Vijesti - Sassuolo 0:2 Napoli——Prekrasna nogometna utakmica

Sassuolo 0:2 Napoli——Prekrasna nogometna utakmica

Lider Serie A Napoli pomaknuo se 18 bodova na vrhu ljestvice zahvaljujući rutinskoj pobjedi u gostima nad Sassuolom.

Napoli je zabio nakon samo 12 minuta preko Khvicha Kvaratskhelia, pucajući nisko u kut nakon dobrog prodora.

Armand Lauriente pogodio je vratnicu za domaćine, prije nego što je Victor Osimhen pogodio okvir za Napoli.

Osimhen je povisio na 2-0 nakon 33 minute kada je snažno pucao u okretu i svladao vratara Sassuola Andrea Consiglija na bližoj vratnici.

Osimhen je sada zabio u sedam uzastopnih utakmica Serie A za Napoli, koji pokušava postati talijanski prvak tek treći put i prvi put nakon 1989-90.

Gosti su mislili da su dodali treći gol u sudačkoj nadoknadi preko Giovannija Simeonea, ali je isključen nakon videoprovjere pomoćnog suca koja je pokazala da je postojao ofsajd.

Napoli je izgubio samo jednu prvenstvenu utakmicu cijele sezone i ima 62 boda iz 23 utakmice, a drugoplasirani Inter iz Milana ima 44 boda.

Inter ima utakmicu manje koju igra u subotu kada na San Siru dočekuje Udinese.

Napoli je završio iznad Liverpoola u svojoj skupini Lige prvaka i igra u gostima kod Eintracht Frankfurta u prvoj utakmici osmine finala u utorak.

Izgradite teren u svom dvorištu i pridružite se ovom uzbudljivom sportu.Kako to realizirati?LDK vam pomaže.LDK nudi uslugu na jednom mjestu, opslužuje sveobuhvatnu opremu za teren, uključujući ogradu, umjetnu travu, nogometne golove itd.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdjasa profesionalna proizvodnja i izgradnja stadiona u kavezu poduzeća, gradimo profesionalni nogometni stadion u kavezu pokriva fleksibilno područje, može se prilagoditi za 3 osobe, 5 osoba, 7 osoba, 11 osoba i druga područja veličine mjesta i jednostavna instalacija, može se instaliran u svim unutarnjim i vanjskim prostorima.

Uz načelo proizvodnje "zaštita okoliša, visoka kvaliteta, ljepota, bez održavanja", kvaliteta proizvoda je prva u industriji, a proizvodi su također hvaljeni od strane kupaca.U isto vrijeme, mnogi "obožavatelji" kupaca uvijek su zabrinuti za dinamiku naše industrije, prateći nas da rastemo i napredujemo!