najzanimljivijih događaja!Ono što najviše upada u oči je žuto-zelena bitka koja počinje u 6 sati ujutro.Ko se može posljednji nasmijati u borbi između najboljih NBA klubova?

Celtics vs. Lakers je oduvijek bila najaktuelnija i najzanimljivija utakmica u NBA ligi.Obje strane su osvojile 17 NBA šampionata i izjednačene su za prvu.Bilo da je u pitanju regularna sezona ili finale, bit će velikih iskri svaki put kada se dva tima sretnu.Prošle sezone na domaćem terenu Celticsa, James' Layup je u posljednjem trenutku regularnog vremena bio blokiran od strane Tatumovih nasilnika, što je također izazvalo pometnju.

1-2

Celticsi nastavljaju sa jakim nastupom ove sezone.Napreduju cijelim putem sa rekordom od 22 pobjede i 6 poraza, vodeći u ligi.U zadnjoj utakmici su na gostovanju savladali Clipperse, koji su nedavno u dobroj formi.Porzingis i Holiday, predstavljeni kroz trejd ove sezone, savršeno su se integrirali u tim.Porzingis visok 2,21 metar riješio je nedostatak visine Celticsa iznutra i lošu zaštitu okvira, a svestrani bek Holiday je još veći. Dok dopunjava vanjsku vatrenu moć, također osigurava snagu odbrane.Kako Tatum i Brown dalje sazrijevaju, Seltiksi, koji su jaki i jaki, nesumnjivo su favoriti za osvajanje šampionata ove sezone.Celticsi se ovog puta suočavaju sa svojim starim neprijateljem Lakersima, a to se poklapa sa božićnom utakmicom.Definitivno će dati sve od sebe kako bi svojim protivnicima priredili gorak odmor.

1-3

U poređenju sa brzim napretkom Celticsa, nedavno stanje Los Angeles Lakersa je izuzetno loše.Nakon osvajanja šampionata sredinom sezone, njihova forma je pala i pali su na deveto mjesto u Zapadnoj konferenciji.Oslonili su se na Jamesov učinak od 40+ u posljednjoj utakmici kako bi porazili Thunder i zaustavili njihov niz od 4 poraza.Tokom niza poraza, učinak Jamesa i Meija je i dalje bio jak, ali loše stanje ostalih igrača otežavalo je Lakersima da se takmiče sa drugim timovima.Rasel, koji ima treću najvišu platu u timu, još uvek ne može da se oslobodi titule „vodenog momka“.Njegov nestabilan učinak također je doveo do toga da bude uključen u trgovačke glasine.Srećom, glavni trener Ham je u prošloj utakmici na vrijeme prilagodio postavu, izbacivši Russella iz startne postave i povećavši Hachimurino vrijeme za igru.Hachimura je svojim izvanrednim učinkom odužio i povjerenje glavnog trenera.Međutim, u narednoj utakmici protiv broj 1 u ligi Celticsa, Lakersi možda neće biti optimisti u pogledu pobjede u uzastopnim utakmicama.

26. decembra po pekinškom vremenu, u NBA božićnoj utakmici, Celticsi su savladali Lakerse sa 126-115.

Lejkersi (16-15): Nongmei je imao 40 poena, 13 skokova i 4 asistencije, Prins 17 poena, 4 skoka i 3 asistencije, Džejms 16 poena, 9 skokova i 8 asistencija, Rui Hačimura 12 poena i 3 skoka, Reeves imao 11 poena, 6 skokova i 3 asistencije., Russell 8 poena i 6 asistencija, Vanderbilt 6 poena i 6 skokova

Celtics (23-6): Porzingis 28 poena i 11 skokova, Tatum 25 poena, 8 skokova i 7 asistencija, Brown 19 poena i 5 skokova, White 18 poena i 11 asistencija, Holiday 18 poena, 7 skokova i 7 asistencija, Pritchard 10 bodova

U prvoj četvrtini utakmice, Celticsi su počeli sa 12-0 iz snova, a Lakersi su na kraju četvrtine u kontranapadu jurili bodovnu razliku do jednocifrene vrijednosti.U drugoj četvrtini guste obrve dovele su ekipu do vrhunca i nastavile da smanjuju bodovnu razliku.Prince je napravio uzastopne trojke kako bi pomogao Lakersima da potjeraju bodovnu razliku na samo 1 poen.U trećoj četvrtini, svi u Celticsima su se udružili kako bi ponovo povećali bodovnu razliku.U posljednjoj četvrtini, Celticsi su povećali bodovnu razliku na dvocifrenu vrijednost.Lakersi su žestoko jurili, ali nisu uspjeli da smanje bodovnu razliku.Na kraju su Celticsi savladali Lakerse sa 126-115.

1-4

Što se tiče košarkaške tribine, ovdje sam da predstavim neke vrste košarkaških tribina.

FIBA je odobrila električni hidraulični košarkaški obruč za takmičenja.

9. Padding: visokokvalitetna izdržljiva FIBA standard debljina

10. Površinska obrada: elektrostatičko farbanje epoksidnim prahom, zaštita okoliša, anti-kiselina,anti-wet, debljina boje: 70~80um

Ako vam ne treba FIBA ​​standard, to je u redu. Imamo i druge stilove po vašem izboru.

Karakteristika: snažna otpornost na udarce, visoka transparentnost,

Ne reflektira, dobra otpornost na vremenske uvjete, protiv starenja, antikorozivna.

Opremljen anti-UV, protiv starenja, sigurnim podstavom.

Debljina farbanja: 70-80um.

9. Karakteristika: rastavlja se, lako se sklapa i transportuje, može se zakucati, pogodno za sve uzraste.

Bavimo se sportskom opremom već 41 godinu.

mi smo na jednom mjestu dobavljač sportskih terena i opreme za nogometne terene, košarkaške terene, terene za padel, teniske, gimnastičke terene itd. Ako trebate bilo kakvu ponudu, slobodno kontaktirajte sa mnom.