Vijesti - ZHU Xueying osvojila zlato u ženskoj gimnastici na trampolinu

ZHU Xueying osvaja zlato u ženskoj gimnastici na trampolinu

ZHU

ZHU Xueying dosegla je nove visine i osvojila zlato u ženskoj gimnastici na trampolinu u Narodnoj Republici Kini.

U vrlo natjecateljskom finalu, 23-godišnjak je izveo niz nevjerojatnih preokreta, skokova i salta i završio na vrhu tablice s 56,635 bodova.

Sjajna rutina također je lišila favoritkinju utrke, Kanađanku Rosannagh MacLennan, trećeg olimpijskog zlata.32-godišnjakinja je završila malo izvan medalja na četvrtom mjestu, 55.460.

Kanadski gimnastičar bio je brončani i mučno je čekao dok bivši olimpijski prvak mladih Zhu, koji je bio posljednji natjecatelj, nije završio svoju rutinu.

Njegov timski kolega LIU Lingling, 26, osvojio je srebro s 56.350 bodova u Ariake Gymu 30. srpnja. Dvojica kineskih sportaša eliminirala su prvo i drugo od 16 polja u finalu.Ovo je prvi put da je neka zemlja osvojila zlato i srebro u ženskoj gimnastici na trampolinu na Olimpijskim igrama.

Bronca je pripala voljenoj Britanki Bryony Page (30), koja je osvojila srebro u Riju 2016. s 55.735.

Naravno, savršeni nastup sportaša zahtijeva ne samo dobre vještine, već i kvalitetan trampolin kao potporu.Naš LDK može našim klijentima pružiti mnogo različitih vrsta visokokvalitetnih trampolina.Postoje stilovi treninga i stilovi natjecanja koje možete odabrati, kao i stilovi u zatvorenom i na otvorenom koje možete odabrati.Danas preporučujem popularni FIG certificirani trampolin —LDK51071.
zhu-2

Njegova mrežasta površina prošivena je najlonskom trakom.Širina trake: 4 mm uzdužno i 4 mm bočno;opremljen parom pokretnih kolica koja se mogu podizati i spuštati;opruga glavnog okvira ima sloj od 5 cm zaštitne podloge koja prekriva opruge sa svih strana, a koje su fiksirane na četiri strane čičak trakom.Na okviru trampolina;pričvršćeni okvir opremljen je zaštitnom podlogom debljine 20 cm.tako da će biti dobar izbor ako tražite trampolin visoke kvalitete, više detalja o ovom modelu ili više modela o našem trampolinu slobodno nas kontaktirajte.

Stvaramo i gradimo vodeće robne marke koje služe i nadahnjuju sportaše.Isporučujemo vrijednost kupcima kroz rast i neumoljivo poboljšanje.Iskreno se veselimo suradnji s vama!