Vijesti - Kineska superliga – Wu Lei, Zhang Linpeng i Vargas dali su doprinos, Haigang je postigao 4 gola i propao je Henan 3-1

Kineska super liga – Wu Lei, Zhang Linpeng i Vargas dali su doprinos, Haigang je postigao 4 gola i bio je razbijen sa 3-1 Henan

U 20:00 sati 30. marta na šangajskom fudbalskom stadionu SAIC Pudong održana je utakmica između Shanghai Haiganga i Henan Club Jiuzu Dukanga u okviru trećeg kola Kineske Super lige 2024. godine.Na kraju je Shanghai Harbour pobijedio rezultatom 3-1.U 56. minuti Wu Lei je postigao prvi gol uz pomoćni udarac;u 84. minuti Kovič je izjednačio glavom;u 89. minuti Zhang Linpeng je postigao pogodak glavom;u 7. minutu nadoknade, Vargas je zapečatio pobedu.Osim toga, Wu Lei (2 puta), Yang Shiyuan i Wang Shenchao su postigli 4 gola i svi su pozvani u ofsajd.Shanghai Harbour je dobio 2 uzastopne utakmice kod kuće.U prva 3 kola ima 2 pobjede i 1 remi, sakupivši 7 bodova.U istoriji kineske Super lige, pobedio je u svih 8 utakmica kod kuće protiv svojih protivnika.Henan klub Jiuzu Dukang bio je bez pobjede u prva 3 kola, sa 2 remija i 1 porazom, sakupivši 2 boda.

U prva dva kola kineske Super lige, Shanghai Haigang je bio na 4. mjestu sa 1 pobjedom, 1 remijem i 4 boda, dok je Henan Club Jiuzu Dukang bio na 11. mjestu sa 2 boda i 2 uzastopna remija.Shanghai Harbour i Henan klub Jiuzu Dukang sastali su se 16 puta u kineskoj Super ligi, a Shanghai Harbour je imao 11 pobjeda, 1 remi i 4 poraza.Shanghai Harbour Kineska superliga je igrala protiv Henan kluba Jiuzu Dukang 7 puta na svom terenu, a Shanghai Harbour je pobijedio sve.U poređenju sa prethodnim krugom, Bao Shimeng iz Shanghai Haiganga, Citardini, Yang Shiyuan i Lu Wenjun rotirali su Wang Shenchaoa, Rusa, Xu Xina i Liu Zhuruna u startnoj postavi, dok su Liu Yixin, Huang Ruifeng i Huang Zichang iz vinarije Henan Club Kang iz Henan Cluba rotirao Liu Bin, Wang Shangyuan i Yang Yilin.

Predivan trenutak

U 11. minuti Wu Lei se preokrenuo i volejom ubacio loptu sa prednje strane kaznenog prostora, ali je bila u ofsajdu i pogodak je bio nevažeći.

U 13. minuti Achim Peng je iskoračio sa lijeve strane šesnaesterca i odbio se od vanjske strane njegove lijeve noge.Lopta je pogodila vanjski dio lijeve stative i odbila se od osnovne linije, ali je bila i ofsajd.

U 31. minuti Vargas je namjestio lijevu nogu na vrhu luka i žestoko šutirao.Xu Jiamin je lako oduzeo loptu.

U 38. minuti Yang Shiyuan je šutirao loptu iz desnog ugla šesnaesterca, ali je bila u ofsajdu.

U 42. minuti Kovič je gurnuo udarac sa sredine šesnaesterca, a Yan Junling magično odbranio loptu.

U 43. minutu Nasario je izveo korner sa leve strane, a Maidana je glavom prebacio loptu preko centra.

U prvoj minuti nadoknade vremena Yang Shiyuan je šutirao iz daljine sa vrha luka, a Xu Jiamin je uhvatio loptu.

U 47. minutu Wu Lei je na sredini šesnaesterca zaobišao loptu i pogodio, ali je bio ofsajd i pogodak je bio nevažeći.

U 54. minuti Nazario je iz slobodnog udarca s lijeve strane u šesnaesterac.Kovićev udarac glavom sa lijeve strane kaznenog prostora prošao je preko prečke.

U 56. minuti, Xu Jiamin je pogriješio velikim udarcem u kazneni prostor.Udarac Feng Jina sa desne strane šesnaesterca je odbranio Xu Jiamin.Wu Lei je pao na zemlju u kaznenom prostoru i ubacio loptu. Wu Lei je postigao svoj treći gol u kineskoj Super ligi ove sezone, a Shanghai Haigang je poveo sa 1-0!

U 59. minuti slobodan udarac Nasarija sa 25 metara bio je previše na golu, a Yan Junling je oduzeo loptu.

U 65. minuti Vargas je iz voleja opalio sa desne strane vrha luka, a lopta je malo promašila desnu stativu.

U 70. minuti Wang Shen se okrenuo i šutirao iz malog kaznenog prostora.Lopta je pogodila Liu Yixina i uletjela u gol.Međutim, Wang Shen je prvi nadmašio loptu i pogodak je bio nevažeći.

图片3

图片4

U 84. minuti Nazario je izveo korner sa desne strane.Ković je visoko skočio sa linije malog kaznenog prostora i savladao Jiang Guangtaija i glavom poslao loptu u donji lijevi ugao gola.Henan Club Jiuzu Dukang je izjednačio rezultat na 1-1!

U 89. minuti Vargas je izveo korner s lijeve strane, Zhang Linpeng je pogodio lijevu stranu malog kaznenog prostora i pogodio, Šangaj Haigang vodi 2-1!

图片5

图片6

U 7. minuti nadoknade, Oscar je izveo korner sa desne strane.Ković je glavom uputio loptu sa sredine šesnaesterca.Vargas je zaustavio loptu na lijevoj strani luka i volejem odbio u bliži ugao.Shanghai Harbor je smanjio rezultat, 3-1!

Na kraju, Shanghai Harbour je na svom terenu savladao Henan Club Jiuzu Dukang rezultatom 3-1.

[Postava obje strane]

Luka Šangaj (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Zamene ne igraju: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic , 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Ković;

Zamene ne igraju: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Slični proizvodi se mogu naći u Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa profesionalnom proizvodnjom i izgradnjom kaveznih stadiona preduzeća, gradimo profesionalni fudbalski stadion u kavezu pokriva fleksibilnu površinu, može se prilagoditi za 3 osobe, 5 osoba, 7 osoba, 11 osoba i druge oblasti veličine prostora, i laka instalacija, može se instaliran u svim zatvorenim i otvorenim prostorima.

Sa principom proizvodnje „zaštita životne sredine, visok kvalitet, lepota, nulto održavanje“, kvalitet proizvoda je prvi u industriji, a proizvode hvale i kupci.U isto vrijeme, mnogi kupci „fanovi“ su uvijek zabrinuti za dinamiku naše industrije, prateći nas da rastemo i napredujemo!

Fudbalski gol

图片11

Deluxe prenosivo sjedalo za igrače

图片12

Vaša najvažnija pitanja

(1)Da li imate odjel za istraživanje i razvoj, molim?
Da, svi zaposleni u odjelu imaju više od 5 godina iskustva.Za sve OEM i ODM kupce, nudimo besplatnu uslugu dizajna ako je potrebno.

(2) Koja je usluga nakon prodaje, molim?
Odgovorite u roku od 24 sata, 12 mjeseci garancije i servisnog vremena do 10 godina.

(3)Koje je vrijeme isporuke molim?
Obično je to 7-10 dana za uzorke, 20-30 dana za masovnu proizvodnju i to zavisi od godišnjih doba.