Uudised – Mavsi serv Knicks lisaajal

Mavs serv Knicksi lisaajal

Doncic teeb ajalugu 60-punktilise kolmikduubliga

Dallase staar Luka Doncic kirjutas NBA rekordite raamatu ümber­Teisipäeval jahmatava 60-punktilise kolmikduubliga, mis viis Mavericksi metsiku 126:121 lisaaja võiduni New York Knicksi üle.

Doncic lisas 21 lauapalli ja 10 korvisöötu, saades sellega NBA ajaloo esimeseks mängijaks kolmikduubli, mis sisaldab vähemalt 60 punkti ja 20 lauapalli.

Ta on Jamesi järel alles teine ​​mängija­Harden, et koguda 60 punkti a­kolmikduubel, kusjuures Harden viskas 2018. aastal Houstoni eest 60 punkti, 10 lauapalli ja 11 korvisöötu.

Doncic saavutas oma karjääri rekordi lauapallide hulgas ja saavutas oma hooaja seitsmenda kolmikduubli, aidates Dallasel võidule sõita.

Quentin Grimesi 33-punktilise eduga Knicks oli neljandal veerandajal 33,9 sekundiga üheksa eduseisus, kuid Dallas edestas neid perioodi lõpetuseks 12:3.

Doncic viigistas seisu ühe sekundiga, tabades oma tahtlikult mööda lastud vabaviske tagasilöögi ja tõustes läbi hulga mängijate, et sooritada mängu viigistav hüpe.

Doncic lõi neist seitse­Mavericksi 11 punkti lisaajal, kui nad võitu kinnitasid, ja lahkusid väljakult Dallase publiku tohutute aplausi saatel.

Bostonis viskas Jaylen Brown 39 punkti ja Jayson Tatum lisas 38 punkti­Celtics, keda tõstis samuti 11 punkti ja 15 lauapalli Robert Williams.

Lakers, kes oli kaotanud neli järjestikust kaotust pärast seda, kui täht Anthony Davis jäi jalavigastuse tõttu kõrvale, sai Orlandos väga vajaliku võidu.

James viskas 28 punkti, Thomas Bryant lisas 21 ning Russell Westbrook tõi kolmikduubli 15 punkti, võttis 13 lauapalli ja andis 13 korvisöötu.

Phoenix Suns valmistas Memphises üllatuse, alistades Grizzliese 125:108.

Phoenixi varukaitsja Duane Washington viskas karjääri tipptasemel 26 punkti, juhtides kaheksa Sunsi eduseisu­mängijad kahekohalistes numbrites.

Denver Nuggets eesotsas­Michael Porteri 30 punkti kogus teisel veerandajal 20-punktilisest kaotusseisust ja alistas Sacramentos Kingsi 113:106.

Jamal Murray lisas Denveri kasuks 25 punkti ning NBA kõige väärtuslikum Nikola Jokic viskas 20 punkti, võttes üheksa lauapalli ja andis 11 korvisöötu.

Ivica Zubaci arvele jäi 23 punkti ja 16 lauapalli ning Los Angelese alistas Toronto.

图片3

Kaks järjestikust võitu saanud Clippersi kasuks lisas Paul George 23 punkti.Endine Raptor Norman Powell viskas oma 22 punktist 11 kolmandal veerandajal Clippersi kasuks, kes on viiemängulise võõrsil 2:1.

Reggie Jackson lisas 20 punkti ning endise Raptor Kawhi Leonardi arvele jäi 15 punkti, kaheksa korvisöötu ja seitse lauapalli.

Kaks eelmist mängu võitnud Raptorsi kasuks viskas Pascal Siakam 36 punkti.Gary Trent Jr lisas 20 punkti, OG Anunoby viskas 18 ning Scottie Barnes viskas 17 punkti ja võttis 12 lauapalli.Fred VanVleet lahkus mängust kolmandal veerandajal kange seljaga.

Shai Gilgeous-Alexander viskas 28 punkti ja Mike Muscala lisas 19 punkti, kui Oklahoma City saavutas võidu San Antonio ees, et lõpetada frantsiisiajaloo pikim koduväljak.

图片4

Jalen Williams lisas 15 punkti ja üheksa lauapalli Thunderi kasuks, kes on tekitanud väikese elavnemise, jäädes kodumängude ajal 4:3 seisuks, kusjuures kõik kolm kaotust tulid ühe pallivaldamisega.

Pink viskas 68 punkti, mis on Oklahoma City ajaloo mängu jooksul enim teine.

NBA võistlusi jahtivad alati igas vanuses inimesed, alates teismelistest kuni eakateni.Kas sa tead, kuidas korvpallirõngas toodeti?Kas teate mingit vahet NBA väljaku ja oma kooli hoopide vahel?

图片5图片6

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiprofessionaalkorvpallirõngaste tarnija võistlusteks ja treeninguteks.Erinevad modellid kohtuvad inimestega's erinev nõue.Korvrõngaste valikus on tipptasemel FIBA ​​kinnitus, FIBA ​​standard ja ka tavaline korvpallirõngas.Korvpallialuse disainiga katted on reguleeritava kõrgusegarõngad, teisaldatavad rõngad, maapealsed rõngad, seinale kinnitatavad rõngad ja katuselae rõngad, samuti erinevad rõngad täiskasvanutele ja lastele.

图片7

Tavaliselt kasutatakse rahvusvahelistel võistlustel, näiteks NBA väljakul või mõnel muul noorte või kolleegide üliõpilaste rahvusvahelisel võistlusel FIBA ​​tipptasemel korvpallirõngast.Klubid või koolid kasutavad tavalist korvpallistendit ainult ilma FIBA ​​sertifikaadita.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltd, wTootmisprintsiibil “keskkonnakaitse, kõrge kvaliteet, ilu, hooldusvaba” on toodete kvaliteet tööstuses esimene ning tooted saavad ka klientidelt kiidusõnu.Samal ajal tunnevad paljud klientide "fännid" alati muret meie tööstuse dünaamika pärast, mis saadavad meid kasvama ja edusamme tegema!