Vijesti - Kineska Superliga - Wu Lei, Zhang Linpeng i Vargas dali su doprinos, Haigang je zabio 4 gola i poražen je s 3-1 Henan

Kineska Superliga – Wu Lei, Zhang Linpeng i Vargas dali su doprinos, Haigang je zabio 4 gola i poništio 3-1 Henan

30. ožujka u 20:00 sati na Shanghai SAIC Pudong Football Stadium odigrana je utakmica između Shanghai Haiganga i Henan Cluba Jiuzu Dukanga u sklopu trećeg kola kineske Super lige 2024.Na kraju je Shanghai Harbour slavio 3-1.U 56. minuti Wu Lei je dopunskim udarcem postigao prvi pogodak;u 84. Kovich glavom izjednačio;u 89. minuti Zhang Linpeng zabio je glavom;u 7. minuti sudačke nadoknade Vargas je zapečatio pobjedu.Osim toga, Wu Lei (2 puta), Yang Shiyuan i Wang Shenchao postigli su 4 gola i svi su proglašeni ofsajdom.Shanghai Harbour je dobio 2 uzastopne utakmice kod kuće.U prva 3 kola ima 2 pobjede i 1 remi te skupi 7 bodova.U povijesti kineske Superlige pobijedio je u svih 8 domaćih utakmica protiv protivnika.Klub iz Henana Jiuzu Dukang bio je bez pobjede u prva 3 kola, s 2 remija i 1 porazom, skupivši 2 boda.

U prva dva kola kineske Super lige Shanghai Haigang zauzeo je 4. mjesto s 1 pobjedom, 1 remijem i 4 boda, dok je Henan Club Jiuzu Dukang zauzeo 11. mjesto s 2 boda i 2 uzastopna remija.Shanghai Harbor i Henan klub Jiuzu Dukang sastali su se 16 puta u kineskoj Superligi, a Shanghai Harbor je imao 11 pobjeda, 1 remi i 4 poraza.Shanghai Harbour Kineska Superliga igrala je protiv Henan kluba Jiuzu Dukang 7 puta kod kuće, a Shanghai Harbour je sve pobijedio.U usporedbi s prethodnim krugom, Bao Shimeng, Citardini, Yang Shiyuan i Lu Wenjun iz Shanghai Haiganga izmijenili su Wang Shenchaoa, Rusa, Xu Xina i Liu Zhuruna u početnoj postavi, dok su Liu Yixin, Huang Ruifeng i Huang Zichang iz vinskog pretka Henan Cluba Du Kanga rotirali su Liu Bin, Wang Shangyuan i Yang Yilin.

Prekrasan trenutak

U 11. minuti Wu Lei se okrenuo i iz voleja ubacio loptu ispred šesnaesterca, ali bio je ofsajd i pogodak je nevažeći.

U 13. minuti Achim Peng iskoračio je s lijeve strane šesnaesterca i odbio se vanjskom stranom rista lijeve noge.Lopta je udarila u vanjski dio lijeve vratnice i odbila se od osnovne crte, ali je bila i ofsajd.

U 31. minuti Vargas je namjestio lijevu nogu na vrhu luka i furiozno pucao.Xu Jiamin je lako oduzeo loptu.

U 38. minuti Yang Shiyuan je izbacio loptu iz desnog kuta kaznenog prostora, ali je bio ofsajd.

U 42. minuti Kovich je gurnuo udarac iz sredine šesnaesterca, a Yan Junling magično brani loptu.

U 43. minuti Nasario je izveo korner s lijeve strane, a Maidana je glavom poslao loptu preko centra.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Yang Shiyuan pucao je daleko s vrha luka, a Xu Jiamin je uhvatio loptu.

U 47. minuti Wu Lei je zaobišao loptu u sredini šesnaesterca i pogodio, ali bio je ofsajd i pogodak je bio nevažeći.

