Hírek – Kínai Szuperliga – Wu Lei, Zhang Linpeng és Vargas közreműködött, Haigang 4 gólt szerzett, és 3-1-re kikapott Henantől

Március 30-án 20 órakor a Shanghai Haigang és a Henan Club Jiuzu Dukang mérkőzést rendezték a 2024-es kínai szuperliga harmadik fordulójában a Shanghai SAIC Pudong Football Stadionban.Végül a Shanghai Harbour 3-1-re nyert.Az 56. percben Wu Lei szerezte az első gólt egy ráadásból;a 84. percben Kovich fejessel egyenlített;a 89. percben Zhang Linpeng fejes gólt szerzett;a szünet 7. percében Vargas pecsételte meg a győzelmet.Emellett Wu Lei (2-szer), Yang Shiyuan és Wang Shenchao 4 gólt szerzett, és mindannyian lesnek nevezték őket.A Shanghai Harbour egymás után 2 meccset nyert hazai pályán.Az első 3 fordulóban 2 győzelem és 1 döntetlen van, amivel 7 pontot gyűjtött össze.A kínai szuperliga történetében mind a 8 hazai mérkőzését megnyerte ellenfelei ellen.A Henan klub, Jiuzu Dukang az első 3 fordulóban nyeretlen volt, 2 döntetlen és 1 vereség mellett 2 pontot gyűjtött.

A kínai szuperliga első két fordulójában a Shanghai Haigang a 4. helyen végzett 1 győzelemmel, 1 döntetlennel és 4 ponttal, míg a Henan Club Jiuzu Dukang a 11. helyen végzett 2 ponttal és 2 egymást követő döntetlennel.A Shanghai Harbour és a Henan Jiuzu Dukang klub 16-szor találkozott egymással a kínai szuperligában, a Shanghai Harbour 11 győzelemmel, 1 döntetlennel és 4 vereséggel zárt.A Shanghai Harbour Kínai Szuperliga hétszer játszott otthon a Henan klub Jiuzu Dukang ellen, és a Shanghai Harbor mindent megnyert.Az előző körhöz képest a Shanghai Haigang Bao Shimeng, Citardini, Yang Shiyuan és Lu Wenjun Wang Shenchao, Rusa, Xu Xin és Liu Zhurun, míg Liu Yixin, Huang Ruifeng és Huang Zichang a Henan Club boros őse, Du Kang. forgatta Liu Bint, Wang Shangyuant és Yang Yilint.

Csodálatos pillanat

A 11. percben Wu Lei megfordult, és a tizenhatos előteréről lőtte a labdát, de az les volt, így a gól érvénytelen volt.

A 13. percben Achim Peng lépett előre a tizenhatos bal oldaláról, és bal lábának lábfején kívülről kipattant.A labda a bal kapufa külső részét találta el, és kipattant az alapvonalról, de les is volt.

A 31. percben Vargas megigazította a bal lábát az ív tetején, és dühödten lőtt.Xu Jiamin könnyedén elkobozta a labdát.

A 38. percben Yang Shiyuan lőtte ki a labdát a tizenhatos jobb sarkáról, de les volt.

A 42. percben Kovich lövését tolta a tizenhatos közepéről, Yan Junling pedig varázsütésre hárította a labdát.

A 43. percben Nasario adott be egy bal oldali szögletet, Maidana pedig középre fejelte a labdát.

A leállás első percében Yang Shiyuan lőtt egy távoli lövést az ív tetejéről, és Xu Jiamin elkapta a labdát.

A 47. percben Wu Lei kiívelte a labdát a tizenhatos közepén, és betalált, de les volt, a gól érvénytelen volt.

Az 54. percben Nazario adott bal oldali szabadrúgást a tizenhatosba.Kovic fejese a tizenhatos bal oldaláról a léc fölé ment.

Az 56. percben Xu Jiamin nagyot rúgott a tizenhatoson belül.Feng Jin jobb oldali lövését Xu Jiamin védte.Wu Lei a földre esett a tizenhatoson belül, és besöpörte a labdát. Wu Lei megszerezte harmadik gólját a kínai szuperligában ebben a szezonban, és a Shanghai Haigang 1-0-ra vezetett!

