Ειδήσεις - Sassuolo 0:2 Napoli——Υπέροχος ποδοσφαιρικός αγώνας

Sassuolo 0:2 Napoli——Υπέροχος ποδοσφαιρικός αγώνας

Η πρωτοπόρος της Serie A, Νάπολι, πέρασε με 18 βαθμούς διαφορά στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα, χάρη σε μια τυπική εκτός έδρας νίκη επί της Σασουόλο.

Η Νάπολι σκόραρε μετά από μόλις 12 λεπτά μέσω του Khvicha Kvaratskhelia, σουτάροντας χαμηλά στη γωνία μετά από μια ωραία διαδρομή.

Ο Armand Lauriente χτύπησε το δοκάρι για τους γηπεδούχους, πριν ο Victor Osimhen χτυπήσει το ξύλο για τη Napoli.

Ο Osimhen έκανε το 2-0 μετά από 33 λεπτά, όταν σούταρε δυνατά στο γύρισμα και νίκησε τον τερματοφύλακα της Sassuolo, Andrea Consigli, στο κοντινό του δοκάρι.

Ο Όσιχεν έχει σκοράρει πλέον σε επτά διαδοχικούς αγώνες της Serie A για τη Νάπολι, η οποία προσπαθεί να γίνει πρωταθλήτρια Ιταλίας μόνο για τρίτη φορά και για πρώτη φορά από το 1989-90.

Οι φιλοξενούμενοι νόμιζαν ότι είχαν προσθέσει ένα τρίτο γκολ στις καθυστερήσεις μέσω του Τζιοβάνι Σιμεόνε, αλλά αποκλείστηκε μετά από έλεγχο βίντεο με βοηθό διαιτητή που έδειξε ότι υπήρχε οφσάιντ.

Η Νάπολι έχει χάσει μόνο ένα παιχνίδι πρωταθλήματος όλη τη σεζόν και έχει 62 βαθμούς σε 23 αγώνες, με τη δεύτερη Ίντερ να έχει 44 βαθμούς.

Η Ίντερ έχει ένα παιχνίδι στο χέρι, το οποίο παίζει το Σάββατο, όταν διασκεδάζει την Ουντινέζε στο Σαν Σίρο.

Η Νάπολι τερμάτισε πάνω από τη Λίβερπουλ στον όμιλό της στο Champions League και παίζει εκτός έδρας με την Άιντραχτ Φρανκφούρτης στον πρώτο αγώνα της ισοβαθμίας των 16 την Τρίτη.

Φτιάξτε ένα γήπεδο στην αυλή σας για να συμμετάσχετε σε αυτό το συναρπαστικό άθλημα.Πώς να το συνειδητοποιήσετε;Το LDK σε βοηθάει.Η LDK προσφέρει υπηρεσία μίας στάσης, εξυπηρετεί τον πλήρη εξοπλισμό για το γήπεδο, όπως φράχτη, τεχνητό γρασίδι, γκολ ποδοσφαίρου κ.λπ.

Shenzhen LDK Industrial Co., LtdΕγώγια την επαγγελματική παραγωγή και κατασκευή επιχειρήσεων σταδίου κλουβιών, κατασκευάζουμε επαγγελματικό γήπεδο ποδοσφαίρου σε κλουβί που καλύπτει μια ευέλικτη περιοχή, μπορεί να προσαρμόσει 3 άτομα, 5 άτομα, 7 άτομα, 11 άτομα και άλλους χώρους του μεγέθους του χώρου και εύκολη εγκατάσταση, μπορεί να είναι εγκατεστημένο σε οποιουσδήποτε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.

Με την αρχή παραγωγής «προστασία του περιβάλλοντος, υψηλή ποιότητα, ομορφιά, μηδενική συντήρηση», η ποιότητα των προϊόντων είναι η πρώτη στη βιομηχανία και τα προϊόντα επαινούνται επίσης από τους πελάτες.Ταυτόχρονα, πολλοί «θαυμαστές» πελάτες ανησυχούν πάντα για τη δυναμική του κλάδου μας, που μας συνοδεύει στην ανάπτυξη και την πρόοδο!