Vijesti - UEFA Liga Evrope – C Luo ponudio asistenciju Mančester junajted 1-0 Real Sosijedad drugo plej-of grupe

U rano jutro 4. novembra po pekinškom vremenu, u utakmici šestog kola Grupe E Kupa UEFA 2022/2023, Real Sosijedad se na svom terenu susreo sa "Crvenim đavolima" Mančester junajtedom.C Luo je nakon prvog poluvremena asistirao 18-godišnjem Gana Joeu da probije gol, nakon čega oba tima nisu imala uspjeha, ManchesterUnitedu gostima pobjedom od 1-0 nad Real Sociedadom, ali zbog gol-razlike u drugoj grupi, a ne direktno van linije će igrati play-off, Real Sociedad na vrhu grupe za prolaz u nokaut fazu.
Manchester United 9 utakmica bez poraza u dobrom stanju C Luo asistira + 70 metara nazad da juri srce borbe za pobjedu neće umrijeti

U početnoj fazi Real Sociedad je krenuo u juriš pod visokim pritiskom, samo 30 sekundi Real Sociedad je napao blizu kaznenog prostora Uniteda, Martin je lijevi centaršut izletio pravo izvan zadnje linije.U 5. minutu Real Sosijedad je prošao kroz sredinu, Merino je prošao direktno iza leđa Fernandesa ubacio u peterac, udarac lijevom nogom odbio.U 8. minutu Junajted je konačno imao priliku da napadne kraj šesnaesterca Real Sosijedada, Luke Šo je pokupio peterac, C Luo se naslonio na leđa odbrambenog igrača da bi spustio loptu, a sudija nije ništa rekao.

U 16. minuti je probijen mrtvac, United bekfild nazad De Gea dugim pasom precizno pronašao desnu stranu B fee, potonji glavom u sredinu, C Luo je dobio loptu i precizirao desnom nogom direktno, 18-godišnji -stari mladić Ganacho uz lijevu stranu brzog napadača, ubode loptu u peterac lijevom nogom.Ghanacho je postigao svoj prvi gol u sezoni i doveo Manchester United u vodstvo od 1-0 u gostima.

U 20. minuti Real Sociedad je napao sa lijeve strane terena, Merino je uzeo loptu i šutirao sa sredine, ali je defanzivac izblokirao šut.U 26. minuti Manchester United je uzeo loptu sa veznog reda, B fee je dobio loptu na sredini terena i iskosa poslao na lijevu stranu odbrane.U 31. minuti veznjak Real Sosijedada, 19-godišnji Martin, pokušao je dalekometnim šutem i dalje.U 40. minutu Mančester junajted je u kontinuitetu sipao loptu na začelju terena, Ghanacho je petom zakucao loptu na sredinu terena i izbio se, Martin je dobio loptu na sredini i pogodio gol bez pretnji uz ometanje Casemiro.

U 41. minuti Lisandro je poslao dug pas od više od 70 metara u stražnji dio terena da igra iza, C Luo brzi napadač tjerajući centaršuta Real Sociedada Pacheca promašio je izbijanje, C Luo jednu priliku da se suoči sa napadačkim golmanom C Luo je odabrao udarac malo visoko.U 43. minuti Real Sosijedad je napao nakon uspješne kontra-pljačke ispred terena, a asistirani Grosabel je blokirao De Gea ispred peterca.

U drugom poluvremenu, u 47. minuti, Real Sociedad je ubacio loptu sa lijeve strane, a udarac glavom sa sredine terena bio je previsoko pod smetnjom Thurrotta.U 58. minuti Mančester junajted je izvršio prilagodbu i zamijenio Rašforda Van Der Beekom, koji je bio osrednji u napadu.Fernandes je glavom prošao preko gola.

U 70. minuti Real Sosijedad je ubacio loptu u peterac sa lijeve strane terena, a Fernandes je šutirao visoko iznutra nakon što je udarac glavom vratio.U 76. minutu Rašford je odsečen na sredini terena, a Thurrott je napredovao sa loptom i šutirao visoko.U 79. minuti Thurrott je šutirao nisko i visoko sa šesnaesterca.

Nakon toga, Mančester junajted je nastavio da visi prema petercu Real Sosijedada, ali nikada nije uspeo da pogodi glavom.Cijela utakmica je završena tako što je Manchester United u gostima savladao Real Sociedad rezultatom 1-0, ali zbog gol-razlike koji je bio na drugom mjestu u grupi, neće direktno izaći iz grupe i igraće dvokolo doigravanja sa trećom grupom. Lige šampiona.

Postavi obe strane

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 min 39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 min 17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 min 10-Rashford), 8-B naknada, 49-Ganacho (81 min 5-Maguire) / 7-Cro

Real Sosijedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58 min. 6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81 min. 5-Suverdia), 42-Martin (58 min. 17-Navarro) / 19-Serote, 9- Carlos Fernandez (71 min. 16-Guevara)

Slični proizvodi se mogu naći u Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa profesionalnom proizvodnjom i izgradnjom kaveznih stadiona preduzeća, gradimo profesionalni fudbalski stadion u kavezu pokriva fleksibilnu površinu, može se prilagoditi za 3 osobe, 5 osoba, 7 osoba, 11 osoba i druge oblasti veličine prostora, i laka instalacija, može se instaliran u svim zatvorenim i otvorenim prostorima.

Sa principom proizvodnje „zaštita životne sredine, visok kvalitet, lepota, nulto održavanje“, kvalitet proizvoda je prvi u industriji, a proizvode hvale i kupci.U isto vrijeme, mnogi kupci „fanovi“ su uvijek zabrinuti za dinamiku naše industrije, prateći nas da rastemo i napredujemo!

Fudbalski gol

图片3 图片4 图片5 图片6

Deluxe prenosivo sjedalo za igrače

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Vaša najvažnija pitanja

(1) Da li imate odjel za istraživanje i razvoj, molim?
Da, svi zaposleni u odjelu imaju više od 5 godina iskustva.Za sve OEM i ODM kupce, nudimo besplatnu uslugu dizajna ako je potrebno.

(2) Koja je usluga nakon prodaje, molim?
Odgovorite u roku od 24 sata, 12 mjeseci garancije i servisnog vremena do 10 godina.

(3)Koje je vrijeme isporuke molim?
Obično je to 7-10 dana za uzorke, 20-30 dana za masovnu proizvodnju i to zavisi od godišnjih doba.