Uudised – Celtics on kartmatu, Lakers on jõulupäeva mängu üle uhke

Celtics on kartmatu, Lakers on jõulupüha mängu üle uhke

1-1

26. detsembri varahommikul, Pekingi aja järgi, on algamas NBA jõulupäeva sõda.Iga mäng on fookuse näitamine, täis tipphetki!Kõige pilkupüüdvam on hommikul kell 6 algav kollakasroheline lahing.Kes saab NBA tippklubide vahelises lahingus viimast naerda?

Celtics vs Lakers on alati olnud NBA kõige aktuaalsem ja huvitavam mäng.Mõlemad pooled on võitnud 17 NBA meistritiitlit ja on võrdselt esikohal.Olenemata sellest, kas tegemist on tavahooaja või finaalidega, tekib tohutult sädemeid iga kord, kui kaks meeskonda kohtuvad.Eelmisel hooajal Celticsi kodusaalis tõrjusid James' Layup normaalaja viimasel minutil Tatumi pätid, mis samuti tekitas kära.

1-2

Celtics jätkab sel hooajal tugevat esitust.Nad liiguvad kogu tee 22 võidu ja 6 kaotuse rekordiga ning juhivad liigat.Oma viimases mängus alistasid nad võõrsil viimasel ajal heas hoos olnud Clippersi.Sel hooajal kaubanduse kaudu tutvustatud Porzingis ja Holiday on meeskonda suurepäraselt sulandunud.2,21 meetri pikkune Porzingis on lahendanud Celticsi sisekõrguse puudumise ja kehva raamikaitse ning kõikehõlmav valvur Holiday on veelgi enam Välist tulejõudu täiendades tagab see ka kaitse tugevuse.Tatumi ja Browni edasise küpsemisega on sel hooajal meistritiitli võitmise favoriidid kahtlemata tugevad ja tugevad Celtics.Celtics läheb seekord vastamisi oma vana vaenlasega Lakersiga ja see langeb kokku jõulumänguga.Kindlasti annavad nad endast kõik, et vastastel oleks kibe puhkus.

1-3

Võrreldes Celticsi kiire edenemisega on Los Angeles Lakersi hiljutine seis äärmiselt halb.Pärast keskhooaja meistritiitli võitu langes nende vorm järsult ja läänekonverentsis langeti üheksandaks.Thunderi alistamisel ja oma 4-mängulise kaotusteseeria peatamisel toetusid nad Jamesi 40+ esitusele viimases mängus.Kaotuseseeria ajal oli Jamesi ja Mei esitus endiselt tugev, kuid teiste rollimängijate kehv seis muutis Lakersil teiste meeskondadega võistlemise keeruliseks.Meeskonna suuruselt kolmandat palka omav Russell ei saa endiselt “veemehe” tiitlist lahti.Tema ebastabiilne esitus on põhjustanud ka tema seotuse kaubanduse kuulujuttudega.Õnneks kohendas peatreener Ham viimases mängus õigel ajal koosseisu, eemaldades Russelli algkoosseisust ja suurendades Hachimura mänguaega.Hachimura tasus silmapaistva esitusega ka peatreeneri usalduse.Järgmises mängus vastamisi liiga esikoha Celticsiga ei pruugi Lakers aga järjestikuste mängude võidu suhtes optimistlik olla.

26. detsembril Pekingi aja järgi alistas Celtics NBA jõulupäeva mängus Lakersi 126:115.

Lakers (16-15): Nongmei arvele jäi 40 punkti, 13 lauapalli ja 4 korvisöötu, Prince 17 punkti, 4 lauapalli ja 3 korvisöötu, Jamesi arvele 16 punkti, 9 lauapalli ja 8 korvisöötu, Rui Hachimura arvele 12 punkti ja 3 lauapalli, Reeves kogus 11 punkti, 6 lauapalli ja 3 korvisöötu., Russell 8 punkti ja 6 korvisöötu, Vanderbilt 6 punkti ja 6 lauapalli

Celtics (23-6): Porzingis 28 punkti ja 11 lauapalli, Tatum 25 punkti, 8 lauapalli ja 7 korvisöötu, Brown 19 punkti ja 5 lauapalli, White 18 punkti ja 11 korvisöötu, Holiday 18 punkti, 7 lauapalli ja 7 korvisöötu, Pritchard 10 punktid

Mängu esimesel veerandajal tegi Celtics unistuste alguse 12:0 ning Lakers asus veerandaja lõpus vasturünnakule, et punktivahe ühekohaliseks jahtida.Teisel veerandajal viisid tihedad kulmud meeskonna haripunkti ning jätkasid punktivahe vähendamist.Prince viskas järjestikused kolmepunktiviskeid, et aidata Lakersil punktivahe vaid 1 punktini jahtida.Kolmandal veerandajal lõid kõik Celticsis kokku, et punktivahet taas suurendada.Viimasel veerandajal suurendas Celtics punktivahe kahekohaliseks.Lakers püüdis kõvasti, kuid ei suutnud punktivahet vähendada.Lõpuks alistas Celtics Lakersi 126:115.

1-4

Seoses korvpallistendiga olen siin, et tutvustada mõnda tüüpi korvpallitribüüni.

FIBA poolt heaks kiidetud elektriline hüdrauliline korvpallirõngas.

9. Polsterdus: kõrgekvaliteediline vastupidav FIBA standard paksus

10. Pinnatöötlus: elektrostaatiline epoksüpulbervärvimine, keskkonnakaitse, happevastane,amärg, värvi paksus: 70-80 um

Kui te FIBA ​​standardit ei vaja, on see ok. Meil ​​on teie valikuks ka teisi stiile.