Vijesti - Koju košarkašku opremu NBA koristi za utakmice

Koju košarkašku opremu NBA koristi za utakmice

8. travnja po pekinškom vremenu, u regularnoj sezoni NBA lige, Timberwolvesi su pobijedili Lakerse rezultatom 127-117.Timberwolvesi su se vratili na broj 1 Zapadne konferencije NBA lige.Lakersi su se vratili na deveto mjesto Zapadne konferencije NBA lige prije današnje utakmice.Nakon poraza u današnjoj utakmici, oni su 0,5 utakmica iza Kingsa – osmi u Zapadnoj konferenciji NBA lige, i 1,5 utakmicu ispred Warriorsa, desetih u Zapadnoj konferenciji NBA lige.

James je na ovoj utakmici izostao zbog bolesti.U prvoj četvrtini utakmice Anthony Davis odigrao je cijelu sezonu i vodio Lakerse do 37 poena u jednoj četvrtini, vodio je Timberwolvese za 4 poena i završio prvu četvrtinu.Međutim, zbog udarca u oko, Anthony Davis se kasnije rano povukao zbog ozljede.U drugoj četvrtini Naz Reid je predvodio Timberwolvese sa 18 koševa u jednoj četvrtini i zabio 46 poena, prestigavši ​​Lakerse.Na kraju poluvremena Timberwolvesi su vodili Lakerse s 15 razlike.U trećoj četvrtini eksplodirao je Jackson Hayes, a Lakersi vratili razliku na samo 10 poena.U posljednjoj četvrtini Lakersi su naporno radili u lovu na bodove, dok su Timberwolvesi stabilizirali rezultat.Na kraju su Timberwolvesi svladali Lakerse rezultatom 127-117.

1

Kao što znamo, međunarodni košarkaški turniri su vrlo intenzivni.Ne zahtijeva samo izvrsne košarkaše, već i savršen teren kako bi izvrsni sportaši mogli u potpunosti osloboditi svoje sposobnosti.Dakle, što uključuje savršen stadion?FIBA standardni košarkaški stalci, košarkaški tereni s drvenim podovima, kao i mjerači vremena i semafori.

Kakvo onda košarkaško igralište može biti FIBA ​​košarkaško igralište?