Zprávy - Čínská superliga – Wu Lei, Zhang Linpeng a Vargas přispěli, Haigang vstřelil 4 góly a prohrál 3:1 Henan

30. března ve 20:00 se na fotbalovém stadionu Shanghai SAIC Pudong konal zápas mezi Shanghai Haigang a Henan Club Jiuzu Dukang ve třetím kole čínské superligy 2024.Shanghai Harbour nakonec vyhrál 3-1.V 56. minutě vstřelil Wu Lei doplňkovou střelou první gól;v 84. minutě vyrovnal Kovich hlavičkou;v 89. minutě se hlavou prosadil Zhang Linpeng;v 7. minutě nastaveného času pečetil výhru Vargas.Navíc Wu Lei (2krát), Yang Shiyuan a Wang Shenchao vstřelili 4 góly a všichni byli odvoláni do ofsajdu.Shanghai Harbour vyhrál doma 2 zápasy v řadě.V prvních 3 kolech má 2 výhry a 1 remízu a nasbírá 7 bodů.V historii čínské superligy vyhrála všech 8 domácích zápasů se svými soupeři.Henan klub Jiuzu Dukang nevyhrál v prvních 3 kolech, se 2 remízami a 1 prohrou a nasbíral 2 body.

V prvních dvou kolech čínské Super League se Shanghai Haigang umístil na 4. místě s 1 výhrou, 1 remízou a 4 body, zatímco Henan Club Jiuzu Dukang obsadil 11. místo se 2 body a 2 po sobě jdoucími remízami.Shanghai Harbour a Henan klub Jiuzu Dukang se utkaly 16krát v čínské Super League, přičemž Shanghai Harbour zaznamenal 11 vítězství, 1 remízu a 4 prohry.Čínská superliga Shanghai Harbour hrála doma proti klubu Henan Jiuzu Dukang 7krát a Shanghai Harbour všechny vyhrála.Ve srovnání s předchozím kolem proměnili Bao Shimeng, Citardini, Yang Shiyuan a Lu Wenjun ze Shanghai Haigang v základní sestavě Wang Shenchao, Rusa, Xu Xin a Liu Zhurun, zatímco Liu Yixin, Huang Ruifeng a Huang Zichang z vinařského předka klubu Henan Du Kang střídali Liu Bin, Wang Shangyuan a Yang Yilin.

Nádherný moment

V 11. minutě se Wu Lei otočil a volejem si nahrál míč před šestnáctku, ale byl to ofsajd a branka byla neplatná.

Ve 13. minutě se z levé strany pokutového území prosadil Achim Peng a odrazil se vnější stranou nártu levé nohy.Míč narazil na vnější stranu levé tyče a odrazil se od základní čáry, ale byl to také ofsajd.

V 31. minutě si na obloučku upravil levou nohou Vargas a zběsile vystřelil.Xu Jiamin snadno zabavil míč.

Ve 38. minutě nastřelil Yang Shiyuan míč z pravého rohu pokutového území, ale byl to ofsajd.

Ve 42. minutě se Kovich prosadil střelou ze středu pokutového území a Yan Junling míč kouzelně zachránil.

Ve 43. minutě rozehrál Nasario rohový kop zleva a Maidana hlavičkoval po centru.

V první minutě nastaveného času Yang Shiyuan vystřelil dlouhou ránu z horní části oblouku a Xu Jiamin míč chytil.

Ve 47. minutě Wu Lei obešel míč ve středu pokutového území a skóroval, ale byl to ofsajd a gól byl neplatný.

V 54. minutě přihrál Nazario trestný kop zleva do pokutového území.Kovičova hlavička z levé strany pokutového území šla nad břevno.

V 56. minutě chyboval Xu Jiamin velkým nákopem v pokutovém území.Střelu Feng Jina z pravé strany pokutového území vyrazil Xu Jiamin.Wu Lei upadl v pokutovém území na zem a zametl míč dovnitř. Wu Lei vstřelil svůj třetí gól v čínské superlize v této sezóně a Shanghai Haigang vedl 1:0!

V 59. minutě byl přímý kop Nasaria z 25 metrů příliš brankový a Yan Junling mu zabavil míč.

V 65. minutě vypálil z voleje z pravé strany z obloučku Vargas a míč lehce minul pravou tyč.

V 70. minutě se otočil Wang Shen a z malého pokutového území vystřelil.Míč zasáhl Liu Yixin a letěl do branky.Wang Shen však překonal míč jako první a gól byl neplatný.

图片3

图片4

V 84. minutě rozehrál Nazario rohový kop zprava.Kovic vysoko vyskočil z hranice malého pokutového území, překonal Jiang Guangtaie a hlavou usměrnil míč do levého dolního rohu branky.Henan Club Jiuzu Dukang vyrovnal skóre na 1:1!

V 89. minutě rozehrál Vargas rohový kop zleva, Zhang Linpeng trefil levou stranu malého pokutového území a skóroval, Shanghai Haigang vede 2:1!

图片5

图片6

V 7. minutě nastaveného času rozehrál Oscar rohový kop zprava.Míč ze středu pokutového území odhlavičkoval Kovič.Vargas zastavil míč na levé straně oblouku a z voleje vyrazil do bližšího rohu.Shanghai Harbour zabil skóre, 3-1!

Shanghai Harbour nakonec doma porazil Henan Club Jiuzu Dukang 3:1.

[Sestava obou stran]

Šanghajský přístav (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Náhradníci nehrají: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic, 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Kovič;

Náhradníci nehrají: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Podobné produkty najdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdis profesionální výrobou a výstavbou podniků klecových stadionů, stavíme profesionální klecový fotbalový stadion pokrývá flexibilní oblast, lze přizpůsobit 3 lidem, 5 lidem, 7 lidem, 11 lidem a dalším oblastem o velikosti místa konání a snadnou instalaci lze instalované ve všech vnitřních i venkovních prostorách.

S výrobním principem „ochrana životního prostředí, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobků na prvním místě v oboru a výrobky jsou také chváleny zákazníky.Zároveň se mnoho „fanoušků“ zákazníků vždy zajímá o dynamiku našeho odvětví, která nás doprovází k růstu a pokroku!

Fotbalový gól

Číslo 11

Luxusní sedadlo pro přenosné hráče

Číslo 12

Vaše nejdůležitější otázky

(1)Máte prosím oddělení výzkumu a vývoje?
Ano, všichni zaměstnanci oddělení mají více než 5 let zkušeností.Pro všechny zákazníky OEM a ODM nabízíme v případě potřeby bezplatný návrhový servis.

(2) Jaký je prosím poprodejní servis?
Odpověď do 24 hodin, záruka 12 měsíců a doba servisu až 10 let.

(3) Jaká je prosím dodací lhůta?
Obvykle je to 7-10 dní pro vzorky, 20-30 dní pro hromadnou výrobu a to se liší podle ročních období.