Vijesti - Jamesov rekord od 48 koševa u sezoni, Shen Jingova noć u karijeri, Lakersi su pobijedili Rocketse i prekinuli njihov niz poraza

Dana 17. siječnja po pekinškom vremenu nastavila se regularna sezona NBA lige 2022.-23. Los Angeles Lakersi igrali su uzastopne utakmice protiv Houston Rocketsa kod kuće.Na kraju utakmice Lakersi su tijesno pobijedili Rocketse 140-132.Dok su prekinuli svoj niz od 3 poraza, svojim su protivnicima dali i niz od 11 poraza.

Fokusirani igrači:

Za Lakerse, LeBron James je ubacio 16 od 26 šuteva, uključujući 5 od 10 trica i 11 od 12 slobodnih bacanja.Upisao je 48 poena, 8 skokova i 9 asistencija, a izgubljenih lopti nije bilo.48 koševa, što je također Lao Zhanov najveći rezultat u jednoj utakmici sezone.

Za Rocketse, Alperen Shin Kyung je postigao 14 od 17, 2 od 2 trice, 3 od 5 slobodnih bacanja, rekord karijere od 33 poena, 15 skokova, 6 asistencija i 4 blokade.

Ostala statistika igrača:

Ostali igrači na strani Lakersa, Troy Brown 6 poena i 3 skoka, Thomas Bryant 6 poena, 6 skokova i 2 blokade, Beverly 11 poena i 2 skoka, Schroeder 9 poena i 3 asistencije, Westbrook 24 poena, 5 skokova i 4 blokade asistencije , Gabriel 14 poena, 9 skokova i 2 blokade, Nunn 15 poena i 2 skoka, Toscano-Anderson 7 poena i 3 asistencije.

Ostali igrači na strani Rocketsa, Kenyon Martin Jr. 17 poena, 7 skokova i 2 blokade, Jabari Smith 14 poena, 4 skoka i 4 asistencije, Eric Gordon 19 poena i 8 asistencija, Jaylen Green 23 poena, 5 skokova i 3 asistencije, Tari Ethan 9 poena i 7 skokova, Jay Sean Tate 7 poena i 4 asistencije.

Konkretni rezultati: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Lakersi zaostaju).

图片5 图片4 图片3

Košarkaški obruč

Recenzija igre:

U prvoj četvrtini, Beverly je prvi pogodio tricu, ali ubrzo su Shin Kyungova ubacivanja i ubacivanja uzastopno pogađala mrežu.Nakon toga su dvije strane krenule u natezanje.Na strani Lakersa, James i Beverly nastavili su pogađati trice.Rocketsi se oslanjaju na napade Erica Gordona i Shin Kyunga kako bi redom postizali bodove.Ulaskom u drugi dio četvrtine dvije su se momčadi natjecale i izmjenjivale.Gabriel i Westbrook su izveli 2 od 2 slobodna bacanja za uzastopne prekršaje, a Troy Brown također je pogodio tricu.Ethan je napravio tip-up, a Gordon je izveo 3 od 3 slobodna bacanja.Nakon jedne četvrtine, Rocketsi su privremeno pali u zaostatku 35-37.

图片6

Košarkaški prsten

U drugoj četvrtini Lakersi su pokrenuli novi val malog vrhunca.Gabriel je napravio tip-up i pogodio za 2+1.Lakersi su jednom uspostavili dvoznamenkastu prednost.No od tada su i Rocketsi odgovorili na napadni val.Shen Jing je u posebno dobrom stanju.Nakon skoka i trice koš razlika se vratila na 5 poena.Od tada su Lakersi nastavili održavati blagu prednost, Schroeder se probio i zabio, a Toscano Anderson također je ubacio stalnu tricu.Na kraju ove četvrtine James je asistirao Beverlyju za tricu, a napravio je i polaganje 2+1 te prodorno zakucavanje.Nakon poluvremena, Lakersi su nastavili voditi 73-61.

图片7

Mijenjajući strane u ponovnoj borbi, Shen Jing je nastavio sa svojim vatrenim potezom i ubacio 8 poena u nizu, a zabio je 28 poena, čime je ispisao novi rekord za postizanje pogodaka u jednoj utakmici u karijeri.Za Lakerse, James je još uvijek u izvrsnoj formi.Nakon dvije uzastopne trice, bodovna razlika i dalje je iznad 10 poena.Ulaskom u drugi dio treće četvrtine, Gordon je napravio polaganje, Martin Jr. je zabio uzastopna zakucavanja, Rocketsi su odgovorili na val napada, a Jaylen Green također je pronašao napadački osjećaj.U završnici četvrtine uspio je skokom i ubacio tri trice.Na vrhuncu, nakon tri četvrtine, zaostajali su samo 4 boda za Lakersima 98-102.

图片9 图片8

semafor

U posljednjoj četvrtini James je ubacio čak 4 slobodna bacanja i zabio tricu.Lakersi su jednom vodili do dvoznamenkastog broja.No, Rocketsi su bili izuzetno uporni, te su se pod vodstvom Greena približili rezultatu.U posljednje 3 i pol minute utakmice Jabari-Smith je ubacio tricu, a koš razlika se vratila na 3 poena i nastavila se neizvjesnost pobjede i poraza.Od tada Rocketsi i dalje pritiskaju, Gordon je zabio polaganje, James uzvratio skokom, a Lakersi su poveli s 4 poena 50,4 sekunde do kraja utakmice.Nakon toga, Rocketsi su usvojili faul taktiku, ali nisu uspjeli.Na kraju, nakon završetka utakmice, Lakersi su tijesno pobijedili Rocketse 140-132.Dok su prekinuli svoj niz od 3 poraza, svojim su protivnicima dali i niz od 11 poraza.

图片10

Dvorana za košarku

Obje početne postave:

Rockets: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Lakersi: Patrick Beverley, Thomas Bryant, Troy Brown, Dennis Schroder, LeBron James

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Slični proizvodi mogu se pronaći u Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdjasa profesionalna proizvodnja i izgradnja stadiona u kavezu poduzeća, gradimo profesionalni nogometni stadion u kavezu pokriva fleksibilno područje, može se prilagoditi za 3 osobe, 5 osoba, 7 osoba, 11 osoba i druga područja veličine mjesta i jednostavna instalacija, može se instaliran u svim unutarnjim i vanjskim prostorima.

Uz načelo proizvodnje "zaštita okoliša, visoka kvaliteta, ljepota, bez održavanja", kvaliteta proizvoda je prva u industriji, a proizvodi su također hvaljeni od strane kupaca.U isto vrijeme, mnogi "obožavatelji" kupaca uvijek su zabrinuti za dinamiku naše industrije, prateći nas da rastemo i napredujemo!

Vaša najvažnija pitanja

(1) Imate li, molim vas, odjel za istraživanje i razvoj?
Da, svo osoblje u odjelu ima više od 5 godina iskustva.Za sve OEM i ODM kupce nudimo besplatnu uslugu dizajna ako je potrebno.

(2) Koja je usluga nakon prodaje?
Odgovor u roku od 24 sata, jamstvo 12 mjeseci i vrijeme servisiranja do 10 godina.

(3) Koje je vrijeme isporuke, molim?
Obično je to 7-10 dana za uzorke, 20-30 dana za masovnu proizvodnju i to ovisi o sezoni.

(4) Možete li organizirati pošiljku za nas?
Da, morem, zrakom ili ekspresom, imamo profesionalni tim za prodaju i otpremu koji nudi najbolju i brzu uslugu.

(5) Možete li, molim vas, ispisati naš logo?