Uudised – La Liga uus hooaeg ja jalgpallivärav

La Liga uus hooaeg ja jalgpallivärav

Uus hooaeg La Liga jajalgpalleesmärk

Pekingi aja järgi 18. septembri varahommikul peab La Liga uue hooaja viiendas voorus Madridi Real kodus keskpunktimängu Real Sociedadiga.Esimesel poolajal lõi Barenecchia sähvatusega värava, kuid Kubo Jianying World Wave tunnistati kehtetuks.Teisel poolajal Balvede viigistas seisu ning Jos é lu lõi tagasilöögi, aidates Madridi Realil 2:1 tagasilöögi saavutada.60 000 Madridi Reali fänni tähistas kohapeal.

图片1

Alates uuest hooajast on Madridi Realis mitu mängijat vigastatud.Õnneks on suveaknas liitunud Bellingham meeskonna järjest päästnud, võites avamängus neli järjestikust mängu ja juhib La Liga edetabelit 12 punktiga.Inglise staar on oma esimeses neljas La Liga kohtumises löönud 5 väravat, millega on viigistatud Cristiano Ronaldo loodud ime.

Jalgpallist rääkides, me kõik teame seda jalgpallieesmärk on oluline komponent ajalgpalliväljak.Kuidas valida sobiv jalgpallivärav?

图片2

Esiteks peame kindlaks määrama oma staadioni suuruse.Nagu on hästi teada, jagunevad jalgpallimängud süsteemiks 3vs3, 5vs5, 7vs7 ja 11vs11 süsteemiks. Jalgpallivärava suuruse peame kindlaks määrama värava suuruse põhjal.jalgpallväljakul või jalgpallisüsteemis.

Teiseks, jalgpallivärava valimisel pöörake tähelepanu selle materjalidele.Raud ja teras on roostetundlikud ja kaaluvad palju.Ja alumiiniumisulamist jalgpallivärav on kerge, väga tugev ja seda ei ole kerge roostetada.

图片3

LDK-l on erineva suurusega jalgpalliväravad.Meie jalgpalliväravad on valmistatud toorest alumiiniumisulamist materjalist.Meil on nr.1 värvimisliinid.Isegi halva ilma korral on meie eesmärk endiselt puutumatu. Meil ​​on ka mobiilne eesmärk lihtsaks liikumiseks.Samuti saame kohandada minijalgpalliväravaid treeninguteks. Kui soovite rohkem teada, võtke meiega ühendust.