Uudised – saage MMist inspiratsiooni: kuidas jalgpalliga tegeleda?2022. aasta maailmameistrivõistlused: Hakim Ziyech lööb rabavalt, kui Maroko ja Ghana võidavad soojendusmängud

Saa MMist inspiratsiooni: kuidas jalgpalliga tegeleda?2022. aasta maailmameistrivõistlused: Hakim Ziyech lööb rabavalt, kui Maroko ja Ghana võidavad soojendusmängud

图片14

Chelsea mängija Hakim Ziyech lõi oma poolajal viie jardi kauguselt värava, kui Maroko alistas Kataris toimuva MM-finaalturniiri eel viimases soojendusmängus Gruusia 3:0.

Bluesi ääreründaja, kes naasis septembris Atlas Lionsi koosseisu pärast pikaajalist tüli endise treeneri Vahid Halilhodziciga, märkas esimesel poolajal väravavaht Giorgi Mamardašvili oma rivist väljas.

Põhja-aafriklaste eest lõid Sharjahis skoori ka Youssef En Nesyri ja endine Southamptoni poolkaitsja Sofiane Boufal.

Sevilla ründaja En Nesyri viis Maroko lähilöögiga viiendal minutil juhtima, enne kui Ziyech 29. minutil eduseisu stiilselt kahekordistas.

Boufal lisas 18 minutiga penalti pärast vahetusmeeskonna Noussair Mazraoui viga, kui Burnley ääremängija Anass Zaroury tegi pärast Belgialt tsenderduse vahetamist teise poolaja vahetusmehena debüüdi.

Kiired vastused-Kuidas jalgpalli juurde pääseda?

Miks minna jalgpalli?

See on lihtne mäng, lihtne alustada ja põnev mängida. See on maailma populaarseim spordiala väga mõjuval põhjusel!

Kellele see on?

Olenemata teie vanusest, võimetest või füüsilisest vormist, on teie jaoks sobiv jalgpall.

Kas on odav variant?

Mängimiseks on vaja ainult palli ja natuke ruumi.Komplekt ja väljakud järgnevad, kuid väljaminekuid pole ette nähtud.

Mis siis, kui ma tahan korralikku treeningut?

Regulaarne mängimine tõstab teie vormi ning parandab teie oskusi ja tasakaalu, olles samal ajal hea viis oma kaaslasi näha.

Mis siis, kui ma tahan oma spordiväljakuid?

Saate ehitada oma jalgpalliväljaku.Mini kaasaskantav jalgpallipuur on kasutatav teie tagaaias või aias.Kui aga sihite olla tulevikustaar, on parem treenida professionaalsetes klubides või spordikeskuses. Seal hoitakse professionaalset ja ohutut varustust ja rajatisi.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdipuustaadioniettevõtete professionaalne tootmine ja ehitamine, ehitame professionaalse puurjalgpalli staadioni, mis katab paindliku ala, saab kohandada 3 inimest, 5 inimest, 7 inimest, 11 inimest ja muid koha suurusega alasid ning hõlpsasti paigaldatav. paigaldatud mis tahes sise- ja välisruumidesse.