Uudised – CHEN Meng võitis Tokyo olümpiamängude naiste üksikmängus kogu Hiina finaali

CHEN Meng võitis Tokyo olümpiamängude naiste üksikmängus kogu Hiina finaali

Kaasaegsed olümpiamängud on maailma kõige olulisem mitmevõistluse sündmus.Need on programmis olevate spordialade arvu, kohalviibivate sportlaste ja erinevate rahvuste esindajate arvu poolest suurim spordipidu, mis on sõbraliku võistluse vaimus samal ajal, samasse kohta kokku tulnud.

Alates 1994. aastast on olümpiamängud vaheldumisi suvised ja talvised iga kahe aasta järel iga olümpiaadi nelja-aastase perioodi jooksul.Kõigi 206 rahvusliku olümpiakomitee ja ROK-i pagulaste olümpiakoondise sportlased saavad võistelda paljudel spordialadel ja -üritustel, mida jälgib ülemaailmne publik.

Pärast aastast viivitust algab Tokyo 2020 avatseremoonia lõpuks 23. juulil 2021. Tokyo olümpiastaadionil toimuvat protsessi jälgima oodatakse miljardeid inimesi üle maailma.

2020. aasta Tokyo olümpiamängude kuuendal päeval võitis CHEN Meng Tokyo Metropolitan Gymnasiumis naiste üksikmängu lauatennise kogu Hiina finaali.

CHEN Meng võitis Tokyo olümpiamängude naiste üksikmängus kogu Hiina finaali1

Sun Yingsha (P) ja Chen Meng (R) Team China poseerivad fotodele naiste üksikmängu lauatennise medalitseremoonia ajal Tokyo 2020 olümpiamängude kuuendal päeval Tokyo Metropolitan Gymnasiumis 29. juulil 2021 Jaapanis Tokyos.

Üle-Hiina finaalis võitis maailma esireket 29. juulil Tokyo Metropolitan Gymnasiumis oma kaasmaalast ja maailma esireket SUN Yingshat 4:2.

See oli raske matš, kus 20-aastane Sun avas rünnaku ja võitis esimese mängu 9:11.Chen võitles kahes järgmises mängus tagasi, võites need 11:6, 11:4, kuid kaotas siis neljandas 5:11.5. geimiks oli 27-aastane noormees kogunud ja võitnud seisu 11:4 ning hoidis siis närvi viimases geimis, võites 11:9.

CHEN Meng võitis Tokyo olümpiamängude naiste üksikmängus kogu Hiina finaali2

Loomulikult on lauatennise täiuslikuks soorituseks vaja mitte ainult head oskust, vaid ka kvaliteetset lauatenniselauda.Meie LDK pakub klientidele palju erinevaid kvaliteetseid lauatenniselaudu, teie valikul on sise- ja välilauad, teie valikul on ka kahekordsed kokkuklapitavad mudelid ja ühekordsed kokkuklapitavad mudelid.Soovime teile täna soovitada kuuma siseruumides asuvat MDF lauatenniselauda – LDK4015.

CHEN Meng võitis Tokyo olümpiamängude naiste üksikmängus kogu Hiina finaali3

LDK4015 saab kasutada lauatennises, see on moodne vikerkaarekujundus, lauaplaat on valmistatud kvaliteetsest SMC materjalist ja 25 mm paksuse üheastmelise liistuga.Sellel on ka lukustatavad universaalsed rattad ja ainulaadne kokkupandav disain, nii et see on hea valik, kui otsite kaasaskantavat ja kokkupandavat lauatenniselauda, ​​lisateavet selle mudeli kohta või rohkemate mudelite kohta meie lauatenniselaua kohta võtke meiega julgelt ühendust .

Loome ja ehitame juhtivaid brände, mis teenindavad ja inspireerivad sportlasi.Pakume ostjale väärtust kasvu ja lakkamatu täiustamise kaudu.Ootame siiralt teiega koostööd!