Az 59. percben Nasario 25 méterről leadott szabadrúgása túl jó volt, Yan Junling pedig elkobozta a labdát.

A 65. percben Vargas eresztette el a jobb oldalról a felső ívet, és a labda kissé elkerülte a jobb kapufát.

A 70. percben Wang Shen megfordult, és a kis tizenhatosról lőtt.A labda Liu Yixint találta el, és a kapuba repült.Wang Shen azonban előbb felülmúlta a labdát, és a gól érvénytelen volt.

图片3

图片4

A 84. percben Nazario adott be egy jobb oldali szögletet.Kovic magasan ugrott a kis tizenhatos vonaláról, és megverte Jiang Guangtai-t, és a labdát a kapu bal alsó sarkába fejelte.A Henan Club Jiuzu Dukang egyenlített, 1-1!

A 89. percben Vargas adott be egy bal oldali szögletet, Zhang Linpeng a kis tizenhatos bal oldalát találta el és gólt szerzett, a Shanghai Haigang 2-1-re vezetett!

图片5

图片6

A leállítás 7. percében Oscar adott be egy szögletet jobbról.Kovic fejelte a labdát a tizenhatos közepéről.Vargas az ív bal oldalán állította meg a labdát, és a közeli sarokba lőtt.A Shanghai Harbour megölte az eredményt, 3-1!

A Shanghai Harbour végül hazai pályán 3-1-re legyőzte a Henan Club Jiuzu Dukangot.

[Mindkét oldal felállása]

Sanghaji kikötő (4231): 1-Yan Junling;31-Bao Shimeng (53'4-Wang Shenchao), 3-Jiang Guangtai, 5-Zhang Linpeng, 19-Wang Zhen'ao;18-Citadini, 20-Yang Shiyuan (79'9) -Gustavo);11-Lv Wenjun (64'8-Oscar), 10-Vargas, 27-Feng Jin (80'17-Shen Zigui);7-Wu Lei (80'16-Xu Xin);

Nem játszanak a cserejátékosok: 2-Li Ang, 12-Chen Wei, 13-Wei Zhen, 14-Li Shenglong, 37-Chen Xuhuang, 41-Liang Kun, 45-Liu Xiaolong

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Liu Yixin, 36-Maidana, 24-Li Songyi, 13-Xu Haofeng;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic, 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Nazario (90+2'9-Feng Boyuan), 20-Kovic;

Nem játszanak a cserejátékosok: 1-Shi Chenglong, 3-Zhou Yuande, 16-Yang Kuo, 17-Wang Jinshuai, 21-Chen Keqiang, 23-Ke Zhao, 27-Niu Ziyi, 32-Li Tenglong

图片7

Hasonló termékek megtalálhatók itt Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdéna ketreces stadion vállalkozások professzionális gyártása és építése, professzionális ketreces futballstadiont építünk, rugalmas területet fed le, testreszabható 3 fő, 5 fő, 7 fő, 11 fő és a helyszín méretű egyéb területek, és könnyen telepíthető bármilyen beltéri és kültéri helyszínre telepíthető.

A „környezetvédelem, magas minőség, szépség, zéró karbantartás” gyártási elv mellett a termékek minősége az első az iparágban, a termékeket a vásárlók is dicsérik.Ugyanakkor sok vásárló "rajongója" mindig aggódik iparágunk dinamikája miatt, ami elkísér minket a növekedéshez és a fejlődéshez!

Foci gól

图片11

Deluxe hordozható játékosülés

图片12

A legfontosabb kérdéseid

(1)Van K+F részleged?
Igen, az osztály minden alkalmazottja több mint 5 éves tapasztalattal rendelkezik.Minden OEM és ODM ügyfelünk számára ingyenes tervezési szolgáltatást kínálunk, ha szükséges.

(2) Mi az értékesítés utáni szolgáltatás?
Válaszoljon 24 órán belül, 12 hónap garancia és akár 10 év szervizidő.

(3) Mennyi az átfutási idő?
Általában 7-10 nap mintáknál, 20-30 nap tömeggyártásnál, és ez évszakonként változik.