Vijesti - Nema Jamesa Ne Davisa!Schroeder održao dan kada su Lakersi pobijedili 112-109!

Ne James No Davis!Schroeder održao dan kada su Lakersi pobijedili 112-109!

U 11:00 sati 5. januara, po pekinškom vremenu, NBA regularna sezona nastavila je biti vruća.Los Angeles Lakers vs. Miami Heat kod kuće.Lakersi su u prošloj utakmici izgubili 14 razlike.

Lakersi su jedan od najrazočaravajućih timova ove sezone.U okviru održavanja konkurencije među tri najbolja igrača u vansezoni, u osnovi su počistili sve igrače koje je bilo moguće zamijeniti, samo neke igrače iz kornera.Zhan je i dalje jedan od deset najboljih igrača ove sezone, ali ima 37 godina.Debele obrve su takođe staklene građe.Wei Shao-ove sposobnosti su se smanjile, tako da Lakersi ne mogu pobijediti u previše utakmica.

Učinak Heata ove sezone je također teško zadovoljiti ljude, a ofanzivni učinak je jako loš.Srećom, njihova odbrana je jaka, a zvijezde uvijek pale i pale.Nedavno su se Heat oporavili i dobili četiri utakmice u 15 zaustavljanja.Posebno su Hiro i Abayo u jako vrućem stanju.Ova igra se raduje pobjedi Heat-a.

Lakersi, 16-21, zauzeli su 12. mjesto u Zapadnoj konferenciji.

The Heat, 20-18, zauzeo je sedmo mjesto na istoku.

图片1图片2

图片3图片4

Obje strane počinju ovu igru:

Vrućina: Lori, Shiloh, Butler, Martin, Adebayor

Lakersi: Schroeder, Beverly, Reeves, Anderson, Bryant (James je propustio Heat's Lonnie Walker zbog bolesti koja nije COVID-19)

Na početku utakmice Beverly se zakačio i postigao prvi gol za Lakerse.Tada su Lori i Adebayor udarili i odgovorili.Kasnije su se tri bekovske postave Lakersa ravnopravno borile sa Heatom.Tada su Lakersi krenuli u vodstvo i otvorili rezultat.Na kraju prve četvrtine, Lakersi su vodili na Heat 32-23.

Početkom druge četvrtine Lakersi su nastavili sa dobrim ofanzivnim stanjem i nastavili t

o napad, i jednom zadržao dvocifrenu prednost.Na kraju sesije, Heat se iznenada potrudio.Emmanuel Adebayor je kontinuirano poentirao iznutra kako bi pomogao Heat-u da smanji razliku.Nakon bitke na poluvremenu, Lakersi 52-48 Heat.

Pola sudskih podataka obe strane:

Lejkersi: Rivs 4:3, Brajant 8:6, Beverli 4:4, Šreder 10:2, 3:3, Vajšao 12:5, 6:6, Braun 2:3, 2:2, 2:2, Gabrijel 7 :2, Nann 5:5

Vrućina: Martin 6 poena, 3 table, Butler 9 poena, 2 asistencije, 2 brejka, Adebayor 12 poena, 5 poena, 2 asistencije, 2 brejka, 2 utakmice, Hiro 4 poena, 2 table, Lori 9 poena, 2 asistencije, Audibo 4 poena, 2 table, 2 asistencije.图片5

图片6

2018-Novi-Dizajn-Prenosivi-Indoor-Proljeće-Pomoć_副本 LDK1001A-košarkaški gol3_副本 LDK1001B_副本

Ako postoji neki sjajan projekat o sportskoj aktivnosti, ne ustručavajte se javiti mi.Zato što vam mogu pomoći sa svojim dugogodišnjim iskustvom u sportu, hajde, vjerujte mi!

Dobrodošli u LDK industriju, profesionalni proizvođač sporta u Kini.Iznesite svoje zahtjeve!

Heat je jednom premašio rezultat.Lakersi su također pucali kako bi stabilizirali situaciju, a onda su dvije strane nastavile da se bore neko vrijeme.Rezultat je naizmjenično rastao.Na kraju treće četvrtine Lejkersi su vodili 79-78.

Heat je preuzeo vodstvo u posljednjoj četvrtini, ali neko vrijeme nakon toga, Lakersi su bili vojnici.Čuvar i Bryant su uvijek mogli dati odgovor i zadržati vodstvo.U posljednjem trenutku, Schroeder je probio polaganje u kritičnom trenutku kako bi u suštini ubio igru.Butler je bio apsolutno izjednačen i promašio je tri poena.Konačno, Lakersi su tijesno pobijedili Heat rezultatom 112-109 i pobijedili u tri uzastopne utakmice.

Od današnje utakmice mi je uzavrela krv.Bez Zhanovih obrva, Lakersi su uspjeli da savladaju urednog Heata, što je sve iznenadilo.Weishao, Bryant i Schroeder su također dobro nastupili.Ovo je pobjeda tima.Svako je heroj.

Nadam se da ovaj civil može da se odmori u Lao Zhanovim danima.Igrajte kako treba, igrajte svoje posebne vještine i dajte Zhanu da se odmori.Iako Lakersi imaju loš rezultat, ove sezone će možda biti teško igrati u doigravanju, ali vjerujem da nam Zhan i Lakersi mogu dati objašnjenje.Želim da viknem, Lakers šampionat!