Novinky - Inspirujte se mistrovstvím světa: Jak se dostat k fotbalu?Mistrovství světa 2022: Hakim Ziyech je ohromující, když Maroko a Ghana vyhrávají přípravné zápasy

Mistrovství světa 2022: Hakim Ziyech je ohromující, když Maroko a Ghana vyhrávají přípravné zápasy

Číslo 14

Hakim Ziyech z Chelsea skóroval z pěti yardů na vlastní polovině, když Maroko porazilo Gruzii 3:0 ve svém posledním přípravném zápase před finále mistrovství světa v Kataru.

Křídelník Blues, který se v září vrátil do sestavy Atlas Lions po dlouhotrvajícím sporu s bývalým trenérem Vahidem Halilhodzicem, si v prvním poločase všiml brankáře Giorgia Mamardashviliho.

Za Severoafričany v Sharjah skórovali také Youssef En Nesyri a bývalý záložník Southamptonu Sofiane Boufal.

Útočník Sevilly En Nesyri dostal Maroko do vedení v páté minutě hlavičkou zblízka, než Ziyech ve 29. minutě stylově zdvojnásobil vedení.

Boufal přidal penaltu 18 minut po faulu na náhradníka Noussair Mazraoui, když si křídelník Burnley Anass Zaroury odbyl svůj seniorský mezinárodní debut jako náhradník ve druhém poločase poté, co přešel z Belgie.

Rychlé odpovědi-Jak se dostat do fotbalu?

Proč jít do fotbalu?

Je to jednoduchá hra, snadno se začíná a je vzrušující hrát, je to nejoblíbenější sport na světě z velmi dobrého důvodu!

Pro koho to je?

Bez ohledu na váš věk, schopnosti nebo kondici, existuje typ fotbalu, který je pro vás vhodný.

Existuje levná varianta?

Vše, co potřebujete ke hře, je míč a trochu prostoru.Následují soupravy a hřiště, ale dopředu nejsou žádné výdaje.

Co když chci pořádný trénink?

Pravidelné hraní zvyšuje vaši kondici a zlepšuje vaše dovednosti a rovnováhu a zároveň je to dobrý způsob, jak vidět své kamarády.

Co když chci vlastní sportovní hřiště?

Můžete si postavit vlastní fotbalové hřiště.Mini přenosná fotbalová klec je použitelná na vašem dvorku nebo zahradě.Pokud ale chcete být budoucí hvězdou, je lepší trénovat v profesionálních klubech nebo sportovních centrech. Mají profesionální a bezpečné vybavení a zázemí.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdis profesionální výrobou a výstavbou podniků klecových stadionů, stavíme profesionální klecový fotbalový stadion pokrývá flexibilní oblast, lze přizpůsobit 3 lidem, 5 lidem, 7 lidem, 11 lidem a dalším oblastem o velikosti místa konání a snadnou instalaci lze instalované ve všech vnitřních i venkovních prostorách.

Číslo 15

S výrobním principem „ochrana životního prostředí, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobků na prvním místě v oboru a výrobky jsou také chváleny zákazníky.Zároveň se mnoho „fanoušků“ zákazníků vždy zajímá o dynamiku našeho odvětví, která nás doprovází k růstu a pokroku!