Vijesti - Sassuolo 0:2 Napoli——Divna fudbalska utakmica

Sassuolo 0:2 Napoli——Divna fudbalska utakmica

Lider Serije A Napoli se pomerio na 18 bodova prednosti na vrhu tabele zahvaljujući rutinskoj pobedi u gostima nad Sasuolom.

Napoli je postigao gol nakon samo 12 minuta preko Khvicha Kvaratskhelia, šutirajući nisko u korner nakon fine serije.

Armand Lauriente je pogodio stativu za domaćine, prije nego što je Victor Osimhen pogodio okvir za Napoli.

Osimhen je povisio na 2-0 nakon 33 minute kada je snažno šutirao na okretu i savladao golmana Sassuola Andrea Consiglija na njegovoj bližoj stativi.

Osimhen je sada postigao pogodak u sedam uzastopnih utakmica Serije A za Napoli, koji tek treći put pokušava postati prvak Italije i prvi put od 1989-90.

Gosti su mislili da su dodali treći gol u nadoknadi vremena preko Giovannija Simeonea, ali je to isključeno nakon što je video pomoćna sudijska provjera pokazala da postoji ofsajd.

Napoli je izgubio samo jednu ligašku utakmicu cijele sezone i ima 62 boda iz 23 utakmice, dok je drugoplasirani Inter Milano sa 44 boda.

Inter ima utakmicu manje, koju igra u subotu kada gostuje Udinezeu na San Siru.

Napoli je završio iznad Liverpoola u svojoj grupi Lige šampiona i igrao u gostima kod Ajntrahta iz Frankfurta u prvoj utakmici osmine finala u utorak.

Izgradite teren u svom dvorištu da se pridružite ovom uzbudljivom sportu.Kako to realizovati?LDK vam pomaže.LDK nudi uslugu na jednom mestu, opslužuje sveobuhvatnu opremu za teren, uključujući ogradu, veštačku travu, fudbalske golove, itd.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa profesionalnom proizvodnjom i izgradnjom kaveznih stadiona preduzeća, gradimo profesionalni fudbalski stadion u kavezu pokriva fleksibilnu površinu, može se prilagoditi za 3 osobe, 5 osoba, 7 osoba, 11 osoba i druge oblasti veličine prostora, i laka instalacija, može se instaliran u svim zatvorenim i otvorenim prostorima.

Sa principom proizvodnje „zaštita životne sredine, visok kvalitet, lepota, nulto održavanje“, kvalitet proizvoda je prvi u industriji, a proizvode hvale i kupci.U isto vrijeme, mnogi kupci „fanovi“ su uvijek zabrinuti za dinamiku naše industrije, prateći nas da rastemo i napredujemo!