Zprávy - Sassuolo 0:2 Neapol——Nádherný fotbalový zápas

Sassuolo 0:2 Neapol——Nádherný fotbalový zápas

Vedoucí Serie A Neapol se posunula o 18 bodů v čele tabulky díky rutinnímu venkovnímu vítězství nad Sassuolem.

Neapol skóroval již po 12 minutách prostřednictvím Khvicha Kvaratskhelia, který po jemném teči střílel nízko na roh.

Armand Lauriente trefil tyč pro hosty, než Victor Osimhen trefil dřevěnou tyč pro Neapol.

Osimhen zvýšil v 33. minutě na 2:0, když z otočky překonal brankáře Sassuola Andrea Consigliho u své tyče.

Osimhen nyní skóroval v sedmi po sobě jdoucích zápasech Serie A za Neapol, která se snaží stát italským mistrem teprve potřetí a poprvé od ročníku 1989-90.

Hosté si mysleli, že přidali třetí gól v čase zranění přes Giovanni Simeone, ale ten byl vyloučen poté, co kontrola video asistenta rozhodčího ukázala, že došlo k ofsajdu.

Neapol za celou sezónu prohrála pouze jeden ligový zápas a má 62 bodů z 23 zápasů, druhý Inter Milán má 44 bodů.

Inter má v ruce zápas, který hraje v sobotu, kdy baví Udinese na San Siru.

Neapol ve své skupině Ligy mistrů skončila nad Liverpoolem a v úterý hraje venku na hřišti Eintrachtu Frankfurt v prvním zápase jejich posledních 16 zápasů.

Postavte si na dvorku hřiště a připojte se k tomuto vzrušujícímu sportu.Jak si to uvědomit?LDK vám pomůže.LDK nabízí jednorázový servis, obsluhuje komplexní vybavení hřiště včetně plotu, umělé trávy, fotbalových branek atd.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdis profesionální výrobou a výstavbou podniků klecových stadionů, stavíme profesionální klecový fotbalový stadion pokrývá flexibilní oblast, lze přizpůsobit 3 lidem, 5 lidem, 7 lidem, 11 lidem a dalším oblastem o velikosti místa konání a snadnou instalaci lze instalované ve všech vnitřních i venkovních prostorách.

S výrobním principem „ochrana životního prostředí, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobků na prvním místě v oboru a výrobky jsou také chváleny zákazníky.Zároveň se mnoho „fanoušků“ zákazníků vždy zajímá o dynamiku našeho odvětví, která nás doprovází k růstu a pokroku!