Uudised – UEFA Euroopa Liiga – C Luo pakkus resultatiivset söötu Manchester United 1:0 Real Sociedadi alagrupi teises play-offis

Pekingi aja järgi 4. novembri varahommikul läks Real Sociedad UEFA karikasarja 2022/2023 E-alagrupi kuuendas voorus kodus vastamisi “Punaste kuradite” Manchester Unitediga.Pärast esimest poolaega aitas C Luo 18-aastasel Gana Joel väravast läbi murda, misjärel mõlemal meeskonnal enam edu ei olnud, ManchesterUnitedvõõrsil 1:0 võit Real Sociedadi üle, kuid teise alagrupi väravate vahe tõttu ei mängi otse rivist välja play-offi, Real Sociedad pääseb grupi tippu, et pääseda väljalangemisetappi.
Manchester United 9 mängu kaotuseta heasse seisu C Luo annab + 70 meetrit tagasi, et jahtida võiduvõitluse südant ei sure

Avaetapil käivitas Real Sociedad kõrgsurvehoo, vaid 30 sekundit ründas Real Sociedad Unitedi karistusala lähedal, Martini vasak tsenderdus lendas otse alumisest joonest välja.5. minutil pääses Real Sociedad keskele edasi, Merino söötis otse kasti Fernandese selja taha, vasaku jalaga löök põrkas kõrvale.8. minutil sai United lõpuks võimaluse Real Sociedadi kasti lähedal rünnata, Luke Shaw valis kasti, C Luo toetus kaitsja seljale, et pall maha võtta, kohtunik ei öelnud midagi.

16. minutil ummikseisu murti, Unitedi tagaväljal tagurpidi De Gea kaugsööt leidis täpselt B fee parema külje, viimane peaga keskele, C Luo sai palli kätte ja käivitas täpse parema jala otse, 18 a. -vana nooruk Ganacho mööda kiirründaja vasakut külge, sai palli kasti vasaku jalaga pussitati.Ghanacho lõi oma hooaja esimese värava, viies Manchester Unitedi võõrsil 1:0 juhtima.

20. minutil ründas Real Sociedad vasakult äärelt, Merino võttis palli ja lõi keskelt, kuid kaitsja tõrjus löögi.26. minutil võttis Manchester United palli keskväljalt, B fee sai palli keskväljal ning saatis diagonaalsöödu vasakule kaitseliinile.31. minutil proovis Real Sociedadi poolkaitsja, 19-aastane Martin, sooritada kauglöök, mis oli mööda.40. minutil kallas Manchester United pidevalt palli väljaku tagaosas, Ghanacho kand lõi palli väljaku keskel ja murdus, Martin sai palli keskele ja tabas väravat ohustamata. Casemiro.

41. minutil saatis Lisandro pika, enam kui 70-meetrise söödu väljaku taha, et mängida taga, C Luo kiire ründaja, sundides Real Sociedadi keskkaitsjat Pachecot kliirensist mööda, C Luo jättis ühe võimaluse ründava väravavahi C-ga silmitsi seista. Luo valis löögi veidi kõrgelt.43. minutil ründas Real Sociedad pärast edukat vasturöövi väljaku ees ning abistatud Grosabeli tõrjus De Gea kasti ees.

Teisel poolajal, 47. minutil, tõrjus Real Sociedad vasakult äärelt tsenderduse ning Thurrotti sekkumisel tõusis väljaku keskelt tulnud pealöök liiga kõrgele.58. minutil tegi Manchester United kohenduse ja asendas Rashfordi ründelõpus keskpäraseks jäänud Van Der Beekiga.Fernandese pealöök läks üle värava.

70. minutil viskas Real Sociedad palli vasakult äärelt kasti ning Fernandes lõi pärast pealöögi tagasilööki kasti seest kõrgele.76. minutil lõi Rashford väljaku keskelt ära ning Thurrott pääses palliga edasi ning lõi kõrgele.79. minutil lõi Thurrott kastijoonelt madalalt ja mööda.

Pärast seda riputas Manchester United pidevalt palli Real Sociedadi kasti poole, kuid ei suutnud kunagi peaga lüüa.Kogu matš lõppes sellega, et Manchester United alistas võõrsil Real Sociedadi 1:0, kuid grupi teisele kohale asetatud väravate vahe tõttu ei langeta grupist otse välja ja mängitakse kolmanda alagrupiga kaheringilise playoffi. Meistrite Liigast.

Mõlema poole koosseisud

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 min 39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 min 17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 min 10-Rashford), 8-B tasu, 49-Ganacho (81 min 5-Maguire ) / 7-Cro

Real Sociedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58-min. 6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81 min 5-Suverdia), 42-Martin (58 min 17-Navarro) / 19-Serote, 9- Carlos Fernandez (71 min 16-Guevara)

Sarnaseid tooteid võib leida Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdipuustaadioniettevõtete professionaalne tootmine ja ehitamine, ehitame professionaalse puurjalgpalli staadioni, mis katab paindliku ala, saab kohandada 3 inimest, 5 inimest, 7 inimest, 11 inimest ja muid koha suurusega alasid ning hõlpsasti paigaldatav. paigaldatud mis tahes sise- ja välisruumidesse.

Tootmispõhimõttega “keskkonnakaitse, kõrge kvaliteet, ilu, null hooldust” on toodete kvaliteet tööstuses esimene ning tooteid kiidetakse ka klientidelt.Samal ajal tunnevad paljud klientide "fännid" alati muret meie tööstuse dünaamika pärast, mis saadavad meid kasvama ja edusamme tegema!

Jalgpallivärav

图片3 图片4 图片5 图片6

Deluxe kaasaskantav mängijaiste

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Teie kõige olulisemad küsimused

(1) Kas teil on teadus- ja arendusosakond, palun?
Jah, kõik osakonna töötajad on rohkem kui 5-aastase kogemusega.Kõigile OEM- ja ODM-i klientidele pakume vajadusel tasuta disainiteenust.

(2) Mis on müügijärgne teenindus, palun?
Vastake 24 tunni jooksul, garantii 12 kuud ja teenindusaeg kuni 10 aastat.

(3) Mis on tarneaeg, palun?
Tavaliselt on proovide jaoks 7-10 päeva, masstootmise puhul 20-30 päeva ja see varieerub aastaaegadega.

(4) Kas saate meie jaoks saadetise korraldada?
Jah, meritsi, õhu- või kiirtranspordiga, meil on professionaalne müügi- ja saatmismeeskond, kes pakub parimat ja kiiret teenust.

(5) Kas saaksite palun printida meie logo?