Uudised – Jamesi 48-punktiline hooaja tipphetk, Shen Jingi karjääriõhtu, Lakers võitis Rocketsi, et peatada kaotusteseeria

Jamesi 48 punktiga hooaja tipphetk, Shen Jingi karjääriõhtu, alistas Lakers Rocketsi, et lõpetada kaotusteseeria

Pekingi aja järgi 17. jaanuaril jätkus NBA põhihooaeg 2022–23, kus Los Angeles Lakers mängis kodus Houston Rocketsiga.Mängu lõpus alistas Lakers napilt Rocketsi 140:132.Peatades oma 3-mängulise kaotusteseeria, andsid nad vastastele ka 11-mängulise kaotusteseeria.

Fookus mängijad:

Lakersi eest realiseeris LeBron James 26 viskest 16, sealhulgas 10 kolmepunktiviskest 5 ja 12 vabaviskest 11.Tema arvele jäi 48 punkti, 8 lauapalli ja 9 korvisöötu ning pallikaotusi mängus ei tehtud.48 punkti, mis on ühtlasi Lao Zhani hooaja suurim punktisumma ühes mängus.

Rocketsi ridades realiseeris Alperen Shin Kyung 14 tabamust 17st, 2 kolmesest 2, vabaviskest 3, 3, karjääri tipphetke 33 punkti, 15 lauapalli, 6 korvisöötu ja 4 blokki.

Muu mängija statistika:

Teised Lakersi mängijad Troy Brown 6 punkti ja 3 lauapalli, Thomas Bryant 6 punkti, 6 lauapalli ja 2 lauapalli, Beverly 11 punkti ja 2 lauapalli, Schroeder 9 punkti ja 3 korvisöötu, Westbrook 24 punkti, 5 lauapalli ja 4 söötu. , Gabriel 14 punkti, 9 lauapalli ja 2 blokki, Nunn 15 punkti ja 2 lauapalli, Toscano-Anderson 7 punkti ja 3 korvisöötu.

Teised Rocketsi mängijad Kenyon Martin Jr 17 punkti, 7 lauapalli ja 2 korvisöötu, Jabari Smith 14 punkti, 4 lauapalli ja 4 korvisöötu, Eric Gordon 19 punkti ja 8 korvisöötu, Jaylen Green 23 punkti, 5 lauapalli ja 3 korvisöötu. Tari Ethan 9 punkti ja 7 lauapalli, Jay Sean Tate 7 punkti ja 4 resultatiivset söötu.

Konkreetsed skoorid: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Lakers on taga).

图片5 图片4 图片3

Korvpalli rõngas

Mängu ülevaade:

Esimesel veerandajal tabas Beverly esimesena kolmepunktiviske, kuid peagi tabasid Shin Kyungi pöördehaagid ja visked järjest võrku.Pärast seda alustasid kaks poolt köievedu.Lakersi poolel jätkasid James ja Beverly kolmepunktivisete tabamist.Rockets loodab kordamööda punktide kogumisel Eric Gordoni ja Shin Kyungi rünnakutele.Veerandi viimasele osale sisenedes võistlesid ja roteerusid kaks meeskonda.Gabriel ja Westbrook realiseerisid 2 vabaviskest 2 järjestikuste vigade eest ning Troy Brown viskas ka kolmepunktiviske.Ethan tegi vihje ja Gordon realiseeris 3 vabaviskest 3.Ühe veerandi järel jäi Rockets ajutiselt 35:37 taha.

图片6

Korvpalli ring

Teisel veerandajal käivitas Lakers uue väikese haripunkti laine.Gabriel tegi vihje ja viskas 2+1.Lakers lõi korra kahekohalise eelise.Kuid sellest ajast peale on Rockets ka rünnakulainele reageerinud.Shen Jing on eriti heas seisukorras.Pärast hüppamist ja kolmepunktiviset taastus punktivahe 5 punkti peale.Pärast seda hoidis Lakers jätkuvalt kerget eduseisu, Schroeder murdis läbi ja lõi värava ning Toscano Anderson viskas ka stabiilse kolmepunktiviske.Selle veerandi lõpus abistas James Beverlyt kolmepunktiviske tabamisel, samuti tegi ta 2+1 pealtpaneku ja läbimurde.Poolaja järel juhtis Lakers jätkuvalt 73:61.

