Vijesti - Tang Xijing osvojio srebrnu medalju na Svjetskom prvenstvu u gimnastici!

Tang Xijing osvojio srebrnu medalju na Svjetskom prvenstvu u gimnastici!

QQ截图20191012163133

Kineski tim Tang Xijing osvojio je srebrnu medalju s 56,899 bodova u finalnom natjecanju u ženskom pojedinačnom višeboju Svjetskog prvenstva u gimnastici koje je završilo jučer.

QQ截图20191012163045

Ovo je prvi put da sudjeluje na Svjetskom prvenstvu, tako sam ponosan na nju!Također čestitamo!

b8eea0f561facc842d52e15f902add184825

(Savršeno se ponašala na gredi)

Naša LDK greda za ravnotežu također se može koristiti u profesionalnim natjecanjima, poput ove LDK0302.

QQ截图20191012170027

Visina ove grede za ravnotežu može se podesiti od 0,7 m do 1,25 m s varijacijama od 50 mm.

QQ截图20191012171143

Šipka je izrađena od aluminijske ovalne šipke presvučene neklizajućom kožom.To je standard natjecanja.