Zprávy - Evropská liga UEFA – C Luo nabídl asistenci Manchesteru United 1:0 Real Sociedad ve druhém play-off skupiny

UEFA Europa League – C Luo nabídl asistenci Manchesteru United 1:0 Real Sociedad ve druhém play-off skupiny

Brzy ráno 4. listopadu pekingského času se v šestém kole zápasu skupiny E Poháru UEFA 2022/2023 střetl Real Sociedad doma s Manchesterem United „Red Devils“.Po prvním poločase C Luo asistoval 18letému Gana Joeovi k proražení branky, poté oba týmy neměly žádný úspěch, ManchesterSjednocenývenku zvítězilo 1:0 nad Realem Sociedad, ale kvůli rozdílu branek ve druhé skupině nebude hrát play-off přímo z řady, Real Sociedad je v čele skupiny o postup do vyřazovací fáze.
Manchester United 9 zápasů bez porážky do dobrého stavu C Luo asistence + 70 metrů zpět na pronásledování srdce boje o vítězství nezemře

V úvodní etapě Real Sociedad zahájil vysoký tlak, jen 30 sekund Real Sociedad zaútočil poblíž pokutového území United, Martin levý kříž vyletěl přímo ze spodní čáry.V 5. minutě se Real Sociedad prosadil středem, Merino přihrál přímo za Fernandese vloženou do vápna střelou levou nohou odraženou.V 8. minutě měli United konečně šanci zaútočit v blízkosti boxu Real Sociedad, Luke Shaw vybral box, C Luo se opřel o záda obránce, aby si vzal míč, byl položen, rozhodčí nic neřekl.

V 16. minutě došlo k prolomení mrtvého bodu, zadní pole United dozadu De Gea dlouhý pas přesně našel pravou stranu poplatku B, druhý hlavičkoval do středu, míč získal C Luo a vyrazil přesný direkt pravou nohou, 18 let -starý mladík Ganacho po levé straně rychlého útočníka, dostal míč do vápna píchnutý levou nohou.Ghanacho vstřelil svůj první gól v sezóně a zajistil Manchester United venku vedení 1:0.

Ve 20. minutě zaútočil Real Sociedad z levé strany hřiště, Merino si vzal míč a vystřelil ze středu, ale obránce střelu zblokoval.Ve 26. minutě převzal Manchester United míč ze středního pásma, B fee získal míč ve středu hřiště a poslal diagonální přihrávku na levou stranu obrany.Ve 31. minutě se záložník Realu Sociedad, 19letý Martin, pokusil o střelu z dálky, která byla mimo.Ve 40. minutě Manchester United průběžně sypal míč vzadu na hřiště, patička Ghanacha srazila míč do středu hřiště a byla zlomená, Martin dostal míč na střed a pod bráněním trefil branku bez ohrožení. Casemiro.

Ve 41. minutě poslal Lisandro dlouhý pas dlouhý více než 70 metrů do zadní části hřiště, aby hrál vzadu, C Luo vysokorychlostní vpřed vytlačil centr Real Sociedad centr obránce Pacheco minul odkop, C Luo jedinou šanci čelit útočícímu brankáři C Luo zvolil ránu mírně vysokou.Ve 43. minutě zaútočil Real Sociedad po úspěšné protiloupeži před hřištěm a asistovaného Grosabela zablokoval před šestnáctkou De Gea.

Ve druhém poločase ve 47. minutě centroval Real Sociedad z levé strany a hlavička z poloviny hřiště byla pod zásahem Thurrotta příliš vysoko.V 58. minutě provedl Manchester United úpravu a nahradil Rashforda Van Der Beekem, který byl v útočné koncovce průměrný.Fernandesova hlavička šla nad branku.

V 70. minutě nahodil Real Sociedad míč do vápna z levé strany hřiště a Fernandes po zpětném švihu hlavičky vysoko střílel zevnitř vápna.V 76. minutě byl ve středu hřiště odříznutý Rashford a Thurrott postupoval s míčem a vysoko přestřelil.V 79. minutě Thurrott od vápna střílel nízko a vedle.

Poté Manchester United stále věšel míč směrem k boxu Realu Sociedad, ale nikdy nedokázal chytit hlavičku.Celý zápas skončil tím, že Manchester United venku porazil Real Sociedad 1:0, ale kvůli rozdílu branek na druhém místě ve skupině nepostoupí přímo ze skupiny a bude hrát dvoukolové play off se třetí skupinou. z Ligy mistrů.

Sestavy obou stran

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 minut 39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 minut 17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 minut 10-Rashford), poplatek 8-B, 49-Ganacho (81 minut 5-Maguire) / 7-Cro

Real Sociedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58 min. 6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81 min. 5-Suverdia), 42-Martin (58 min. 17-Navarro) / 19-Serote, 9- Carlos Fernandez (71 min. 16-Guevara)

Podobné produkty najdete v Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdis profesionální výrobou a výstavbou podniků klecových stadionů, stavíme profesionální klecový fotbalový stadion pokrývá flexibilní oblast, lze přizpůsobit 3 lidem, 5 lidem, 7 lidem, 11 lidem a dalším oblastem o velikosti místa konání a snadnou instalaci lze instalované ve všech vnitřních i venkovních prostorách.

S výrobním principem „ochrana životního prostředí, vysoká kvalita, krása, nulová údržba“ je kvalita výrobků na prvním místě v oboru a výrobky jsou také chváleny zákazníky.Zároveň se mnoho „fanoušků“ zákazníků vždy zajímá o dynamiku našeho odvětví, která nás doprovází k růstu a pokroku!

Fotbalový gól

图片3 图片4 图片5 图片6

Luxusní sedadlo pro přenosné hráče

图片7 图片8 图片9

Číslo 10 Číslo 11 Číslo 12

Vaše nejdůležitější otázky

(1) Máte prosím oddělení výzkumu a vývoje?
Ano, všichni zaměstnanci oddělení mají více než 5 let zkušeností.Pro všechny zákazníky OEM a ODM nabízíme v případě potřeby bezplatný návrhový servis.

(2) Jaký je prosím poprodejní servis?
Odpověď do 24 hodin, záruka 12 měsíců a doba servisu až 10 let.

(3) Jaká je prosím dodací lhůta?
Obvykle je to 7-10 dní pro vzorky, 20-30 dní pro hromadnou výrobu a to se liší podle ročních období.