Vijesti - Nema Jamesa, nema Davisa!Schroeder drži dan Lakersi su pobijedili Heat 112-109!

Nema Jamesa, nema Davisa!Schroeder drži dan Lakersi su pobijedili Heat 112-109!

U 11:00 sati 5. siječnja po pekinškom vremenu, regularna sezona NBA lige nastavila je biti vruća.Los Angeles Lakers protiv Miami Heata kod kuće.Lakersi su u posljednjoj utakmici izgubili s 14 razlike.

Lakersi su jedna od momčadi koje su najviše razočarale ove sezone.U okviru održavanja natjecanja među tri najbolja igrača izvan sezone, uglavnom su počistili sve igrače koji su se mogli mijenjati, samo neke igrače iz kutova.Zhan je i dalje jedan od deset najboljih igrača ove sezone, ali ima 37 godina.Guste obrve također su staklene konstitucije.Wei Shaove sposobnosti su opale, tako da Lakersi ne mogu pobijediti previše utakmica.

Učinak Heata ove sezone također je teško zadovoljiti ljude, a napadački učinak je vrlo loš.Srećom, obrana im je jaka, a zvijezde se uvijek pale i gase.Nedavno su se Heat oporavili i dobili četiri utakmice u 15 zaustavljanja.Posebno su Hiro i Abayo u vrlo vrućem stanju.Ova igra očekuje pobjedu Heata.

Lakersi, 16-21, zauzeli su 12. mjesto u Zapadnoj konferenciji.

The Heat, 20-18, zauzeo je sedmo mjesto na Istoku.

图片1图片2

图片3图片4

Obje strane počinju ovu igru:

Utakmica: Lori, Shiloh, Butler, Martin, Adebayor

Lakersi: Schroeder, Beverly, Reeves, Anderson, Bryant (James je propustio Lonnieja Walkera iz Heata zbog bolesti koja nije COVID-19)

Na početku utakmice Beverly se priključio i postigao prvi pogodak za Lakerse.Tada su Lori i Adebayor pogodili i uzvratili.Kasnije su se tri bekovske postave Lakersa ravnopravno borile s Heatom.Tada su Lakersi poveli i otvorili rezultat.Na kraju prve četvrtine, Lakersi su vodili na Heatu 32-23.

Na početku druge četvrtine, Lakersi su nastavili s dobrim ofenzivnim stanjem i nastavili t

o napadu, a jednom su zadržali dvoznamenkasto vodstvo.Na kraju sesije, Heat se iznenada potrudio.Emmanuel Adebayor neprestano je zabijao s unutarnje strane kako bi Heat smanjio razliku.Nakon borbe na poluvremenu, Lakersi 52-48 Heat.

Pola sudskih podataka obiju strana:

Lakersi: Reeves 4:3, Bryant 8:6, Beverly 4:4, Schroeder 10:2, 3:3, Weishao 12:5, 6:6, Brown 2:3, 2:2, 2:2, Gabriel 7 :2, Nann 5:5

Heat: Martin 6 poena, 3 skoka, Butler 9 poena, 2 asistencije, 2 prekida, Adebayor 12 poena, 5 skokova, 2 asistencije, 2 prekida, 2 napada, Hiro 4 poena, 2 skoka, Lori 9 poena, 2 asistencije, Audibo 4 poena, 2 lopte, 2 asistencije.图片5

图片6

2018-New-Design-Portable-Indoor-Spring-Assisted_副本 LDK1001A-košarkaški gol3_副本 LDK1001B_副本

Ako postoji neki veliki projekt o sportskim aktivnostima, ne ustručavajte se javiti mi.Budući da vam mogu pomoći svojim dugogodišnjim iskustvom u sportu, hajde, vjerujte mi!

Dobrodošli u industriju LDK, profesionalnog proizvođača sportova u Kini.Iznesite svoje zahtjeve!

Heat je jednom premašio rezultat.Lakersi su također pucali unutra i van kako bi stabilizirali situaciju, a zatim su se dvije strane neko vrijeme borile.Rezultat je naizmjenično rastao.Na kraju treće četvrtine Lakersi su vodili 79-78.

Heat je preuzeo vodstvo u posljednjoj četvrtini, ali neko vrijeme nakon toga, Lakersi su svi bili vojnici.Čuvar i Bryant uvijek su mogli odgovoriti i zadržati vodstvo.U posljednjem trenutku, Schroeder je probio polaganje u kritičnom trenutku i praktično ubio igru.Butler je bio potpuno izjednačen i promašio mu je tri poena.Konačno, Lakersi su tijesno pobijedili Heat 112-109 i dobili tri uzastopne utakmice.

Krv mi je proključala od današnje utakmice.Bez Zhanovih obrva, Lakersi su uspjeli pobijediti uredan Heat, što je sve iznenadilo.Dobro su se pokazali i Weishao, Bryant i Schroeder.Ovo je pobjeda momčadi.Svatko je heroj.

Nadam se da će se ovaj civil moći odmoriti u Lao Zhanovo vrijeme.Igrajte kako biste trebali, igrajte svoje posebne vještine i dajte Zhanu odmor.Iako Lakersi imaju loš rezultat, ove će sezone možda biti teško igrati u doigravanju, ali vjerujem da nam Zhan i Lakersi mogu dati objašnjenje.Želim vikati, prvenstvo Lakersa!