Hírek - Nincs James, nincs Davis!Schroeder tartja a napot A Lakers 112-109-re legyőzte a Heat-et!

Január 5-én, pekingi idő szerint 11:00-kor az NBA alapszakaszában továbbra is meleg volt.Los Angeles Lakers – Miami Heat hazai pályán.A Lakers 14 ponttal veszített az utolsó meccsen.

A Lakers az egyik legkiábrándítóbb csapat ebben a szezonban.A holtszezon első három helyezettje között a verseny fenntartása keretében lényegében az összes elcserélhető játékost megtisztították, csak néhány játékost a szögletekből.Zhan ebben a szezonban még mindig a legjobb tíz játékos közé tartozik a gólerősségben, de 37 éves.A vastag szemöldök is üvegből készült.Wei Shao képességei csökkentek, így a Lakers nem tud túl sok meccset nyerni.

A Heat teljesítménye ebben a szezonban is nehezen elégíthető ki, a támadóteljesítmény pedig nagyon rossz.Szerencsére erős a védelmük, és a sztárok mindig ki-be vannak kapcsolva.A közelmúltban a Heat felépült, és 15 állomáson négy meccset nyert meg.Különösen Hiro és Abayo vannak nagyon forró állapotban.Ez a játék a Heat győzelmét várja.

A 16-21-es Lakers a 12. helyen áll a nyugati konferenciában.

A 20-18-as Heat a keleti hetedik helyen áll.

图片1图片2

图片3图片4

Mindkét fél elkezdi a játékot:

Heat: Lori, Shiloh, Butler, Martin, Adebayor

Lakers: Schroeder, Beverly, Reeves, Anderson, Bryant (James nem COVID-19 betegség miatt kihagyta a Heat's Lonnie Walkert)

A meccs elején Beverly rákapcsolt, és megszerezte a Lakers első gólját.Aztán Lori és Adebayor ütöttek és válaszoltak.Később a Lakers három gárda felállása kiegyenlítetten küzdött a Heattel.Ezután a Lakers kezdett átvenni a vezetést, ezzel megnyitva az eredményt.Az első negyed végén a Lakers 32-23-ra vezette a Heat-et.

A második negyed elején a Lakers folytatta jó támadóállapotát és folytatta a t

o támadásban, és egyszer megőrizte kétszámjegyű előnyét.Az ülés végén a Heat hirtelen erőfeszítéseket tett.Emmanuel Adebayor folyamatosan betalált a belső oldalon, így a Heat csökkentette a különbséget.A félidei csata után a Lakers 52-48 Heat.

Mindkét fél félbírósági adatai:

Lakers: Reeves 4:3, Bryant 8:6, Beverly 4:4, Schroeder 10:2, 3:3, Weishao 12:5, 6:6, Brown 2:3, 2:2, 2:2, Gabriel 7 :2, Nann 5:5

Heat: Martin 6 pont, 3 tábla, Butler 9 pont, 2 gólpassz, 2 brék, Adebayor 12 pont, 5 tábla, 2 gólpassz, 2 brék, 2 válogatott, Hiro 4 pont, 2 tábla, Lori 9 pont, 2 gólpassz, Audibo 4 pont, 2 tábla, 2 gólpassz.图片5

图片6

2018-Új-design-hordozható-beltéri-rugóval támogatott_副本 LDK1001A-kosárlabda gól3_副本 LDK1001B_副本

Ha van bármilyen nagyszerű projekt a sporttevékenységről, ne habozzon jelezni.Mert a sport területén szerzett hosszú távú tapasztalatommal segíthetek, gyerünk, bízz bennem!

Üdvözöljük az LDK iparágban, a professzionális sportgyártó Kínában.Tedd elő az igényeidet!

A Heat egyszer túllépte a pontszámot.A Lakers is ki-be lövöldözött, hogy stabilizálja a helyzetet, majd egy ideig tovább küzdött a két fél.A pontszám felváltva emelkedett.A harmadik negyed végén 79-78-ra vezetett a Lakers.

A Heat az utolsó negyedben megszerezte a vezetést, de utána egy ideig a Lakers mind katona volt.A gárda és Bryant mindig tudott válaszolni és megtartani a vezetést.Az utolsó pillanatban Schroeder a kritikus pillanatban áttörte a layupot, hogy gyakorlatilag megölje a játékot.Butler teljesen kiegyenlített, és kihagyott három pontot.Végül a Lakers kis híján 112-109-re legyőzte a Heat csapatát, és három egymást követő meccset megnyert.

A mai meccsen felforrt a vérem.Zhan szemöldöke nélkül tudta megverni a Lakers a rendezett Heat-et, ami mindenkit meglepett.Weishao, Bryant és Schroeder is jól szerepelt.Ez a csapat győzelme.Mindenki hős.

Remélem, ez a civil megpihenhet Lao Zhan napján.Játssz úgy, ahogy kell, játssz saját különleges képességeidet, és pihentesd Zhant.Bár a Lakersnek rossz a mutatója, ebben a szezonban nehéz lehet a rájátszásban játszani, de úgy gondolom, hogy Zhan és a Lakers magyarázatot adhat nekünk.Azt akarom kiáltani, Lakers bajnokság!