Vijesti - Jamesov rekord u sezoni od 48 poena, večer Shen Jingove karijere, Lakersi su pobijedili Rocketse kako bi zaustavili svoj niz poraza

Džejmsov rekord u sezoni od 48 poena, veče karijere Shen Jinga, Lejkersi su pobedili Rocketse da bi zaustavili svoj niz poraza

17. januara, po pekinškom vremenu, nastavljena je regularna sezona NBA sezone 2022-23, a Los Angeles Lakersi su igrali uzastopne utakmice protiv Houston Rocketsa kod kuće.Na kraju utakmice, Lakersi su tijesno pobijedili Rocketse sa 140-132.Prekinuvši svoj niz od 3 poraza, svojim protivnicima dali su i niz od 11 poraza.

Fokusirani igrači:

Za Lakerse, LeBron James je upisao 16 od 26 šuteva, uključujući 5 od 10 trojki i 11 od 12 slobodnih bacanja.Postigao je 48 poena, 8 skokova i 9 asistencija, a na utakmici nije bilo izgubljenih lopti.48 poena, ujedno i najveći rezultat Lao Zhana u jednoj utakmici sezone.

Za Rocketse je Alperen Shin Kyung postigao 14 od 17, 2 od 2 trojke, 3 od 5 slobodnih bacanja, rekordnih 33 poena, 15 skokova, 6 asistencija i 4 blokade.

Ostala statistika igrača:

Ostali igrači na strani Lakersa, Troy Brown 6 poena i 3 skoka, Thomas Bryant 6 poena, 6 skokova i 2 blokade, Beverly 11 poena i 2 skoka, Schroeder 9 poena i 3 asistencije, Westbrook 24 poena, 5 skokova i 4 asistencije , Gabriel 14 poena, 9 skokova i 2 blokade, Nunn 15 poena i 2 skoka, Toscano-Anderson 7 poena i 3 asistencije.

Ostali igrači na strani Rocketsa, Kenyon Martin Jr. 17 poena, 7 skokova i 2 blokade, Jabari Smith 14 poena, 4 skoka i 4 asistencije, Eric Gordon 19 poena i 8 asistencija, Jaylen Green 23 poena, 5 skokova i 3 asistencije, Tari Ethan 9 poena i 7 skokova, Jay Sean Tate 7 poena i 4 asistencije.

Konkretni rezultati: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Lejkersi su iza).

图片5 图片4 图片3

Košarkaški obruč

recenzija igre:

U prvoj četvrtini, Beverly je prvi pogodio trojku, ali ubrzo su Shin Kyung-ovi okreti i bacanja uzastopno pogodili mrežu.Nakon toga, dvije strane su započele natezanje konopa.Na strani Lakersa, Džejms i Beverli su nastavili da pogađaju trice.Rocketsi se oslanjaju na napade Erica Gordona i Shin Kyunga kako bi postigli poene.Ulaskom u drugi dio četvrtine, dvije ekipe su se takmičile i rotirali.Gabrijel i Vestbruk su izveli 2 od 2 slobodna bacanja za uzastopne greške, a Troj Braun je takođe izveo trojku.Ethan je napravio tip-up, a Gordon je izveo 3 od 3 slobodna bacanja.Nakon jedne četvrtine, Rocketsi su privremeno zaostali sa 35-37.

图片6

Košarkaški prsten

U drugoj četvrtini, Lakersi su pokrenuli novi talas malog vrhunca.Gabrijel je napravio dopunu i postigao 2+1.Lakersi su jednom uspostavili dvocifrenu prednost.Ali od tada, Rakete su takođe odgovorile na talas napada.Shen Jing je u posebno dobrom stanju.Nakon skoka i trojke, bodovna razlika se vratila na 5 poena.Od tada su Lakersi nastavili da održavaju blagu prednost, Šreder se probio i pogodio, a Toscano Anderson je takođe napravio stabilnu trojku.Na kraju ove četvrtine Džejms je asistirao Beverlyju da pogodi trojku, a napravio je i polaganje 2+1 i prodorno zakucavanje.Nakon poluvremena, Lakersi su nastavili da vode 73-61.

图片7

Promjenjujući stranu kako bi se ponovo borio, Shen Jing je nastavio sa svojim vatrenim dodirom i postigao 8 poena zaredom, a postigao je 28 poena, ispisavši novi rekord za postizanje golova u jednoj utakmici u svojoj karijeri.Za Lakerse, James je i dalje u odličnoj formi.Nakon dvije uzastopne trojke, razlika u bodovima i dalje je iznad 10 poena.Ulaskom u drugi dio treće četvrtine, Gordon je napravio polaganje, Martin Jr. postigao je uzastopna zakucavanja, Rocketsi su odgovorili na talas napada, a Jaylen Green je također pronašao osjećaj napada.Na kraju četvrtine uspio je skokom i postigao tri trojke.Na vrhuncu, nakon tri četvrtine, zaostali su samo 4 poena za Lakersima 98-102.

图片9 图片8

semafor

U posljednjoj četvrtini Džejms je čak izveo 4 slobodna bacanja i postigao trojku.Lakersi su svojevremeno vodili do dvocifrene brojke.No, Rocketsi su bili izuzetno uporni i pod vodstvom Greena su se približili rezultatu.U posljednja 3 i po minuta igre Jabari-Smith je postigao trojku, a bodovna razlika se vratila na 3 poena, te je nastavljena neizvjesnost pobjede i poraza.Od tada Rocketsi i dalje snažno pritiskaju, Gordon je postigao polaganje, Džejms je uzvratio skakačem, a Lakersi su vodili 4 poena na 50,4 sekunde do kraja igre.Nakon toga, Rocketsi su prihvatili faul taktiku, ali nisu uspjeli.Na kraju, nakon završetka utakmice, Lakersi su tijesno pobijedili Rocketse sa 140-132.Prekinuvši svoj niz od 3 poraza, svojim protivnicima dali su i niz od 11 poraza.

图片10

Košarkaška dvorana

Obje početne postave:

Rakete: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Lejkersi: Patrick Beverley, Thomas Bryant, Troy Brown, Dennis Schroder, LeBron James

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Slični proizvodi se mogu naći u Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa profesionalnom proizvodnjom i izgradnjom kaveznih stadiona preduzeća, gradimo profesionalni fudbalski stadion u kavezu pokriva fleksibilnu površinu, može se prilagoditi za 3 osobe, 5 osoba, 7 osoba, 11 osoba i druge oblasti veličine prostora, i laka instalacija, može se instaliran u svim zatvorenim i otvorenim prostorima.

Sa principom proizvodnje „zaštita životne sredine, visok kvalitet, lepota, nulto održavanje“, kvalitet proizvoda je prvi u industriji, a proizvode hvale i kupci.U isto vrijeme, mnogi kupci „fanovi“ su uvijek zabrinuti za dinamiku naše industrije, prateći nas da rastemo i napredujemo!

Vaša najvažnija pitanja

(1) Da li imate odjel za istraživanje i razvoj, molim?
Da, svi zaposleni u odjelu imaju više od 5 godina iskustva.Za sve OEM i ODM kupce, nudimo besplatnu uslugu dizajna ako je potrebno.

(2) Koja je usluga nakon prodaje, molim?
Odgovorite u roku od 24 sata, 12 mjeseci garancije i servisnog vremena do 10 godina.

(3)Koje je vrijeme isporuke molim?
Obično je to 7-10 dana za uzorke, 20-30 dana za masovnu proizvodnju i to zavisi od godišnjih doba.