Uudised – Warriors võidab tšempioni

Warriors võidab tšempioni

Golden State Warriors võitis 17. juunil NBA finaali 6. mängu 103:90 Boston Celticsi üle 4:2 ja saavutas oma seitsmenda NBA meistritiitli.Curry võitis ka oma esimese NBAFMVP.

图片 6

Celtics tappis värvi varakult, kasutades värvis loodud eelist, et minna 12:2 jooksma, et Warriors sulgeda.Thompson järgnes 3-punktiviskega ja Curry sõitis Rowest mööda floaterit, vähendades edu kuuele.Tatum ja Brown tegid kordamööda korvist väravat ning Curry ja Green viskasid 11:0 löögi vastastikku kolmepunktiviskeid, mis viis Golden State'i veerandi lõpuks 27:22 juhtima.

图片 7

Teisel veerandajal tabas Poole kolmepunktiviske, Wiggins vastas ja Warriors suurendas eduseisu kahekohaliseks, mis sundis Celticsit aeguma.Brown murdis punktipõua 3-punktiviskega Nicki ajal.Kuid mängu edenedes tegi Celtics ridamisi pallikaotusi ja sai sageli vastulöögi.Curry ja Thompson kasutasid sageli võimalusi Warriorsi edumaa suurendamiseks.Warriors juhtis Celticsi poolajaks 54:39.

图片 12

Poole sõitis korvile ja tegi Rowe'ile vea ning sooritas viimase 12 minuti jooksul golden State'i eest vabaviske.Siis kaks poolt arvesse kiik sõda, pidev raud, võtmehetk Curry vasak läbimurre tugev tappa käsi, murda punktisüsteem puudus.Gev konverteeris 2+ 1,75 vastu 84 ja 9. Kriitiline hetk, mil Wiggins astus edasi, väljastpoolt 3 punkti, lasi Celticsil maksta äärelöögi hind.Tatum kõhkles ja eksis ning Curry tabas mängu tapva kolmepunktiviske, et kinnitada Warriorsi võit.

Kui hämmastav see võistlus on!

Ma arvan, et enamik lugejaid peavad olema korvpallitähe fännid ja neil kõigil on ka korvpalliunistus, seega olen siin, et tutvustada teatud tüüpi korvpallitribüüme.

FIBA poolt heaks kiidetud elektriline hüdrauliline korvpallirõngas.

9. Polsterdus: kõrgekvaliteediline vastupidav FIBA standard paksus

10. Pinnatöötlus: elektrostaatiline epoksüpulbervärvimine, keskkonnakaitse, happevastane,amärg, värvi paksus: 70-80 um

Kui te FIBA ​​standardit ei vaja, on see ok. Meil ​​on teie valikuks ka teisi stiile.

Järgmised tooted on ka üldsuse seas populaarsed

Reguleeritava kõrgusega maa sees korvpallialus

1. Värava kõrgus: reguleeritav, 2,45-3,05 m.
  2. TagalaudSuurus: 1829×1070×12 mm

Materjal: sertifitseeritud ohutu karastatud klaas, alumiiniumsulam

Funktsioon: tugev löögikindlus, kõrge läbipaistvus,

Mittepeegeldav, hea ilmastikukindlus, vananemisvastane, korrosioonivastane.

Varustatud UV-vastase, vananemisvastase ja ohutu polsterdusega.

värvimise paksus: 70-80um.

9. Funktsioon: lahtivõetav, lihtne kokku panna ja transportida, slam dunk, sobib igale vanusele.

Toodame ka kõiki korvpalliga seotud tarvikuid, nagu 24-sekundiline taimer, korvpallirõngas, elektrooniline tulemustabel ja nii edasi.

Iga korvpallifänn tahab olla staar, enne seda vajate tõesti kvaliteetset korvpallistendit. Kui teil pole ideid, millist võiksite vajada, võtke meiega ühendust ja saate vastuse.