Uudised – ei James No Davis!Schroeder pidas päeva, kui Lakers alistas Heati 112:109!

Ei Jamesit Ei Davist!Schroeder pidas päeva, kui Lakers alistas Heati 112:109!

5. jaanuaril kell 11.00 Pekingi aja järgi jätkus NBA põhihooajal kuumus.Los Angeles Lakers vs Miami Heat kodus.Lakers kaotas viimases mängus 14 punktiga.

Lakers on selle hooaja üks pettumust valmistavamaid meeskondi.Vahehooajal esikolmiku konkurentsis hoidmise raames puhastati põhimõtteliselt kõik mängijad, keda sai kaubelda, vaid mõned mängijad nurkadest.Zhan on sellel hooajal endiselt üks esikümnest skooritegijate seas, kuid ta on 37-aastane.Paksud kulmud on samuti klaasist.Wei Shao võimed on langenud, nii et Lakers ei suuda liiga palju mänge võita.

Heati selle hooaja esitus on samuti raske inimesi rahuldama ning ründesäiting on väga halb.Õnneks on nende kaitse tugev ja staarid on alati sisse ja välja lülitatud.Hiljuti on Heat taastunud ja võitnud 15 vahepeatuse jooksul neli mängu.Eriti Hiro ja Abayo on väga kuumas seisus.See mäng ootab Heati võitu.

Lakers seisuga 16-21 paiknes läänekonverentsis 12. kohal.

Heat, 20-18, oli idas seitsmendal kohal.

图片1图片2

图片3图片4

Mängu alustavad mõlemad pooled:

Heat: Lori, Shiloh, Butler, Martin, Adebayor

Lakers: Schroeder, Beverly, Reeves, Anderson, Bryant (James jättis Heati Lonnie Walkeri vahele mitte-COVID-19 haiguse tõttu)

Mängu alguses lõi Beverly käed ja lõi Lakersi esimese värava.Siis Lori ja Adebayor lõid ja vastasid.Hiljem võitlesid Lakersi kolm valvurikoosseisu Heatiga tasavägiselt.Seejärel asus Lakers skoori avamiseks juhtima asuma.Esimese veerandaja lõpus juhtis Lakers Heati 32:23.

Teise veerandaja alguses jätkas Lakers oma head ründeseisu ja jätkas t

o rünnak ja säilitas korra kahekohalise edumaa.Seansi lõpus tegi Heat ootamatult pingutusi.Emmanuel Adebayor lõi siseväljakul pidevalt väravaid, aidates Heatil vahet vähendada.Pärast poolajalahingut oli Lakers 52:48 Heat.

Mõlema poole poolkohtu andmed:

Lakers: Reeves 4:3, Bryant 8:6, Beverly 4:4, Schroeder 10:2, 3:3, Weishao 12:5, 6:6, Brown 2:3, 2:2, 2:2, Gabriel 7 :2, Nann 5:5

Heat: Martin 6 punkti, 3 lauapalli, Butler 9 punkti, 2 resultatiivset söötu, 2 lauapalli, Adebayor 12 punkti, 5 lauapalli, 2 resultatiivset söötu, 2 vahesöötu, 2 lauapalli, Hiro 4 punkti, 2 lauapalli, Lori 9 punkti, 2 söötu, Audibo 4 punkti, 2 lauapalli, 2 resultatiivset söötu.图片5

图片6

2018-uus-disain-kaasaskantav-siseruumides-vedruabiga_副本 LDK1001A-korvpallivärav3_副本 LDK1001B_副本

Kui on mõni suurepärane projekt sporditegevuse kohta, siis andke mulle sellest kindlasti teada.Kuna saan teid aidata oma pikaajalise kogemusega spordivaldkonnas, uskuge mind!

Tere tulemast LDK tööstusesse, professionaalsesse sporditootjasse Hiinas.Esitage oma nõudmised!

Heat ületas korra skoori.Ka Lakers tulistas olukorra stabiliseerimiseks sisse-välja ning seejärel jätkasid kaks osapoolt teatud aja võitlust.Tulemus on vaheldumisi tõusnud.Kolmanda veerandaja lõpus juhtis Lakers 79:78.

Heat asus viimasel veerandajal juhtima, kuid pärast seda olid Lakers mõnda aega kõik sõdurid.Valvur ja Bryant suutsid alati vastata ja eduseisu hoida.Viimasel hetkel murdis Schroeder kriitilisel hetkel pealtpanekust läbi, et mängu põhimõtteliselt tappa.Butler oli absoluutselt tasavägine ja jättis kolm punkti puudu.Lõpuks alistas Lakers Heati napilt 112:109 ja võitis kolm järjestikust mängu.

Tänane mäng pani vere keema.Ilma Zhani kulmudeta suutis Lakers korrakohase Heati alistada, mis üllatas kõiki.Hästi esinesid ka Weishao, Bryant ja Schroeder.See on meeskonna võit.Kõik on kangelased.

Loodan, et see tsiviilisik saab Lao Zhani päevil puhata.Mängige nii nagu peate, mängige oma erioskusi ja andke Zhanile puhkust.Kuigi Lakersil on halb rekord, võib sel hooajal olla raske play-offi mängida, kuid ma usun, et Zhan ja Lakers suudavad meile selgitusi anda.Ma tahan karjuda, Lakersi meistritiitel!