Zprávy - Jamesovo 48bodové sezónní maximum, kariérní noc Shen Jing, Lakers porazili Rockets a zastavili sérii proher

Jamesovo 48bodové sezónní maximum, kariérní noc Shen Jing, Lakers porazili Rockets a zastavili svou sérii proher

17. ledna, pekingského času, pokračovala pravidelná sezóna NBA 2022-23, kdy Los Angeles Lakers hráli domácí zápasy proti Houston Rockets.Na konci zápasu Lakers těsně porazili Rockets 140:132.Zatímco zastavili svou sérii 3 proher, dali svým soupeřům také sérii 11 proher.

Soustředění hráčů:

Za Lakers udělal LeBron James 16 z 26 střel, včetně 5 z 10 trojek a 11 z 12 trestných hodů.Nastřílel 48 bodů, 8 doskoků a 9 asistencí a ve hře nedošlo k žádnému obratu.48 bodů, také nejvyšší skóre Lao Zhana v jediném zápase sezóny.

Za Rockets udělal Alperen Shin Kyung 14 ze 17, 2 ze 2 trojek, 3 z 5 trestných hodů, kariérní maximum 33 bodů, 15 doskoků, 6 asistencí a 4 bloky.

Další statistiky hráčů:

Ostatní hráči na straně Lakers, Troy Brown 6 bodů a 3 doskoky, Thomas Bryant 6 bodů, 6 doskoků a 2 bloky, Beverly 11 bodů a 2 doskoky, Schroeder 9 bodů a 3 asistence, Westbrook 24 bodů, 5 doskoků a 4 bloky asistence , Gabriel 14 bodů, 9 doskoků a 2 bloky, Nunn 15 bodů a 2 doskoky, Toscano-Anderson 7 bodů a 3 asistence.

Ostatní hráči na straně Rockets, Kenyon Martin Jr. 17 bodů, 7 doskoků a 2 bloky, Jabari Smith 14 bodů, 4 doskoky a 4 asistence, Eric Gordon 19 bodů a 8 asistencí, Jaylen Green 23 bodů, 5 doskoků a 3 asistence, Tari Ethan 9 bodů a 7 doskoků, Jay Sean Tate 7 bodů a 4 asistence.

Konkrétní skóre: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Lakers jsou pozadu).

图片5 图片4 图片3

Basketbalový koš

Recenze hry:

V první čtvrtině Beverly nejprve trefila trojku, ale brzy Shin Kyungovy otočky a hody zasáhly síť po sobě.Poté se obě strany začaly přetahovat.Na straně Lakers pokračovali James a Beverly v trefování tří bodů.Rockets spoléhají na útoky Erica Gordona a Shin Kyunga, aby postupně získali body.V druhé části čtvrtletí oba týmy soupeřily a střídaly se.Gabriel a Westbrook udělali 2 ze 2 trestných hodů za po sobě jdoucí fauly a Troy Brown také zahrál trojku.Ethan tip-up a Gordon 3 ze 3 trestných hodů.Po jediné čtvrtině Rockets dočasně zaostali 35:37.

图片6

Basketbalový kroužek

Ve druhé čtvrtině spustili Lakers novou vlnu malého vyvrcholení.Gabriel udělal tip a skóroval 2+1.Lakers si kdysi vytvořili dvoucifernou výhodu.Od té doby ale na útočnou vlnu reagovali i Rockets.Shen Jing je ve zvláště dobrém stavu.Po doskoku a trojce se bodový rozdíl vrátil na 5 bodů.Od té doby si Lakers udržovali mírnou převahu, Schroeder se probil a skóroval a Toscano Anderson také stabilně zahrál trojku.Na konci této čtvrtiny James asistoval Beverly k trefě trojky a také udělal 2+1 vložení a průlomový dun.Po poločase Lakers nadále vedli 73:61.

图片7

Shen Jing změnil strany a znovu bojoval, pokračoval ve svém ohnivém doteku a nastřílel 8 bodů v řadě a nastřílel 28 bodů, čímž napsal nový rekord v bodování v jediném zápase ve své kariéře.Pro Lakers je James stále ve výborné formě.Po zasažení dvou po sobě jdoucích trojek bodový rozdíl nadále zůstává nad 10 body.Když vstoupil do druhé části třetí čtvrtiny, Gordon udělal layup, Martin Jr. skóroval po sobě jdoucí dunky, Rockets odpověděli na útočnou vlnu a Jaylen Green také našel ofenzivní pocit.V závěru čtvrtiny uspěl se skokanem a zaznamenal tři trojky.Ve vyvrcholení, po třech čtvrtinách, zaostávali za Lakers jen o 4 body 98:102.

图片9 图片8

výsledková tabulka

V závěrečné čtvrtině udělal James dokonce 4 trestné hody a vstřelil trojku.Lakers kdysi dovedli do dvouciferných čísel.Rockets byli ale nesmírně houževnatí a pod vedením Greena se přiblížili skóre.V posledních 3 a půl minutách hry zaznamenal Jabari-Smith trojku a bodový rozdíl se vrátil na 3 body a napětí z vítězství a porážky se obnovilo.Od té doby Rockets stále tvrdě tlačí, Gordon zaznamenal layup, James odpověděl skokanem a Lakers vedli o 4 body, když do konce zápasu zbývalo 50,4 sekund.Poté Rockets přijali nečistou taktiku, ale selhali.Lakers nakonec po skončení zápasu těsně porazili Rockets 140:132.Zatímco zastavili svou sérii 3 proher, dali svým soupeřům také sérii 11 proher.

Číslo 10

Basketbalová hala

Obě základní sestavy:

Rakety: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Lakers: Patrick Beverley, Thomas Bryant, Troy Brown, Dennis Schroder, LeBron James

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

Číslo 1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

Číslo 12

Podobné produkty najdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdis profesionální výrobou a výstavbou podniků klecových stadionů, stavíme profesionální klecový fotbalový stadion pokrývá flexibilní oblast, lze přizpůsobit 3 lidem, 5 lidem, 7 lidem, 11 lidem a dalším oblastem o velikosti místa konání a snadnou instalaci lze instalované ve všech vnitřních i venkovních prostorách.

S výrobním principem „ochrana životního prostředí, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobků na prvním místě v oboru a výrobky jsou také chváleny zákazníky.Zároveň se mnoho „fanoušků“ zákazníků vždy zajímá o dynamiku našeho odvětví, která nás doprovází k růstu a pokroku!

Vaše nejdůležitější otázky

(1) Máte prosím oddělení výzkumu a vývoje?
Ano, všichni zaměstnanci oddělení mají více než 5 let zkušeností.Pro všechny zákazníky OEM a ODM nabízíme v případě potřeby bezplatný návrhový servis.

(2) Jaký je prosím poprodejní servis?
Odpověď do 24 hodin, záruka 12 měsíců a doba servisu až 10 let.

(3) Jaká je prosím dodací lhůta?
Obvykle je to 7-10 dní pro vzorky, 20-30 dní pro hromadnou výrobu a to se liší podle ročních období.