Hírek - Li Yingying 15 ponttal a kínai női röplabda-válogatott 3-0-ra legyőzte Lengyelországot, és ezzel véget ért a hárommeccses vereségsorozat a Világligában.

Li Yingying 15 ponttal a kínai női röplabda-válogatott 3-0-ra legyőzte Lengyelországot, ezzel véget ért a három meccsig tartó vereségsorozat a Világligában.

A Netease Sports június 30-án jelentette:

Folytatódik a verseny a 2022-es női röplabda-világliga harmadik hetéért.A bulgáriai Szófiában a kínai csapat a lengyel csapat ellen játszott, és 25-8, 25-23 és 25-20-ra győzte le ellenfelét sima szettekben, 3-0-s összpontszámmal pedig megszakította a hárommeccses vereségsorozatot.Ezen a meccsen Li Yingying 15 pontot, Gong Xiangyu 11 pontot szerzett.

图片 1

A kínai csapat öt győzelemmel és négy vereséggel zárt a világliga első kilenc mérkőzésén.Az elmúlt három meccsen 0-3-ra, 1-3-ra és 2-3-ra kikaptak az Egyesült Államoktól, Japántól és Brazíliától, és hárommeccses vereségsorozatot szenvedtek el.A második meccsen a bulgáriai Szófiában a kínai csapat ellenfele a lengyel csapat.A kínai csapat kezdőcsapata ebben a játékban főként Li Yingying és Jin Ye, valamint Yuan Xinyue és Wang Yuanyuan segédtámadása, Gong Xiangyu, szetter Diao Linyu és Wang Weiyi szabad embere.Az első játszma elején a kínai csapat gyorsan megnyílt a támadó végén.Wang Yuanyuan rövid és gyors találatot ért el, Li Yingying sikeresen kontrázott, a kínai csapat pedig 3-1-re vezetett.Gong Xiangyu lövöldözte a labdát, hogy pontokat szerezzen, és egyenesen adogatott.Li Yingying erős támadóáttörései sorra sikerültek, és a kínai csapat 9-3-ra növelte előnyét.A lengyel csapat támadása eredménytelen volt az időkérés után.Li Yingying az utolsó három ellentámadásban landolt.Jin Ye összetörte a labdát a 4. helyen, hogy pontot szerezzen.A játékközi szakaszba lépve a kínaiak támadójátéka töretlenül folytatódott, Gong Xiangyu nagyot tartó támadója kiszállt a pályáról, Jin Ye egyetlen blokkot szerzett, Yuan Xinyue egyenesen adogatott, Diao Linyu blokkolt és gólt szerzett, a lengyel csapat támadása kiszállt. határon, Jin Ye ellentámadása a 4-esből ismét sikeres volt, a kínai csapat 20-4-re növelte a különbséget.A játékrész végén Jin Ye 4. számú ütője ment ki a pályáról, Wang Yuanyuan pedig egymás utáni kontrákban találta el a gyors labdát, így könnyedén, 25-8-ra nyert a kínai csapat.

A második játszmában szoros volt az állás a két fél között.Gong Xiangyu, Wang Yuanyuan és Li Yingying egymás után szerzett pontokat.Yuan Xinyue repült vissza, és egymás után blokkolta a hálót.Jin Ye a negyedik pozícióban lökte be a labdát.Gong Xiangyu 2. számú perjelét 9-9-re kergette.A lengyelek adogatást hibáztak, miután zsinórban 2 pontot szereztek.A kínai csapat a hálóba vágta a pontot, és 10-12-re alulmaradt a technikai időkérés során.Li Yingying erős támadást követően blokkolta a hálót és pontot szerzett, a kínai csapat pedig felzárkózott 12 szintre.A játékközi szakaszban ingadozó passzban volt a kínai csapat, de 14-16 után Jin Ye összetörésében és Gong Xiangyu blokkjában, az ellenfél támadóhibáival párosulva zsinórban 3 pontot szerzett és 17-16-ra előzött. .A lengyel csapat időkérés után üldözte az eredményt.20-as döntetlen után Gong Xiangyu áttörést hajtott végre a második helyen, Li Yingying a negyedik helyen ütötte be az ellentámadást, Yuan Xinyue visszarepült, és a kínai csapat 24-21-re nyerte meg a meccset.A lengyel csapat zsinórban 2 pontot kergetett.Cai Bin eltiltása után a kínai csapatnak sikerült Li Yingying áttörése, és 25-23-ra nyertek.

A harmadik játszma első felében felváltva emelkedett a két csapat eredménye.A kínai csapat Gong Xiangyu, Wang Yuanyuan és Li Yingying támadásaira támaszkodott az egyensúly fenntartása érdekében.6 döntetlen után zsinórban 2 pontot veszítettek és 6-8-ra alulmaradtak.Yuan Xinyue repül vissza, hogy gólt szerezzen, Diao Linyu üti a második labdát, Gong Xiangyu áttör a 2-esnél, Wang Yuanyuan blokkolja a hálót, hogy gólt szerezzen, Lengyelország támadóhibát követ el, Jin Ye igazodik a gólhoz, Kína pedig 12-10-re előz technikai időtúllépés.Az időkérés után Wang Yuanyuan blokkolta a gólt, Gong Xiangyu kontrázott és a második pozícióból tört előre, a kínai csapat pedig 14-10-re vezetett, és ismét szünetre kényszerítette az ellenfelet.Li Yingying blokkolt és gólt szerzett, a kínai csapat pedig 16-10-re növelte előnyét.A lengyel csapat 2 pontra felzárkózott, majd a pályán kívül szervált.Li Yingying sikeresen kezelte a labdát, Yuan Xinyue ellentámadásba lendült és hátba talált, a kínai csapat pedig 21-14-re vezetett.A lengyel csapat zsinórban 4 pontot szerzett, így nyomást gyakorolt ​​a kínai csapatra.A felfüggesztés után a kínai csapat Ding Xia helyére lépett.Jin Ye's a 4. számú támadás egyenesen végigment a körön.Gong Xiangyu a második helyen végzett, így a kínai csapat 25-20-ra megpecsételte a győzelmet.

A kínai csapat végül 3-0-s összesítéssel megnyerte a lengyel csapatot, ezzel véget ért az előző hárommeccses vereségsorozat.A következő meccsen Dominikával találkozik a kínai csapat.

A teniszezők csodálatos teljesítménye izgalmas, szóval, szeretnél te is hasonlóttenisz poszt, mint ajátékosok?

Szigorító:Igen, kiváló minőségű réz anyag

Felületkezelés:Elektrosztatikus epoxi porfestés, környezetvédelem, sav-, nedvesedésgátló

Szín:A fényképen vagy személyre szabottan

Biztonság:Szigorú minőség-ellenőrzési rendszerünk van.Minden anyagnak, szerkezetnek, alkatrésznek és terméknek át kell mennie minden teszten a tömeggyártás és szállítás előtt.

OEM VAGY ODM:IGEN, minden részlet és design testreszabható.
Professzionális tervezőmérnökeink több mint 36 éves tapasztalattal rendelkeznek

Csomagolás:Biztonsági 4 rétegű csomag: 1. EPE és 2. szövőzsák és 3. EPE és 4. szövőzsák

Alkalmazások:Minden teniszoszlop használható magas szintű szakmai versenyen, edzésen, sportközpontban, tornateremben, közösségben, parkokban, klubokban, egyetemeken és iskolákban stb.