Vijesti - Koju košarkašku opremu koristi NBA za utakmice

Koju košarkašku opremu koristi NBA za utakmice

Osmog aprila po pekinškom vremenu, u regularnoj sezoni NBA lige, Timbervulfsi su savladali Lejkerse rezultatom 127-117.Timberwolvesi su se vratili na broj 1 u NBA Zapadnoj konferenciji.Lakersi su se prije današnje utakmice vratili na deveto mjesto Zapadne konferencije NBA lige.Nakon poraza u današnjem meču, zaostaju 0,5 utakmica za Kingsima – osmi u NBA Zapadnoj konferenciji, a 1,5 utakmica ispred Warriorsa, deseti u NBA Zapadnoj konferenciji.

Džejms je na ovoj utakmici izostao zbog bolesti.U prvoj četvrtini utakmice, Anthony Davis je igrao cijelu sezonu i doveo Lakerse do 37 poena u jednoj četvrtini, vodeći Timberwolvese sa 4 poena i završio prvu četvrtinu.Međutim, zbog udarca u oko, Anthony Davis se kasnije ranije povukao zbog povrede.U drugoj četvrtini, Naz Reid je predvodio Timberwolvese sa 18 poena u jednoj četvrtini i postigao 46 poena, prestigavši ​​Lakerse.Na kraju poluvremena, Timberwolvesi su vodili Lejkerse sa 15 razlike.U trećoj četvrtini, Jackson Hayes je eksplodirao, a Lakersi su vratili razliku na samo 10 poena.U posljednjoj četvrtini Lejkersi su se trudili da jure poene, dok su Timberwolvesi stabilizirali rezultat.Na kraju su Timberwolvesi savladali Lakerse rezultatom 127-117.

1

Kao što znamo, međunarodni košarkaški turniri su veoma intenzivni.Ne samo da su potrebni odlični košarkaši, već i savršen teren kako bi odlični sportisti mogli u potpunosti da oslobode svoje sposobnosti.Dakle, šta uključuje savršeni stadion?FIBA standardni košarkaški stalci, košarkaški tereni sa drvenim podovima, kao i mjerači vremena i semafori.

Kakav onda košarkaški teren može biti FIBA ​​košarkaški teren?