Ειδήσεις - Κινεζική Σούπερ Λιγκ – Ο Γου Λέι, ο Ζανγκ Λινπένγκ και ο Βάργκας συνεισέφεραν, ο Χαϊγκάνγκ σημείωσε 4 γκολ και νικήθηκε με 3-1 Χενάν

Στις 20:00 της 30ης Μαρτίου πραγματοποιήθηκε στο Στάδιο Ποδοσφαίρου Shanghai SAIC Pudong ο αγώνας μεταξύ της Shanghai Haigang και της Henan Club Jiuzu Dukang για τον τρίτο γύρο της κινεζικής Super League 2024.Τελικά το λιμάνι της Σαγκάης κέρδισε με 3-1.Στο 56ο λεπτό ο Γου Λέι πέτυχε το πρώτο γκολ με συμπληρωματικό σουτ.Στο 84' ο Κόβιτς ισοφάρισε με κεφαλιά.Στο 89ο λεπτό, ο Zhang Linpeng σκόραρε με κεφαλιά.στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Βάργκας σφράγισε τη νίκη.Επιπλέον, οι Wu Lei (2 φορές), Yang Shiyuan και Wang Shenchao σημείωσαν 4 γκολ και ονομάστηκαν όλοι οφσάιντ.Το λιμάνι της Σαγκάης έχει κερδίσει 2 συνεχόμενους αγώνες εντός έδρας.Στους 3 πρώτους γύρους έχει 2 νίκες και 1 ισοπαλία συγκεντρώνοντας 7 βαθμούς.Στην ιστορία της κινεζικής Super League, έχει κερδίσει και τους 8 εντός έδρας αγώνες με τους αντιπάλους της.Η ομάδα Henan Jiuzu Dukang ήταν χωρίς νίκη στους 3 πρώτους γύρους, με 2 ισοπαλίες και 1 ήττα, συγκεντρώνοντας 2 βαθμούς.

Στους δύο πρώτους γύρους της κινεζικής Super League, η Shanghai Haigang κατέλαβε την 4η θέση με 1 νίκη, 1 ισοπαλία και 4 βαθμούς, ενώ η Henan Club Jiuzu Dukang κατέλαβε την 11η θέση με 2 βαθμούς και 2 συνεχόμενες ισοπαλίες.Το λιμάνι της Σαγκάης και ο σύλλογος της Χενάν Jiuzu Dukang έχουν αναμετρηθεί 16 φορές στην κινεζική Super League, με τη Σαγκάη να έχει 11 νίκες, 1 ισοπαλία και 4 ήττες.Λιμάνι της Σαγκάης, η κινεζική Σούπερ Λιγκ έπαιξε εναντίον της ομάδας της Χενάν, Jiuzu Dukang, 7 φορές εντός έδρας και η Σαγκάη Λιμάνι κέρδισε όλες.Σε σύγκριση με τον προηγούμενο γύρο, οι Bao Shimeng της Shanghai Haigang, Citardini, Yang Shiyuan και Lu Wenjun εναλλάσσουν τους Wang Shenchao, Rusa, Xu Xin και Liu Zhurun ​​στην αρχική ενδεκάδα, ενώ οι Liu Yixin, Huang Ruifeng και Huang Zichang του Henan Club's wine ancestor Kang. περιστράφηκε οι Liu Bin, Wang Shangyuan και Yang Yilin.

Υπέροχη στιγμή

Στο 11ο λεπτό, ο Γου Λέι γύρισε και έβγαλε τη μπάλα με βολέ από μπροστά από την περιοχή του πέναλτι, αλλά ήταν οφσάιντ και το γκολ ήταν άκυρο.

Στο 13ο λεπτό, ο Αχίμ Πενγκ μπήκε μπροστά από την αριστερή πλευρά του πέναλτι και αναπήδησε από την εξωτερική πλευρά του αριστερού του ποδιού.Η μπάλα χτύπησε έξω από το αριστερό δοκάρι και αναπήδησε έξω από τη γραμμή βάσης, αλλά ήταν και οφσάιντ.

Στο 31' ο Βάργκας προσάρμοσε το αριστερό του πόδι στην κορυφή του τόξου και σούταρε έξαλλα.Ο Xu Jiamin κατέσχεσε εύκολα την μπάλα.

Στο 38' ο Γιανγκ Σιγιούαν σούταρε την μπάλα από τη δεξιά γωνία του πέναλτι, αλλά ήταν οφσάιντ.

Στο 42' ο Κόβιτς έσπρωξε ένα σουτ από τη μέση του πέναλτι και ο Γιαν Τζούνλινγκ απέκρουσε ως δια μαγείας την μπάλα.

Στο 43' ο Ναζάριο πέρασε κόρνερ από τα αριστερά και ο Μαϊντάνα με κεφαλιά έστειλε την μπάλα πάνω από το κέντρο.

Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Yang Shiyuan έκανε ένα μακρινό σουτ από την κορυφή του τόξου και ο Xu Jiamin έπιασε την μπάλα.

Στο 47ο λεπτό, ο Γου Λέι πλάσαρε τη μπάλα στη μέση του πέναλτι και σκόραρε, αλλά ήταν οφσάιντ και το γκολ ήταν άκυρο.

