Uudised - Sassuolo 0:2 Napoli——Imeline jalgpallimatš

Sassuolo 0:2 Napoli——Imeline jalgpallimatš

Serie A liider Napoli tõusis tänu tavapärasele võõrsilvõidule Sassuolo üle 18 punkti kaugusele tabeli tipus.

Napoli lõi juba 12. minutil värava Khvicha Kvaratskhelia väravast, lüües pärast palli nurga taha.

Armand Lauriente tabas võõrustajate poolt posti, enne kui Victor Osimhen tabas Napoli puutööd.

Osimhen tegi 33. minutil seisuks 2:0, kui lõi võimsalt pöördel ja lõi Sassuolo väravavahi Andrea Consigli lähipostist.

Osimhen on nüüd vaid kolmandat korda ja esimest korda pärast 1989-90 Itaalia meistriks pürgiva Napoli eest löönud värava seitsmes järjestikuses Serie A kohtumises.

Külalised arvasid, et lisasid Giovanni Simeone vaheajal kolmanda värava, kuid see välistati, kuna kohtunikuabi videokontroll näitas, et tegemist oli suluseisuga.

Napoli on kogu hooaja jooksul kaotanud vaid ühe liigamängu ja kogunud 23 matšist 62 punkti, teisel kohal olev Milani Inter aga 44 punkti.

Interil on käsil mäng, mida nad mängivad laupäeval, kui Udinese võõrustab San Siros.

Napoli lõpetas oma Meistrite liiga grupis Liverpoolist kõrgemal ja mängib teisipäeval võõrsil Frankfurdi Eintrachti esimeses mängus viimase 16 hulka.

Selle põneva spordialaga liitumiseks ehitage oma tagahoovi väljak.Kuidas seda realiseerida?LDK aitab teid.LDK pakub ühtset teenust, teenindab väljaku jaoks kõikehõlmavat varustust, sealhulgas tara, kunstmuru, jalgpalliväravaid jne.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdipuustaadioniettevõtete professionaalne tootmine ja ehitamine, ehitame professionaalse puurjalgpalli staadioni, mis katab paindliku ala, saab kohandada 3 inimest, 5 inimest, 7 inimest, 11 inimest ja muid koha suurusega alasid ning hõlpsasti paigaldatav. paigaldatud mis tahes sise- ja välisruumidesse.

Tootmispõhimõttega “keskkonnakaitse, kõrge kvaliteet, ilu, null hooldust” on toodete kvaliteet tööstuses esimene ning tooteid kiidetakse ka klientidelt.Samal ajal tunnevad paljud klientide "fännid" alati muret meie tööstuse dünaamika pärast, mis saadavad meid kasvama ja edusamme tegema!