Hírek – James 48 pontos szezoncsúcsa, Shen Jing pályafutása estéjén a Lakers legyőzte a Rocketst, hogy megszakítsa a vereség sorozatát

James 48 pontos szezoncsúcsa, Shen Jing pályafutása estéjén a Lakers legyőzte a Rocketst, hogy megszakítsa vereségsorozatát

Pekingi idő szerint január 17-én folytatódott az NBA 2022–23-as alapszakasza, a Los Angeles Lakers hazai pályán a Houston Rockets ellen játszik egymás ellen.A meccs végén a Lakers kis híján 140-132-re verte a Rocketst.Miközben megszakították a 3 meccses vereségsorozatukat, egy 11 meccses vereségsorozatot is megadtak ellenfelüknek.

Fókuszban lévő játékosok:

A Lakersnél LeBron James 26 lövésből 16-ot lőtt, ebből 10 hárompontosból 5-öt és 12-ből 11-et szabaddobott.48 pontot, 8 lepattanót és 9 gólpasszt jegyzett, labdák nem voltak a meccsen.48 pont, egyben Lao Zhan legmagasabb pontszáma a szezon egyetlen meccsén.

A Rocketsnél Alperen Shin Kyung 17-ből 14-et, 2-ből 2 hárompontost, 5-ből 3-at szabaddobott, karriercsúcsát jelentő 33 pontot, 15 lepattanót, 6 gólpasszt és 4 blokkot jegyzett.

Egyéb játékos statisztikák:

A Lakers további játékosai: Troy Brown 6 pont és 3 lepattanó, Thomas Bryant 6 pont, 6 lepattanó és 2 blokk, Beverly 11 pont és 2 lepattanó, Schroeder 9 pont és 3 gólpassz, Westbrook 24 pont, 5 lepattanó és 4 blokk gólpassz , Gabriel 14 pont, 9 lepattanó és 2 blokk, Nunn 15 pont és 2 lepattanó, Toscano-Anderson 7 pont és 3 gólpassz.

További játékosok a Rockets oldalán: Kenyon Martin Jr. 17 pont, 7 lepattanó és 2 blokk, Jabari Smith 14 pont, 4 lepattanó és 4 gólpassz, Eric Gordon 19 pont és 8 gólpassz, Jaylen Green 23 pont, 5 lepattanó és 3 gólpassz. Tari Ethan 9 pont és 7 lepattanó, Jay Sean Tate 7 pont és 4 gólpassz.

Konkrét pontszámok: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (a Lakers hátul).

图片5 图片4 图片3

Kosárlabda karika

Játék ismertető:

Az első negyedben Beverly talált be először egy hárompontost, de hamarosan Shin Kyung kanyarodásai és dobásai egymás után találták el a hálót.Ezt követően a két fél huzavonaba kezdett.A Lakers oldalán James és Beverly továbbra is dobta a hárompontosokat.A Rockets Eric Gordon és Shin Kyung támadásaira támaszkodik a pontszerzés érdekében.A negyed utolsó felébe lépve a két csapat versengett és forgott.Gabriel és Westbrook 2-ből 2-t lőtt szabaddobásból egymás utáni szabálytalanságért, és Troy Brown is hárompontos volt.Ethan tippelt, Gordon pedig 3-ból 3-at.Az egyetlen negyed után átmenetileg 35-37-re alulmaradt a Rockets.

图片6

Kosárlabda gyűrű

A második negyedben a Lakers elindította a kis csúcspont új hullámát.Gabriel tippelt és 2+1-et szerzett.A Lakers egyszer már kétszámjegyű előnyt szerzett.De azóta a Rockets is reagált a támadási hullámra.Shen Jing különösen jó állapotban van.Egy ziccer és egy hárompontos után 5 pontra tért vissza a pontkülönbség.Azóta is megőrizte enyhe előnyét a Lakers, Schroeder áttört és betalált, Toscano Anderson pedig stabil hárompontost is jegyzett.A negyed végén James asszisztált Beverlynek egy hárompontos eltalálásához, emellett 2+1-es lemaradást és áttörést is végzett.A félidő után továbbra is a Lakers vezetett 73-61-re.

图片7

Shen Jing, aki újra felvette a küzdelmet, folytatta tüzes erejét, és zsinórban 8 pontot szerzett, és 28 pontot szerzett, ami új rekordot írt pályafutása során egyetlen meccsen szerzett gólok tekintetében.A Lakersnél James továbbra is kiváló formában van.Két egymást követő hárompontos elütése után továbbra is 10 pont felett van a pontkülönbség.A harmadik negyed második felébe lépve Gordon hárítást végzett, Martin Jr. egymás után ütött be, a Rockets válaszolt a támadási hullámra, és Jaylen Green is támadó érzést talált.A negyed végén egy ziccerrel sikerült és három hárompontost ért el.A csúcsponton három negyed után már csak 4 pontra volt lemaradva a Lakerstől, 98-102.

图片9 图片8

eredményjelző tábla

Az utolsó negyedben James még 4 szabaddobást is végrehajtott és egy hárompontost is jegyzett.A Lakers egyszer kétszámjegyűre vezetett.De a Rockets rendkívül kitartó volt, és Green vezetésével közelebb kerültek az eredményhez.A játékrész utolsó 3 és fél percében Jabari-Smith hárompontost lőtt, a pontkülönbség pedig visszaállt 3 pontra, és újra kialakult a győzelem és a vereség feszültsége.Azóta a Rockets még mindig keményen nyomja, Gordon leütést ért el, James egy ziccerrel válaszolt, a Lakers pedig 4 ponttal vezetett 50,4 másodperccel a meccsből.Ezt követően a Rockets szabálytalansági taktikát alkalmazott, de kudarcot vallott.A meccs végén a Lakers kis híján 140-132-re verte a Rocketst.Miközben megszakították a 3 meccses vereségsorozatukat, egy 11 meccses vereségsorozatot is megadtak ellenfelüknek.

图片10

Kosárlabda csarnok

Mindkét kezdőcsapat:

Rockets: Kenyon Martin Jr., Alperon Shinkyung, Jabari Smith Jr., Eric Gordon, Jaylen Green

Lakers: Patrick Beverley, Thomas Bryant, Troy Brown, Dennis Schroder, LeBron James

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Hasonló termékek megtalálhatók itt Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdéna ketreces stadion vállalkozások professzionális gyártása és építése, professzionális ketreces futballstadiont építünk, rugalmas területet fed le, testreszabható 3 fő, 5 fő, 7 fő, 11 fő és a helyszín méretű egyéb területek, és könnyen telepíthető bármilyen beltéri és kültéri helyszínre telepíthető.

A „környezetvédelem, magas minőség, szépség, zéró karbantartás” gyártási elv mellett a termékek minősége az első az iparágban, a termékeket a vásárlók is dicsérik.Ugyanakkor sok vásárló "rajongója" mindig aggódik iparágunk dinamikája miatt, ami elkísér minket a növekedéshez és a fejlődéshez!

A legfontosabb kérdéseid

(1) Kérem, van K+F részlege?
Igen, az osztály minden alkalmazottja több mint 5 éves tapasztalattal rendelkezik.Minden OEM és ODM ügyfelünk számára ingyenes tervezési szolgáltatást kínálunk, ha szükséges.

(2) Mi az értékesítés utáni szolgáltatás?
Válaszoljon 24 órán belül, 12 hónap garancia és akár 10 év szervizidő.

(3) Mennyi az átfutási idő?
Általában 7-10 nap mintáknál, 20-30 nap tömeggyártásnál, és ez évszakonként változik.