Vijesti - UEFA Europska liga – C Luo je ponudio asistenciju Manchester Unitedu 1-0 Real Sociedad drugo doigravanje skupine

UEFA Europska liga – C Luo je ponudio asistenciju Manchester United 1-0 Real Sociedad drugo doigravanje skupine

U rano jutro 4. studenog po pekinškom vremenu, u utakmici šestog kola Grupe E Kupa UEFA 2022./2023., Real Sociedad je na domaćem terenu susreo "Crvene vragove" Manchester United.C Luo je nakon prvog poluvremena asistirao 18-godišnjem Gana Joeu za prodor po golu, nakon čega obje momčadi nisu imale uspjeha, ManchesterUjedinjenu gostima 1-0 pobjeda nad Real Sociedadom, ali zbog gol-razlike u drugoj skupini, neće izravno izvan linije igrati play-off, Real Sociedad prvi u skupini za prolaz u nokaut fazu.
Manchester United 9 utakmica bez poraza u dobrom stanju C Luo asistira + 70 metara unazad da bi potjerao srce borbe za pobjedu neće umrijeti

U uvodnoj fazi, Real Sociedad je krenuo pod visokim pritiskom, samo 30 sekundi Real Sociedad je napao u blizini šesnaesterca Uniteda, Martin lijevi ubačaj izletio je ravno iz donje linije.U 5. minuti Real Sociedad je napredovao u sredini, Merino je prošao točno iza Fernandesa ubacio u peterac lijevom nogom odbijen udarac.U 8. minuti United je konačno imao priliku za napad u blizini kaznenog prostora Real Sociedada, Luke Shaw je birao okvir, C Luo se naslonio na leđa braniča da uzme loptu i spustio loptu, sudac nije rekao ništa.

U 16. minuti izjednačenje je prekinuto, Unitedovo zadnje polje unazad De Gea dugim dodavanjem točno je pronašao desnu stranu B feea, potonji glavom u sredinu, C Luo je dobio loptu i izbacio preciznu desnu nogu izravno, 18-godišnji -stari mladi Ganacho uz lijevu stranu brzog napadača, ubacio je loptu u polje lijevom nogom uboden.Ghanacho je postigao svoj prvi pogodak ove sezone i doveo Manchester United u vodstvo od 1-0 u gostima.

U 20. minuti Real Sociedad je napao s lijeve strane terena, Merino je uzeo loptu i pucao iz sredine, no branič je blokirao udarac.U 26. minuti Manchester United je uzeo loptu na sredini terena, B fee je dobio loptu na sredini terena i iskosa uputio na lijevu stranu obrane.U 31. minuti, veznjak Real Sociedada, 19-godišnji Martin, pokušao je dalekometnim udarcem koji je prošao pored gola.U 40. minuti Manchester United je kontinuirano sipao loptu u zaleđe, Ghanacho je petom zakucao loptu u sredinu terena i bio izbijen, Martin je dobio loptu u sredini i bez prijetnje pogodio gol pod smetnjama Casemiro.

U 41. minuti Lisandro je poslao dug pas od više od 70 metara prema začelju igrališta kako bi odigrao pozadi, C Luo je velikom brzinom prema naprijed tjerao središnjeg braniča Real Sociedada, Pacheca, promašio je loptu, C Luo je imao jednu priliku da se suoči s napadačkim vratarom C Luo je odabrao udarac malo visoko.U 43. minuti Real Sociedad je napao nakon uspješne kontre ispred terena, a asistiranom Grosabelu ispred šesnaesterca je matirao De Gea.

U drugom poluvremenu, u 47. minuti, Real Sociedad je ubacio loptu s lijeve strane, a udarac glavom sa sredine terena bio je previsok uz ometanje Thurrotta.U 58. minuti Manchester United se prilagodio i Rashforda zamijenio Van Der Beekom koji je bio osrednji u završnici napada.Fernandesov udarac glavom otišao je preko gola.

U 70. minuti Real Sociedad je ubacio loptu u peterac s lijeve strane igrališta, a Fernandes je nakon povratnog udarca glavom pucao visoko iz peterca.U 76. minuti Rashford je bio odsječen na sredini terena, a Thurrott je prošao s loptom i pucao visoko.U 79. minuti Thurrott je s peterca pucao nisko i daleko.

Nakon toga, Manchester United je nastavio vješati loptu prema petercu Real Sociedada, ali nikako da uhvati udarac glavom.Cijeli susret završio je tako da je Manchester United u gostima svladao Real Sociedad 1-0, ali zbog gol-razlike drugoplasirani u skupini neće izravno ispasti iz skupine i igrat će dvokružno doigravanje s trećom skupinom. Lige prvaka.

Postave obje strane

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58 minuta 39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81 minuta 17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 min. 10-Rashford), 8-B naknada, 49-Ganacho (81 min. 5-Maguire ) / 7-Cro

Real Sociedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58 min. 6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81 min. 5-Suverdia), 42-Martin (58 min. 17-Navarro) / 19-Serote, 9- Carlos Fernandez (71 min. 16-Guevara)

Slični proizvodi mogu se pronaći u Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdjasa profesionalna proizvodnja i izgradnja stadiona u kavezu poduzeća, gradimo profesionalni nogometni stadion u kavezu pokriva fleksibilno područje, može se prilagoditi za 3 osobe, 5 osoba, 7 osoba, 11 osoba i druga područja veličine mjesta i jednostavna instalacija, može se instaliran u svim unutarnjim i vanjskim prostorima.

Uz načelo proizvodnje "zaštita okoliša, visoka kvaliteta, ljepota, bez održavanja", kvaliteta proizvoda je prva u industriji, a proizvodi su također hvaljeni od strane kupaca.U isto vrijeme, mnogi "obožavatelji" kupaca uvijek su zabrinuti za dinamiku naše industrije, prateći nas da rastemo i napredujemo!

Nogometni gol

图片3 图片4 图片5 图片6

Deluxe prijenosno sjedalo za igrače

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Vaša najvažnija pitanja

(1) Imate li, molim vas, odjel za istraživanje i razvoj?
Da, svo osoblje u odjelu ima više od 5 godina iskustva.Za sve OEM i ODM kupce nudimo besplatnu uslugu dizajna ako je potrebno.

(2) Koja je usluga nakon prodaje?
Odgovor u roku od 24 sata, jamstvo 12 mjeseci i vrijeme servisiranja do 10 godina.

(3) Koje je vrijeme isporuke, molim?
Obično je to 7-10 dana za uzorke, 20-30 dana za masovnu proizvodnju i to ovisi o sezoni.

(4) Možete li organizirati pošiljku za nas?
Da, morem, zrakom ili ekspresom, imamo profesionalni tim za prodaju i otpremu koji nudi najbolju i brzu uslugu.

(5) Možete li, molim vas, ispisati naš logo?