Novinky - Žádný James No Davis!Schroeder má den, kdy Lakers porazili Heat 112:109!

Žádný James Žádný Davis!Schroeder má den, kdy Lakers porazili Heat 112:109!

V 11:00 5. ledna pekingského času byla pravidelná sezóna NBA nadále horká.Los Angeles Lakers vs. Miami Heat doma.Lakers v posledním zápase prohráli o 14 bodů.

Lakers jsou jedním z nejvíce zklamaných týmů této sezóny.V rámci udržení konkurence mezi třemi nejlepšími hráči v offseason v podstatě vyklidili všechny hráče, kteří se dali vyměnit, jen některé hráče z rohů.Zhan je v této sezóně stále jedním z deseti nejlepších hráčů ve střeleckých schopnostech, ale je mu 37 let.Husté obočí je také skleněné konstituce.Schopnosti Wei Shao poklesly, takže Lakers nemohou vyhrát příliš mnoho zápasů.

Výkon Heat v této sezóně je také těžké lidi uspokojit a ofenzivní výkon je velmi špatný.Naštěstí je jejich obrana silná a hvězdy jsou vždy zapnuté a vypnuté.V poslední době se Heat vzpamatovali a vyhráli čtyři hry během 15 zastávek.Zvláště Hiro a Abayo jsou ve velmi horkém stavu.Tato hra se těší na výhru Heat.

Lakers, 16-21, obsadili 12. místo v Západní konferenci.

The Heat, 20-18, se umístil na sedmém místě na východě.

图片1图片2

图片3图片4

Tuto hru začínají obě strany:

Teplo: Lori, Shiloh, Butler, Martin, Adebayor

Lakers: Schroeder, Beverly, Reeves, Anderson, Bryant (James zmeškal Heat's Lonnie Walker kvůli nemoci COVID-19)

Na začátku zápasu se Beverly chytla a vstřelila první gól Lakers.Pak Lori a Adebayor zaútočili a odpověděli.Později tři strážní sestavy Lakers bojovaly s Heat vyrovnaně.Pak začali Lakers jít do vedení a otevřít skóre.Na konci první čtvrtiny vedli Lakers v Heat 32:23.

Na začátku druhé čtvrtiny pokračovali Lakers v dobrém ofenzivním stavu a pokračovali t

o útok, a jednou si udržel dvouciferný náskok.Na konci sezení se Heat náhle snažil.Emmanuel Adebayor neustále skóroval zevnitř, aby pomohl Heat zmenšit rozdíl.Po poločasové bitvě Lakers 52-48 Heat.

Poloviční soudní údaje obou stran:

Lakers: Reeves 4:3, Bryant 8:6, Beverly 4:4, Schroeder 10:2, 3:3, Weishao 12:5, 6:6, Brown 2:3, 2:2, 2:2, Gabriel 7 :2, Nann 5:5

Rozjížďka: Martin 6 bodů, 3 desky, Butler 9 bodů, 2 asistence, 2 přestávky, Adebayor 12 bodů, 5 nahrávek, 2 asistence, 2 přestávky, 2 zápasy, Hiro 4 body, 2 desky, Lori 9 bodů, 2 asistence, Audibo 4 body, 2 desky, 2 asistence.图片5

图片6

2018-Nový-Design-Přenosný-Indoor-Spring-Assisted_副本 LDK1001A-basketbalová branka3_副本 LDK1001B_副本

Pokud existuje nějaký skvělý projekt na sportovní aktivity, neváhejte a dejte mi vědět.Protože vám mohu pomoci s mými dlouholetými zkušenostmi ve sportu, pojďte, věřte mi!

Vítejte v průmyslu LDK, profesionálním sportovním výrobci v Číně.Předložte své požadavky!

Heat jednou překonal skóre.Lakers také stříleli dovnitř a ven, aby stabilizovali situaci, a pak obě strany ještě nějakou dobu bojovaly.Skóre střídavě narůstalo.Na konci třetí čtvrtiny vedli Lakers 79:78.

Heat se ujali vedení v poslední čtvrtině, ale nějakou dobu poté byli Lakers všichni vojáci.Strážce a Bryant mohli vždy odpovědět a udržet vedení.Na poslední chvíli Schroeder v kritickém okamžiku prolomil rozložení, aby hru v podstatě zabil.Butler byl absolutně vyrovnaný a chyběly mu tři body.Nakonec Lakers těsně porazili Heat 112:109 a vyhráli tři zápasy v řadě.

Dnešní hra mi rozproudila krev v žilách.Bez Zhanova obočí dokázali Lakers porazit spořádaného Heata, což všechny překvapilo.Weishao, Bryant a Schroeder si také vedli dobře.Toto je vítězství týmu.Každý je hrdina.

Doufám, že si tento civilista může odpočinout v době Lao Zhana.Hrajte, jak byste měli, hrajte své vlastní speciální dovednosti a dopřejte Zhanovi odpočinek.Přestože mají Lakers špatnou bilanci, v této sezóně může být těžké hrát v play off, ale věřím, že Zhan a Lakers nám mohou poskytnout vysvětlení.Chci křičet, šampionát Lakers!