图片7

Taas võitlemiseks poolt vahetanud Shen Jing jätkas oma tulist puudutust ja viskas 8 punkti järjest ning on visanud 28 punkti, kirjutades oma karjääri jooksul uue rekordi ühe mängu skoorimises.Lakersi jaoks on James endiselt suurepärases vormis.Pärast kahe järjestikuse kolmepunktiviske tabamist püsib punktivahe jätkuvalt üle 10 punkti.Kolmanda veerandi viimasele osale sisenedes tegi Gordon pealtpaneku, Martin Jr lõi järjestikuseid dunke, Rockets vastas rünnakulainele ning ründava tunde leidis ka Jaylen Green.Veerandaja lõpus õnnestus hüpata ja tabas kolm kolmepunktiviset.Haripunktis jäädi pärast kolme veerandaega Lakersist maha vaid 4 punktiga 98:102.

图片9 图片8

tulemustabel

Viimasel veerandajal viskas James koguni 4 vabaviset ja tabas kolmepunktiviske.Lakers viis korra kahekohalise numbrini.Kuid Rockets oli äärmiselt visa ja Greeni juhtimisel jõudis nad skoorile lähemale.Mängu viimasel 3 ja poolel minutil viskas Jabari-Smith kolmepunktiviske ning punktide vahe naasis 3 punkti peale ning võidu- ja kaotusseisu pinge taastus.Sellest ajast peale on Rockets endiselt kõvasti survet avaldanud, Gordon tegi pealtpaneku, James vastas hüppega ning Lakers juhtis 4 punktiga, kui mängida jäi 50,4 sekundit.Pärast seda võttis Rockets kasutusele veataktika, kuid ebaõnnestus.Lõpuks võitis Lakers pärast mängu lõppu Rocketsi napilt 140:132.Peatades oma 3-mängulise kaotusteseeria, andsid nad vastastele ka 11-mängulise kaotusteseeria.

图片10

Korvpallihall

Mõlemad algkoosseisud:

Rockets: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Lakers: Patrick Beverley, Thomas Bryant, Troy Brown, Dennis Schroder, LeBron James

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Sarnaseid tooteid võib leida Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdipuustaadioniettevõtete professionaalne tootmine ja ehitamine, ehitame professionaalse puurjalgpalli staadioni, mis katab paindliku ala, saab kohandada 3 inimest, 5 inimest, 7 inimest, 11 inimest ja muid koha suurusega alasid ning hõlpsasti paigaldatav. paigaldatud mis tahes sise- ja välisruumidesse.

Tootmispõhimõttega “keskkonnakaitse, kõrge kvaliteet, ilu, null hooldust” on toodete kvaliteet tööstuses esimene ning tooteid kiidetakse ka klientidelt.Samal ajal tunnevad paljud klientide "fännid" alati muret meie tööstuse dünaamika pärast, mis saadavad meid kasvama ja edusamme tegema!

Teie kõige olulisemad küsimused

(1) Kas teil on teadus- ja arendusosakond, palun?
Jah, kõik osakonna töötajad on rohkem kui 5-aastase kogemusega.Kõigile OEM- ja ODM-i klientidele pakume vajadusel tasuta disainiteenust.

(2) Mis on müügijärgne teenindus, palun?
Vastake 24 tunni jooksul, garantii 12 kuud ja teenindusaeg kuni 10 aastat.

(3) Mis on tarneaeg, palun?
Tavaliselt on proovide jaoks 7-10 päeva, masstootmise puhul 20-30 päeva ja see varieerub aastaaegadega.

(4) Kas saate meie jaoks saadetise korraldada?
Jah, meritsi, õhu- või kiirtranspordiga, meil on professionaalne müügi- ja saatmismeeskond, kes pakub parimat ja kiiret teenust.

(5) Kas saaksite palun printida meie logo?