Hírek – A Celtics rettenthetetlen, a Lakers büszke a karácsonyi meccsre

A Celtics rettenthetetlen, a Lakers büszke a karácsonyi meccsre

1-1

December 26-án, pekingi idő szerint kora reggel kezdődik az NBA karácsonyi háborúja.Minden játék egy fókusz leszámolás, tele kiemelésekkel!A legszembetűnőbb a reggel 6 órakor kezdődő sárga-zöld csata.Ki nevethet utoljára az NBA legjobb klubjai közötti csatában?

A Celtics vs Lakers mindig is a legaktuálisabb és legérdekesebb meccs volt az NBA-ben.Mindkét csapat 17 NBA-bajnoki címet nyert, és holtversenyben áll az első helyen.Akár az alapszakaszról, akár a döntőről van szó, minden alkalommal hatalmas szikrák lesznek, amikor a két csapat találkozik.Az előző szezonban a Celtics hazai pályán, James' Layup játékát a rendes játékidő utolsó percében blokkolták Tatum gengszterei, ami szintén felzúdulást váltott ki.

1-2

A Celtics folytatja remek teljesítményét ebben a szezonban.22 győzelemmel és 6 vereséggel haladnak tovább, ezzel vezetik a bajnokságot.Utolsó meccsükön idegenben győzték le az utóbbi időben jó formában lévő Clipperst.Porzingis és Holiday, akiket ebben a szezonban kereskedés útján mutattak be, tökéletesen beilleszkedett a csapatba.A 2,21 méter magas Porzingis megoldotta a Celtics belső magassághiányát és rossz vázvédelmét, a mindenes gárda Holiday még inkább A külső tűzerő kiegészítése mellett a védelem szilárdságáról is gondoskodik.Ahogy Tatum és Brown tovább érik, az erős és erős Celtics kétségtelenül a bajnoki esélyesek ebben a szezonban.A Celtics ezúttal régi ellenségével, a Lakersszel néz szembe, és ez egybeesik a karácsonyi meccsel.Minden bizonnyal mindent megtesznek azért, hogy ellenfelüknek keserű nyaralása legyen.

1-3

A Celtics gyors fejlődéséhez képest a Los Angeles Lakers legutóbbi helyzete rendkívül rossz.A középszezoni bajnokság megnyerése után a formájuk zuhant, és a kilencedik helyre estek vissza a nyugati konferenciában.James 40+ teljesítményében bíztak az utolsó meccsen, hogy legyőzzék a Thundert, és megállítsák 4 meccses vereségsorozatukat.A vereségsorozat során James és Mei teljesítménye továbbra is erős volt, de a többi szerepjátékos rossz állapota megnehezítette a Lakers versenyét más csapatokkal.Russell, aki a harmadik legmagasabb fizetést kapja a csapatban, továbbra sem tud megszabadulni a „vízi srác” címétől.Instabil teljesítménye miatt kereskedelmi pletykákba is belekeveredett.Szerencsére Ham vezetőedző az utolsó meccsen időben módosította a felállást, így Russellt eltávolította a kezdőből, és megnövelte Hachimura játékidejét.Hachimura kiemelkedő teljesítményével a vezetőedző bizalmát is viszonozta.Azonban a következő meccsen a liga első számú Celticsszel találkozva a Lakers nem biztos, hogy optimista az egymást követő meccsek megnyerését illetően.

December 26-án, pekingi idő szerint az NBA karácsonyi meccsén a Celtics 126-115-re legyőzte a Lakers csapatát.

Lakers (16-15): Nongmei 40 pontot, 13 lepattanót és 4 gólpasszt jegyzett, Prince 17 pontot, 4 lepattanót és 3 gólpasszt, James 16 pontot, 9 lepattanót és 8 gólpasszt, Rui Hachimura 12 pontot és 3 lepattanót jegyzett, Reeves 11 pontot, 6 lepattanót és 3 gólpasszt jegyzett., Russell 8 pont és 6 gólpassz, Vanderbilt 6 pont és 6 lepattanó

Celtics (23-6): Porzingis 28 pont és 11 lepattanó, Tatum 25 pont, 8 lepattanó és 7 gólpassz, Brown 19 pont és 5 lepattanó, White 18 pont és 11 gólpassz, Holiday 18 pont, 7 lepattanó és 7 gólpassz, Pritchard 10 pontokat

A meccs első negyedében a Celtics álomrajtot mutatott be 12-0-ra, a Lakers pedig a negyed végén kontrázott, így egy számjegyűre hajszolta a pontkülönbséget.A második negyedben a vastag szemöldök tetőpontra vezette a csapatot, és tovább csökkentette a pontkülönbséget.Prince egymást követő hárompontos ütésekkel segítette a Lakerset, hogy a pontkülönbséget mindössze 1 pontra űzze.A harmadik negyedben a Celticsben mindenki összefogott, hogy ismét növelje a pontkülönbséget.Az utolsó negyedben a Celtics kétszámjegyűre növelte a pontkülönbséget.A Lakers keményen üldözte, de nem tudta csökkenteni a pontkülönbséget.A Celtics végül 126-115-re legyőzte a Lakers csapatát.

1-4

Ami a kosárlabda állványt illeti, azért vagyok itt, hogy bemutassak néhány kosárlabda állványt.

A FIBA ​​által jóváhagyott elektromos hidraulikus kosárlabda karika a versenyekhez.

9. Bélés: Kiváló minőségű, tartós FIBA alapértelmezett vastagság

10. Felületkezelés: Elektrosztatikus epoxi porfestés, környezetvédelem, savgátló,anedvességmentes, festési vastagság: 70-80um

Ha nincs szüksége a FIBA ​​szabványra, az rendben van. Más stílusokat is választhat.

Jellemző: erős ütésállóság, nagy átlátszóság,

Nem tükröződik, jó időjárásálló, öregedésgátló, korróziógátló.

Anti-UV, öregedésgátló, biztonságos párnázással ellátva.

festési vastagság: 70-80um.

9.Jellemző: leszerelhető, könnyen összeszerelhető és szállítható, slam dunk, minden korosztály számára alkalmas.

41 éve foglalkozunk sportfelszerelésekkel.

mi vagyunk a sportpályák létesítményeinek és felszereléseinek egyablakos szállítója futballpályákhoz, kosárlabdapályákhoz, padelpályákhoz, teniszpályákhoz, tornapályákhoz stb. Ha bármilyen árajánlatra van szüksége, forduljon hozzám bizalommal.