U 54. minuti Nazario je iz slobodnog udarca s lijeve strane ubacio u šesnaesterac.Ković je glavom s lijeve strane šesnaesterca prohujao iznad grede.

U 56. minuti Xu Jiamin je pogriješio velikim udarcem u šesnaesterac.Udarac Feng Jina s desne strane šesnaesterca obranio je Xu Jiamin.Wu Lei je pao na zemlju u šesnaestercu i ubacio loptu. Wu Lei je zabio svoj treći gol u kineskoj Super ligi ove sezone i Shanghai Haigang je poveo 1-0!

U 59. minuti Nasario je iz slobodnog udarca s 25 metara bio precizan, a Yan Junling je oduzeo loptu.

U 65. minuti Vargas je s desne strane iz voleja opalio iskosa, a lopta je malo promašila desnu vratnicu.

U 70. minuti Wang Shen okreće i puca iz malog šesnaesterca.Lopta je pogodila Liu Yixina i uletjela u gol.Međutim, Wang Shen je prvi nadmašio loptu i pogodak je bio nevažeći.

图片3

图片4

U 84. minuti Nazario je izveo korner s desne strane.Kovic je visoko skočio s crte malog šesnaesterca i savladao Jianga Guangtaija te glavom poslao loptu u lijevi donji kut gola.Henan Club Jiuzu Dukang poravnao je rezultat na 1-1!

U 89. minuti Vargas je ubacio iz kuta s lijeve strane, Zhang Linpeng tukao lijevu stranu malog šesnaesterca i zabio za vodstvo Shanghai Haiganga 2:1!

图片5

图片6

U 7. minuti sudačke nadoknade Oscar je izveo korner s desne strane.Ković je glavom poslao loptu iz sredine šesnaesterca.Vargas je zaustavio loptu na lijevoj strani luka i iz voleja pogodio u bliži kut.Shanghai Harbour ubio je rezultat, 3-1!

Na kraju je Shanghai Harbor kod kuće svladao Henan Club Jiuzu Dukang s 3-1.

[Postava obje strane]

Šangajska luka (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Zamjene koje ne igraju: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic , 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Ković;

Zamjene koje ne igraju: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Slični proizvodi mogu se pronaći u Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdjasa profesionalna proizvodnja i izgradnja stadiona u kavezu poduzeća, gradimo profesionalni nogometni stadion u kavezu pokriva fleksibilno područje, može se prilagoditi za 3 osobe, 5 osoba, 7 osoba, 11 osoba i druga područja veličine mjesta i jednostavna instalacija, može se instaliran u svim unutarnjim i vanjskim prostorima.

Uz načelo proizvodnje "zaštita okoliša, visoka kvaliteta, ljepota, bez održavanja", kvaliteta proizvoda je prva u industriji, a proizvodi su također hvaljeni od strane kupaca.U isto vrijeme, mnogi "obožavatelji" kupaca uvijek su zabrinuti za dinamiku naše industrije, prateći nas da rastemo i napredujemo!

Nogometni gol

图片11

Deluxe prijenosno sjedalo za igrače

图片12

Vaša najvažnija pitanja

(1)Imate li, molim vas, odjel za istraživanje i razvoj?
Da, svo osoblje u odjelu ima više od 5 godina iskustva.Za sve OEM i ODM kupce nudimo besplatnu uslugu dizajna ako je potrebno.

(2) Koja je usluga nakon prodaje?
Odgovor u roku od 24 sata, jamstvo 12 mjeseci i vrijeme servisiranja do 10 godina.

(3) Koje je vrijeme isporuke, molim?
Obično je to 7-10 dana za uzorke, 20-30 dana za masovnu proizvodnju i to ovisi o sezoni.

(4) Možete li organizirati pošiljku za nas?
Da, morem, zrakom ili ekspresom, imamo profesionalni tim za prodaju i otpremu koji nudi najbolju i brzu uslugu.

(5) Možete li, molim vas, ispisati naš logo?