Στο 54' ο Ναζάριο πέρασε φάουλ από τα αριστερά στην περιοχή του πέναλτι.Η κεφαλιά του Κόβιτς από την αριστερή πλευρά του πέναλτι πέρασε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

Στο 56' ο Σου Τζιαμίν έκανε λάθος με μεγάλο σουτ στην περιοχή του πέναλτι.Το σουτ του Φενγκ Τζιν από τα δεξιά του πέναλτι απέκρουσε ο Xu Jiamin.Ο Γου Λέι έπεσε στο έδαφος στην περιοχή του πέναλτι και σάρωσε την μπάλα μέσα. Ο Γου Λέι πέτυχε το τρίτο του γκολ στην κινεζική Super League αυτή τη σεζόν και η Σανγκάι Χαϊγκάνγκ προηγήθηκε με 1-0!

Στο 59' το φάουλ του Ναζάριο από τα 25 μέτρα ήταν πολύ εύστοχο και ο Γιαν Τζούνλινγκ κατέσχεσε την μπάλα.

Στο 65' ο Βάργκας εκτέλεσε βολέ από τη δεξιά πλευρά της κορυφής του τόξου και η μπάλα έχασε ελαφρά το δεξί δοκάρι.

Στο 70' ο Γουάνγκ Σεν γύρισε και σούταρε από τη μικρή περιοχή του πέναλτι.Η μπάλα χτύπησε τον Liu Yixin και πέταξε στο τέρμα.Ωστόσο, ο Γουάνγκ Σεν πέρασε πρώτος την μπάλα και το γκολ ήταν άκυρο.

图片3

图片4

Στο 84' ο Ναζάριο πέρασε σε κόρνερ από τα δεξιά.Ο Κόβιτς πήδηξε ψηλά από τη γραμμή της μικρής περιοχής του πέναλτι και νίκησε τον Τζιανγκ Γκουανγκτάι και με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στην κάτω αριστερή γωνία του τέρματος.Το Henan Club Jiuzu Dukang ισοφάρισε, 1-1!

Στο 89' ο Βάργκας πέρασε κόρνερ από τα αριστερά, ο Ζανγκ Λίνπενγκ χτύπησε στην αριστερή πλευρά του μικρού πέναλτι και σκόραρε, η Σανγκάι Χαϊγκάνγκ προηγήθηκε με 2-1!

图片5

图片6

Στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Όσκαρ πέρασε κόρνερ από τα δεξιά.Ο Κόβιτς έκανε την μπάλα με κεφαλιά από τη μέση του πέναλτι.Ο Βάργκας σταμάτησε τη μπάλα στην αριστερή πλευρά του τόξου και εκτέλεσε βολέ στην κοντινή γωνία.Το λιμάνι της Σαγκάης σκότωσε το σκορ, 3-1!

Τελικά, το λιμάνι της Σαγκάης νίκησε εντός έδρας το Henan Club Jiuzu Dukang με 3-1.

[Η σύνθεση και των δύο πλευρών]

Λιμάνι της Σαγκάης (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Αναπληρωματικοί που δεν παίζουν: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic , 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Ναζάριο (90+2'9-Φενγκ Μπογιούαν), 20-Κόβιτς;

Αναπληρωματικοί που δεν παίζουν: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Παρόμοια προϊόντα μπορείτε να βρείτε σε Shenzhen LDK Industrial Co., LtdΕγώγια την επαγγελματική παραγωγή και κατασκευή επιχειρήσεων σταδίου κλουβιών, κατασκευάζουμε επαγγελματικό γήπεδο ποδοσφαίρου σε κλουβί που καλύπτει μια ευέλικτη περιοχή, μπορεί να προσαρμόσει 3 άτομα, 5 άτομα, 7 άτομα, 11 άτομα και άλλους χώρους του μεγέθους του χώρου και εύκολη εγκατάσταση, μπορεί να είναι εγκατεστημένο σε οποιουσδήποτε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.

Με την αρχή παραγωγής «προστασία του περιβάλλοντος, υψηλή ποιότητα, ομορφιά, μηδενική συντήρηση», η ποιότητα των προϊόντων είναι η πρώτη στη βιομηχανία και τα προϊόντα επαινούνται επίσης από τους πελάτες.Ταυτόχρονα, πολλοί «θαυμαστές» πελάτες ανησυχούν πάντα για τη δυναμική του κλάδου μας, που μας συνοδεύει στην ανάπτυξη και την πρόοδο!

Γκολ ποδοσφαίρου

图片11

Πολυτελές φορητό κάθισμα παίκτη

图片12

Οι πιο σημαντικές ερωτήσεις σας

(1)Έχετε τμήμα Ε&Α παρακαλώ;
Ναι, όλο το προσωπικό του τμήματος είναι με εμπειρία άνω των 5 ετών.Για όλους τους πελάτες OEM και ODM, προσφέρουμε δωρεάν υπηρεσία σχεδιασμού εάν χρειαστεί.

(2) Ποια είναι η υπηρεσία μετά την πώληση παρακαλώ;
Απαντήστε μέσα σε 24 ώρες, 12 μήνες εγγύηση και χρόνο σέρβις έως και 10 χρόνια.

(3) Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης παρακαλώ;
Συνήθως είναι 7-10 ημέρες για δείγματα, 20-30 ημέρες για μαζική παραγωγή και αυτό ποικίλλει ανάλογα με τις εποχές.