Zprávy - CHEN Meng vyhrála celočínské finále ve dvouhře žen ve stolním tenise na olympijských hrách v Tokiu

CHEN Meng vyhrála celočínské finále ženské dvouhry ve stolním tenise na olympijských hrách v Tokiu

Moderní olympijské hry jsou celosvětově nejpřednější multisportovní událostí.Jsou největší sportovní slavností co do počtu sportů na programu, počtu přítomných sportovců i počtu lidí z různých národů, kteří se sešli ve stejnou dobu, na stejném místě, v duchu přátelského zápolení.

Od roku 1994 se olympijské hry střídají v letním a zimním vydání každé dva roky v rámci čtyřletého období každé olympiády.Sportovci ze všech 206 národních olympijských výborů a olympijského týmu pro uprchlíky MOV mohou soutěžit v široké škále sportovních disciplín a akcí, které sleduje celosvětové publikum.

Po ročním zpoždění bude 23. července 2021 konečně zahájen zahajovací ceremoniál pro Tokio 2020. Očekává se, že miliardy lidí po celém světě budou sledovat průběh na tokijském olympijském stadionu.

Šestý den olympijských her v Tokiu 2020 vyhraje CHEN Meng celočínské finále ve dvouhře žen ve stolním tenise na Metropolitním gymnáziu v Tokiu.

CHEN Meng vyhrála celočínské finále ve dvouhře žen ve stolním tenise na olympijských hrách v Tokiu1

Sun Yingsha (vlevo) a Chen Meng (vpravo) z týmu Číny pózují během medailového ceremoniálu stolního tenisu ve dvouhře žen v šestý den olympijských her v Tokiu 2020 na Metropolitan Gymnasium v ​​Tokiu 29. července 2021 v japonském Tokiu.

V celočínském finále porazila světová jednička svou krajanku a světovou dvojku SUN Yingsha 4:2 na tokijském Metropolitan Gymnasium 29. července.

Byl to těžký zápas s 20letým Sunem, který otevřel útok a vyhrál první zápas 9-11.Chen bojoval v dalších dvou hrách, vyhrál je 11-6, 11-4, ale ve čtvrté prohrál 5-11.V 5. hře se 27letá hráčka shromáždila a vyhrála 11-4, a pak držela nervy v posledním zápase, když vyhrála 11-9.

K dokonalému výkonu stolního tenisu je samozřejmě potřeba nejen dobrá zručnost, ale také potřeba kvalitního stolu na stolní tenis pro podporu.Naše LDK může našim zákazníkům poskytnout mnoho různých druhů stolního tenisu s dobrou kvalitou, máme vnitřní stoly a venkovní stoly podle vašeho výběru, také dvojité skládací modely a jednoduché skládací modely podle vašeho výběru.Rádi bychom vám dnes doporučili horký krytý MDF stůl na stolní tenis — LDK4015.

LDK4015 lze použít při hře stolního tenisu, má módní duhový design, deska stolu je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu SMC a s jednostupňovou lištou o tloušťce 25 mm.Je také s uzamykatelnými univerzálními koly a jedinečným skládacím designem, takže bude dobrou volbou, pokud hledáte přenosný a skládací stůl na stolní tenis, více podrobností o tomto modelu nebo více modelů našeho stolu na stolní tenis, neváhejte nás kontaktovat .

Vytváříme a budujeme přední značky, které slouží a inspirují sportovce.Dodáváme hodnotu pro kupujícího prostřednictvím růstu a neustálého zlepšování.Upřímně se těšíme na spolupráci s vámi!