Hírek – UEFA Európa Liga – C Luo asszisztot ajánlott a Manchester United 1-0-ra a Real Sociedad csoport második rájátszásában

Pekingi idő szerint november 4-én kora reggel, a 2022/2023-as UEFA-kupa E-csoportjának hatodik fordulójában a Real Sociedad hazai pályán mérkőzött meg a „vörös ördögök” Manchester Uniteddel.Az első félidő után C Luo segítette a 18 éves Gana Joe-t a kapu áttörésében, ami után mindkét csapat nem járt sikerrel, ManchesterEgyesültidegenben 1-0-s győzelmet aratott a Real Sociedad ellen, de a második csoport gólkülönbsége miatt nem közvetlenül a sorból fog játszani a rájátszásban, a Real Sociedad a csoportelső továbbjut a kieséses szakaszba.
Manchester United 9 meccs veretlen egy jó állapotú C Luo segíti + 70 méterrel vissza, hogy üldözni a szíve a harc a győzelemért nem fog meghalni

A nyitószakaszban a Real Sociedad nagynyomású rohamot indított, mindössze 30 másodpercig támadt a Real Sociedad a United büntetőterülete közelében, Martin bal keresztrúgása egyenesen az alsó vonalból repült ki.Az 5. percben a Real Sociedad haladt előre középen, Merino közvetlenül Fernandes mögé passzolt a tizenhatosba betért bal lábbal.A 8. percben a United végre támadhatott a Real Sociedad tizenhatosánál, Luke Shaw kiemelte a tizenhatost, C Luo a védő hátára támaszkodott, hogy átvegye a labdát, letették, a játékvezető nem szólt.

A 16. percben megtört a holtpont, a United hátrafelé De Gea hosszú passzával pontosan találta a B-díj jobb oldalát, az utóbbi fejjel középre, C Luo megszerezte a labdát és precíz jobb lábbal indított közvetlen, 18 év -öreg fiatal Ganacho a gyorscsatoló bal oldalán, bal lábbal szúrta a labdát a mezőnybe.Ghanacho megszerezte első gólját a szezonban, így a Manchester United 1-0-ra vezetett idegenben.

A 20. percben a Real Sociedad támadott a pálya bal széléről, Merino átvette a labdát és középről lőtt, de a védő blokkolta a lövést.A 26. percben a Manchester United vette át a labdát a középpályáról, B fee a pálya közepén szerezte meg a labdát és egy átlós beadást küldött a védelem bal oldalába.A 31. percben a Real Sociedad középpályása, a 19 éves Martin távoli lövéssel próbálkozott, ami mellé került.A 40. percben a Manchester United folyamatosan öntötte a labdát a pálya hátsó részében, Ghanacho sarka kiütötte a labdát a pálya közepén és eltört, Martin középen kapott labdát, és a játékosok közbeavatkozása alatt veszélyeztetés nélkül találta el a kaput. Casemiro.

A 41. percben Lisandro egy hosszú, több mint 70 méteres passzt küldött a pálya hátsó részébe, hogy mögé játsszon, C Luo nagy sebességű előre kényszerítette a Real Sociedad középhátvédjét, Pachecot kihagyta a szabaddá válást, C Luo egyetlen esélye, hogy szembenézzen a támadó kapus C-vel. Luo úgy döntött, hogy egy kissé magas lövést választ.A 43. percben a Real Sociedad támadott a pálya előtt egy sikeres kontrarablás után, a gólpasszt Grosabelt pedig De Gea hárította a tizenhatos előtt.

A második félidőben, a 47. percben a Real Sociedad ívelte át a labdát a bal oldalon, és a pálya közepéről érkező fejes túl magas volt Thurrott zavarása miatt.Az 58. percben a Manchester United kiigazított és Rashford helyére a támadóvégen közepesen teljesítő Van Der Beek állt be.Fernandes fejese a kapu fölé ment.

A 70. percben a Real Sociedad a pálya bal széléről a tizenhatosra dobta a labdát, Fernandes pedig magasba lőtt a tizenhatoson belülről, miután a fejes visszalendült.A 76. percben Rashfordot levágták a pálya közepén, Thurrott pedig előrelépett a labdával és magasra lőtt.A 79. percben Thurrott lőtt melléről.

Ezt követően a Manchester United folyamatosan a Real Sociedad tizenhatosa felé akasztotta a labdát, de fejest már nem tudott fejelni.Az egész meccs úgy ért véget, hogy a Manchester United 1-0-ra legyőzte a Real Sociedadot idegenben, de a csoport második helyezett gólkülönbsége miatt nem kerül ki közvetlenül a csoportból, és kétfordulós rájátszást játszik a harmadik csoporttal. a Bajnokok Ligájában.

Mindkét oldal felállása

Manchester United (4-2-3-1): 1-De Gea/20-Dalot, 2-Lindelof (58-39-McTominay), 6-Lisandro, 23-Luxhau/14-Eriksen (81-17-Fred) , 18-Casemiro/34-Van Der Beek (58 perc 10-Rashford), 8-B díj, 49-Ganacho (81 perc 5-Maguire) / 7-Cro

Real Sociedad (4-4-2): 1-Remiro/18-Grosabel (58-6-Erustrado), 24-Lenormand, 20-Pacheco, 15-Diogo Rico/3-Zubimendy, 8-Merino, 23-Bryce Mendes (81. perc – Suverdia), 42. – Martin (58. perc – Navarro) / 19. – Serote, 9. – Carlos Fernandez (71. perc – Guevara)

Hasonló termékek megtalálhatók itt Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdéna ketreces stadion vállalkozások professzionális gyártása és építése, professzionális ketreces futballstadiont építünk, rugalmas területet fed le, testreszabható 3 fő, 5 fő, 7 fő, 11 fő és a helyszín méretű egyéb területek, és könnyen telepíthető bármilyen beltéri és kültéri helyszínre telepíthető.

A „környezetvédelem, magas minőség, szépség, zéró karbantartás” gyártási elv mellett a termékek minősége az első az iparágban, a termékeket a vásárlók is dicsérik.Ugyanakkor sok vásárló "rajongója" mindig aggódik iparágunk dinamikája miatt, ami elkísér minket a növekedéshez és a fejlődéshez!